Forum Polityka, aktualnościKraj

Wynajem mieszkań. Gdzie jest najdrożej?

Wynajem mieszkań. Gdzie jest najdrożej?

Money.pl / 2011-07-20 23:07
Komentarze do wiadomości: Wynajem mieszkań. Gdzie jest najdrożej?.
Wyświetlaj:
kalaba / 2011-07-21 12:06
w Krakowie singiel musi przeznaczyć całą swoją wypłatę na wynajem! cena kawalerki plasuje się na poziomie najniższej krajowej i to netto !
Grzegorz Kowalski / 31.175.123.* / 2011-07-20 23:07
Przeciętne zarobki we Wrocławiu 2544 netto..buahahaha.Niezły żart albo ja od 30 lat żyję w jakimś innym Wrocławiu.Może tym na Marsie.Nie mogę się doczekać kiedy ekonomiści i Ci wszyscy analitycy zejdą z orbity okołoziemskiej i zaczną podawać prawdziwe,realne cyfry.Otóż we Wrocławiu przeciętna praca netto to 1500-2000 netto(2tys.to z nadgodzinami)Kasa chińska,praca murzyńska.2500 netto to już stawki dla konkretnych fachowców-tylko nie mylcie z pseudointelektualistami po licznych tu ściemniackich studiach typu Marketing i Zarządzanie itp. których się produkuje każdego roku tyle co gwozdzi w fabryce i jedyne o co w tym chodzi to wyciągnięcie od naiwnych sporej kasy.Jedyne z czym się nie pomylili to ceny wynajmu mieszkań za które już sami nie wiedzą ile wołać.Np.miejsce w pokoju to około 500zł.a w mieszkaniu 4 osoby.Większość wynajmujących to stare pazerne na kasę babki i dziadki,których "serce boli"Zimą jak człowiek w niedogrzanym mieszkaniu elektryczny grzejnik na chwile włączy.Dla porównania powiem Wam jak wygląda przeciętny wynajem w Niemczech.Średnie zarobki 1500 Euro a mieszkanie 500/msc.-80m.Kawalerka to jakieś 200-300/msc.Na tym przykładzie widać,że żyjemy w jakimś horrorze.Jakby średnio zarabiającego Niemca przenieść do Polski, dać mu polską płacę lub emeryturę to gwarantuję, że za 3 miesiące znajdzie się w szpitalu psychiatrycznym.
turban / 79.186.1.* / 2011-09-04 23:40
Bardzo proszę o adresy tych kawalerek w Niemczech za 200-300 EUR/m-c, biorę dwie od ręki, jedną w Monachium, a drugą we Frankfurcie. Do tej pory za zakwaterowanie pracowników płacę 200-300 EUR/m-c za osobę w mieszkaniu 4-6 osobowym, albo w hotelu pracowniczym.
wwwww / 46.112.211.* / 2011-07-27 11:19
koles, nie jestes swiadom ile ludzie zarabiaja.
obacasz sie wsrod tych co zarabiaja po tysiaku. satd twoja opinia.
a ja sie obracam wsrod tych co po 7-10 , kazdy, nie znam osob co zarabiaja 1tys.

trzeba bylo sie uczyc a nie chodzic na wagary, teraz placisz za to kare, bo nieukowi nikt nie bedzie duzo placil

doucz sie czegos w woim fachu, naucz jezyka i np .wyjezdzaj, ja kiedys tez mialem robote za 1.500 zl....


samo z nieba nie spadnie, trzeba probowac roznych rzeczy, cos w koncu zatrybi i bedzie lepsza praca
pozdr.

Najnowsze wpisy