Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Wynajem biur. Analitycy: W Warszawie nie ma kryzysu

Wynajem biur. Analitycy: W Warszawie nie ma kryzysu

Wyświetlaj:
Garlic / 77.65.85.* / 2015-12-29 12:34
W Warszawie faktycznie nie ma problemu z wynajmowaniem biur. Nie wiem jak w innych miastach, ale prowadzę swoją działalność od 5 lat i tak jak wcześniej pracowałem po prostu w domu, tak teraz moja praca wymaga już swojego biura.. wynająłem kilka miesięcy temu biuro w ścisłym centrum Warszawy (Flexi Biuro, pewnie znacie) i nie mam problemu czy to z pracą, czy przede wszystkim ze spotkaniami z klientami. Dla mniej wymagających można wynając samo biurko np tylko na spotkanie. Dla mnie to swietna opcja ile teraz mamy możliwości.
Gizol / 77.65.85.* / 2015-12-30 12:26
Czy to Flexi Biuro to jest to na Nowogrodzkiej? Jeśli dobrze znalazłem, to faktycznie lokalizacja miażdży konkurencje. Ja na razie wynajmuję biuro gdzie indziej, ale lokalizacja taka sobie, więc może od lutego pomyślę nad tym ;) mieszkam na Bielanach, więc nawet nie musiałbym autem jeździć, bo metro jest pod nosem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - poliolola.]
rudzieńka / 5.173.249.* / 2013-07-07 20:57
Dla mnie to świetne rozwiązanie jakie oferuje CO&WORK, a poza tym mam większą motywację niż praca w domu. Biuro ma jedną z atrakcyjniejszych ofert i cen w Warszawie. Ja wynajmuję biurko za 400zl miesięcznie i czasami sale konferencyjną w cenie 40zł/godz. W przerwie mogę wymienić doświadczenia z innymi ludźmi przy filiżance dobrej kawy. Osoby zainteresowane odsyłam do ich strony https://www.facebook.com/coandworkʺ
jasiek517 / 89.75.72.* / 2012-11-02 16:21
w stolicy moze nie ma ale biorac pod uwage cala Polske??? chociaz jak przegladam oferty wynajmu czy sprzedazy biur i lokali uzytkowych to raczej nie widze problemu. zazwyczaj patrze na http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10 czy inne i jest mnostwo
Pilsener / 2012-10-25 21:39 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Może i tam nie ma, ale jest w takich miastach jak Olsztyn, gdzie powierzchnia handlowa jest droga a siła nabywcza statystycznego mieszkańca 4 razy mniejsza. Pomimo, że w lokalach płacą "pracownikom" po 5 PLN/h na godzinę bez umowy lub o dzieło to co chwila widać "do wynajęcia" lub nowe szyldy - najgorzej tam, gdzie czynsz był w euro a obroty spadły o 1/3 lub jest to reprezentatywne miejsce, np. starówka. Z mieszkaniami jest lepiej - ratują studenci.
norbert_77 / 89.72.214.* / 2013-06-05 22:44
Ceny są różne, nawet w samej Warszawie mamy wachlarz cenowy, w zależności od regionu. Dobrą opcją w przypadku niedużych działalności może być wynajem biurka, zamiast całego lokalu. W warszawie w Co&Work kosztuje to 400 zł miesięcznie. Czynsz w średniej klasy biurowcu zaczyna się od 60 zł za m2.
frannja / 79.162.255.* / 2013-07-07 21:59
Co&Work ma teraz bardzo dobrą ofertę dla młodych mam, po 280 zł za wynajem biurka na miesiąc. Opcja idealna, zwłaszcza że dużo mam zakłada coś swojego, żeby pogodzić pracę i opiekę nad dzieckiem.
drutek / 2013-06-26 14:44
a możesz powiedzieć coś więcej na ich temat, gdzie dokładnie się mieszczą, jak z dojazdem i jakie są ceny za inne opcje wynajęcia u nich biurka, słyszałam o opcji wirtualnego biura, jak kształtują się ceny jeśli chodzi o taką formę?
ananalityk / 178.37.175.* / 2012-10-25 20:17
Chyba ktoś chce pacnąć akcje giełdowej deweloberki zanim zapikują jeszcze bardziej i po to sponsoruje taki artykuł

Najnowsze wpisy