Forum Forum nieruchomościOferty

Wynajem w stolicy wciąż drożeje

Wynajem w stolicy wciąż drożeje

Money.pl / 2007-12-12 12:29
Komentarze do wiadomości: Wynajem w stolicy wciąż drożeje.
Wyświetlaj:
Realista / 83.5.142.* / 2008-01-07 19:01
No i bardzo dobrze !!!!

Niech tam siedzą Ci nowobogaccy.
Mają tyle smrodku że w oborze jest bardziej świeże powietrze.
Myślę że dobry biznes będzie na gazmaskach dla tych z Warszawki!!!!!!!!
kazimierz_wielki / 2007-12-17 16:40
Wynajem mieszkań wciąż się będzie opłacać i to może nawet bardziej niż
do tej pory. W ogóle kupno nieruchomości jest wciąż jedną z najlepszych form inwestycji. Nie dość, że ceny wynajmu rosną, to stagnacja na rynku nieruchomości jest chwilowa. Myślę, że popyt wciąż będzie windował ceny szczególnie, w tej części rynku która skierowana jest do najsilniejszych inwestorów czyli apartamentowce i komercyjne.
olaja / 2007-12-17 17:12
drogi Kaziu! nie odkryłes ameryki, tak właśnie będzie jak mówisz nie wiem czy czytałes jakies analizy przychodów z wynajmu i wzrostu wartości nieruchomości? ale z wielu jasno wynika ze przez najbliższe 3 czy 4 lata można śmiało inwestować
Papirus 45 / 80.53.80.* / 2007-12-23 18:49
A to ciekawe, bo zarówno Rzeczpospolita, jak i Dziennik, oraz Parkiet przewidują spadki na poziomie 15-20% w przyszłym roku i kolejne spadki ok. 10% w 2008. Już teraz ceny transakcyjne w Warszawie są niższe o 7-10% od ofertowych. Dobrze, że sprzedałem na górce tak by the way.
iwanski_piotr / 2007-12-17 17:53
Stagnacja na rynku to wynik pewnej fali, to działa jak sinusoida, obecnie czkawką odbijają się kredyty, ale już się szykują do skoku zagraniczni inwestorzy i nawet się nie zdążymy zorientować a sprzątną nam sprzed nosa najciekawsze pozycje.
olaja / 2007-12-18 14:27
np. w menager magazyn – finanse osobiste 2008, tam jest kilka przykładów a ta z warszawy bilansuje się imponująco 252 tyś po trzech latach z 1,26 mil i zwróćcie uwagę na reklamę Prosta Tower to jest nieprzypadkowe miejsce dla tej reklamy ale uczciwie powiem ze się tym zainteresowałam. jeśli chodzi o lokalizację i to co oferują to poważnie myślę o tej inwestycji, ze względu na to, ze popyt na tak zwane apartamenty „dla nielicznych” będzie wzrastał szybciej niż zwykłych nieruchomości.
skaner / 2007-12-18 15:12
Na prostej faktycznie szykują ciekawą ofertę, ale kierują ją do wąskiej grupy. Trudno się dziwić, okolica jest bardzo dobra, tam infrastruktura już dawno jest rozwinięta, w końcu to centrum. Pozazdrościć.

Najnowsze wpisy