Forum Polityka, aktualnościŚwiat

"Wynik referendum zależy od tego, kogo Grecy obwinią za swoją niedolę"

"Wynik referendum zależy od tego, kogo Grecy obwinią za swoją niedolę"

Wyświetlaj:
Tomek34567 / 85.74.237.* / 2015-07-05 10:38
Grecja o krok od wyzwolenia z pod unijnego niewolnictwa..... brawo Grecja niedajcie sie bankowcom i za nos ciagnac... niestety my w Polsce musimy sie jeszcze duzo nauczyc... bo to nie jest unia europejska tylko unia niewolnictwa.. Polacy jak czarnuchy na emigracji w Polsce bieda , a zarobki ? Co to za unia ? To ze nam daje kase ? Nie za darmo!, Grecji tez dawali ....
jabol / 77.253.151.* / 2015-07-05 10:27
przed chwila slyszalem audycje w TOKFM gdzie p.Karolina Głowacka zaprosiła Greka-tłumacza aby porozmawiać o referendum, hehe. Pani myślała że Grek bedzie lizał tylna cześć ciała unii europejskiej jednak typowy, bo podnosił glos jak to Grek a znam ich, greczysko zaczął negowac wszelkie propozycje unijne i że Grecy są w zasadzie szantażowani przez Bruksele aby wypełnili referendum na korzyść unijną. Ale miałam ubaw, hehe. Grek mówił o tym że całe rodziny żyja z emerytury seniora, z tym zgadzam się bo młodym nie chce się pracowac bo są leniwi, mówił że wiele osób żyje w nędzy, hehe, a u nas to co jest. Swego czasu chyba w 92 roku byłem w Portugali, oni tez narzekali że ceny sa wysokie takie jak w Niemczech a ludzie w górach żyja o pajdzie chleba i dwóch oliwkach na dzień. Jedno jest pewne, kiedyś kraje EWG wpadli na wspaniały pomysł aby dokonać kolonizacji Europy a głupie biedne społeczeństwa przystały na to. Najbardziej bawi mnie jak w telewizorni widze jak polityk mówi że tyle a tyle dostaniemy z unii na dopłaty, ale nikt nie mówi że to musi zostac zwrócone. To tak jak teraz słyszy sie w reklamach chwilówki - starsza pani mowi o tym ze dostała 300zł na rowerek dla wnuczki i wszyscy sa zadowoleni, tylko nie mówi że te 300 zł plus musi zwrócic. Takie oto mamy głupie społeczeństwo.
cnn1959 / 83.27.67.* / 2015-07-05 10:25
No niech wreszcie runie do tej przepaści. Dwa i pół tysiąca lat temu też runeła i na jej gruzach powstał Rzym. Ale wtedy nie było Niemiec ,które umoczyły w Gecji ileś tam miliardów euro i oczywiście internetu....
:::( / 5.172.232.* / 2015-07-05 10:19
Tytuł powinien być „Prawosławna Grecja o krok przed zjedzeniem przez Rzymsko katolickich faszystów!”
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy