Forum Forum finansoweInne

wymiana w kantorze internetowym

wymiana w kantorze internetowym

KacperWams / 2013-07-23 19:17
Od wielu lat korzystałem podczas wymiany waluty z tzw. znajomości. Gościu w moim mieście z racji, że wymieniałem często i duże oferował mi dobry kurs i nie było problemu. Obecnie schedę po teściu przejął zięć i nie można się z człowiekiem normalnie dogadać, dlatego zastanawiam się czy nie zacząć korzystać z wymiany internetowej. Pytanie do osób prowadzących działalność i korzystających z możliwości kantoru internetowego. Napiszcie jak układa wam się taka współpraca. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Wyświetlaj:
FIRMA / 92.55.216.* / 2015-04-22 15:37
Bardzo szybka wymiana i korzystne kursy.

POLECAM www.KantorEkspert.pl - możesz negocjować kursy a przelewy otrzymujesz kilka minut po transakcji

tu masz stronę https://kantorekspert.pl/
EbiOne / 83.4.176.* / 2013-08-06 00:57
Dodatkowo możesz skorzystać z wielu promocji i w zasadzie prawie przez rok wymieniać waluty bez spreadu! Sprawdziłem kilka darmowych ofert pierwszej transakcji, lub kilku takich transakcji i nigdy nie zapłaciłem nic kantorowi ! Jeśli ktoś chce, to np na stronie jakikantor.pl można znaleźć sporo promocji
b.kom.express / 89.68.40.* / 2013-07-26 12:05
Dokładnie, kantory internetowe oferują możliwość negocjacji kursów przy większych transakcjach, czy też regularnej współpracy. Od siebie polecam serwis kantormania
paricio / 89.68.40.* / 2013-09-24 14:46
tez korzystam wymieniam duzo i czesto i negocjacja kursu przy dodatkowo internetowej transakcji to dla mnie w zasadzie jedyne rozwiazanie
DC CENTRUM / 2013-07-24 13:52
Kantory internetowe zawsze zaoferują Ci lepszy kurs z uwagi na to, iż ich działalność nie bazuje na wysokiej marży, lecz na ilości dokonanych przez ich użytkowników transakcji. Dodatkowo całość formalności wypełniasz online co nie wiąże się z dodatkowymi kosztami takimi jak chociażby dojazd do kantoru. Wymiana odbywa się szybko i bez problemowo. Będziesz zadowolony
mikuś411 / 206.190.157.* / 2013-07-24 11:31
Chyba nie można i nie należy porównywać jednych i drugich. Kantory internetowe to już 21 wiek, wszystko załatwiasz online. Poza tym współpracujesz z kompetentnymi ludźmi i nie ma kwiatków o których piszesz.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: