Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wynagrodzenia w Polsce rosną. Średnia pensja to prawie 4 tysiące złotych

Wynagrodzenia w Polsce rosną. Średnia pensja to prawie 4 tysiące złotych

Wyświetlaj:
a309 / 89.70.253.* / 2015-03-17 16:40
Średnia może i tak. To jest tak jak polak z psem na spacerze - ma 3 nogi. Podajcie wartość wariancji tych danych, wtedy będzie bliżej prawdy!
cała prawda / 83.5.7.* / 2015-03-17 16:40
Komu tak bardzo zależy, żeby Polacy w Polsce tak mało zarabiali? Ktoś musi mieć w tym interes, że Polscy pracownicy w Polsce zarabiają tak. że nie wystarcza na zabezpieczenie najzwyklejszych potrzeb. Brawo, brawo polski parlament, premier i prezydenci (ilu ich tam było?). Połowa polskich rodzin musi stawać na palcach po to co u rodziny holenderskiej czy norweskiej leży na podłodze. I to ma być ten wielki sukces polskiej gospodarki, o której Tusk trąbił na cały świat. Polacy, obudźcie się wreszcie i nie dajcie sobą rządzić w ten sposób. Wielką winę ponoszą polscy dziennikarze, dla których polska bieda i zacofanie cywilizacyjne jest tematem tabu. Wolą pisać celebrytach, i o złym Kaczyńskim niż o problemach Polaków. Kiedyś naród wszystkim odpowiedzialnym za tę sytuację bardzo podziękuje. Może już niedługo. Taki kraj jak Polska nie powinien istnieć. Komu on jest potrzebny? Tylko politykom i pracodawcom. Wszyscy inni powinni sprzedać to co mają, wyjechać do normalnych krajów, osiedlić się tam (miejsca jest wystarczająco dużo na świecie), a w Polsce powinni zostać tylko politycy, pracodawcy, sprzedajni dziennikarze, kler i ci, którym wszystko jedno i niech się "bujają" sami.
plok926 / 89.231.205.* / 2015-03-17 16:40
haha panie redaktorze zrob pan sredia po kometarzach ;)ludziska tu madrze pisza i to wlasnie tacy kiedys zmienia polske
mama 53 / 151.18.40.* / 2015-03-17 16:39
A kto tą średnia ma. ...?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dan315 / 79.187.16.* / 2015-03-17 16:39
gdzie jest prawda w tym dziwnym kraju???!!! nie ma ,nie ma ,nie ma JUŻ NIGDZIE!!!!
chrysler / 31.11.202.* / 2015-03-17 16:38
Po 30 latach pracy dyrektorka w szkole gimnazjum nr1 w Łomży Kurpiewska płaci 1200zl neto. Jak się spytałem że okrada mnie i moją rodzinę Powiedziała żebym poszedł do prezydenta Łomży i powiedział żeby mi dal podwyżkę.
ja-dyzio / 83.20.93.* / 2015-03-17 16:38
Jest to prawda. Średnią wyliczamy w następujący sposób: pensja Bula K. + pensja pani doktór Kopacz + 100 osób bezrobotnych i na zasiłkach podzielone na 102 części.
szogun333 / 83.5.7.* / 2015-03-17 16:38
To jest jakas zenada ! 4000zl ? Chyba komus sie liczby pomieszaly. W naszym kraju przecietny Pan Kowalski zarabia 1300 przy dobrych wiatrach.Mlodzi ludzie jak ja uciekaja za granice bo nie maja zamiaru uzerac sie z ta banda oszustow I zlodzieji.

Nie o taka Polske walczyli nasi dziadkowie.!
Wstyd a taki piekny kraj mamy !
wqr wio ny / 31.61.138.* / 2015-03-17 16:38
HAAAAAAAHAHAHAHAHAHA.JUŻ NIEDŁUGO RUSKIE WJADĄ.ROZP....OLĄ TO KÓŁECZKO NA WIEJSKIEJ.OBY JAK NAJSZYBCIEJ.A ZIEMIA JEST PŁASKA I STOI NA SŁONIACH.HAHAHAHAHA
zbyszek546 / 77.253.66.* / 2015-03-17 16:38
KOMU POTRZEBNY JEST GUS ??????????? - ZŁODZIEJOM DO SIANIA PROPAGANDY SUKCESU !!!!!!!!!!
Zastanawiam się kim ja jestem z 860 zł miesięcznie???????????????????
kzeen / 89.229.117.* / 2015-03-17 16:38
Komu tak bardzo zależy, żeby Polacy w Polsce tak mało zarabiali? Ktoś musi mieć w tym interes, że Polscy pracownicy w Polsce zarabiają tak. że nie wystarcza na zabezpieczenie najzwyklejszych potrzeb. Brawo, brawo polski parlament, premier i prezydenci (ilu ich tam było?). Połowa polskich rodzin musi stawać na palcach po to co u rodziny holenderskiej czy norweskiej leży na podłodze. I to ma być ten wielki sukces polskiej gospodarki, o której Tusk trąbił na cały świat. Polacy, obudźcie się wreszcie i nie dajcie sobą rządzić w ten sposób. Wielką winę ponoszą polscy dziennikarze, dla których polska bieda i zacofanie cywilizacyjne jest tematem tabu. Wolą pisać celebrytach, i o złym Kaczyńskim niż o problemach Polaków. Kiedyś naród wszystkim odpowiedzialnym za tę sytuację bardzo podziękuje. Może już niedługo. Taki kraj jak Polska nie powinien istnieć. Komu on jest potrzebny? Tylko politykom i pracodawcom. Wszyscy inni powinni sprzedać to co mają, wyjechać do normalnych krajów, osiedlić się tam (miejsca jest wystarczająco dużo na świecie), a w Polsce powinni zostać tylko politycy, pracodawcy, sprzedajni dziennikarze, kler i ci, którym wszystko jedno i niech się "bujają" sami.
marunia532 / 83.5.7.* / 2015-03-17 16:37
SZLAK mnie trafi zaraz !!!jak znajdziesz prace a 1200 nie to tak jak ja już 4 miesiące szukam pracy!!!

Najnowsze wpisy