Forum Forum inwestycyjneForex

Wynik wyborów w Polsce. Złoty słabnie

Wynik wyborów w Polsce. Złoty słabnie

Money.pl / 2015-05-25 08:36
Komentarze do wiadomości: Wynik wyborów w Polsce. Złoty słabnie.
Wyświetlaj:
fssf / 31.1.223.* / 2015-05-25 13:33
manipulacje na kursach walut to specjalność banków !!!
leming / 94.42.57.* / 2015-05-25 13:33
teraz bedzie lamanie ludzi i prawa przez ludzi pokroju maciorewicza kaminskiego itp metodami stalinokaczkowa vide cba kaminskiego dudus juz pokazuje dwa rozchylone paluszki co oznacza ze bedzie wyciagalzajace zkapelusza a gest ukradl jak iwiele innych ,ochydne jest judaszowe wykorzystywanie religii do polityki
czc / 193.104.71.* / 2015-05-25 13:44
Łamanie ludzi i prawa jest teraz... za czasów panowania formacji PO. Ile seryjnych samobójstw było w ciągu tych 8 lat.
Bać się mogą Ci co mają coś na sumieniu.
Bendyks / 32.216.127.* / 2015-05-25 13:33
I kto manipuluje frankiem ?
taka prawda / 91.231.13.* / 2015-05-25 13:32
Złoty od zawsze traci z byle powodu.
Wojna na ukrainie? Złoty traci.
Zamach na WTC? Złoty traci.
Ropa w górę. Złoty traci.
Małpa się z*sra na sawannie. Złoty traci.
ef+ / 89.69.110.* / 2015-05-25 13:43
A teraz traci z powodu gogusia w pałacu prezydenckim.
Mika / 31.174.77.* / 2015-05-25 13:32
Nie mogę zrozumić ludzi, którzy dali się nabrać na piękne słówka, na "szopki",jak mogli mimo braku szaucnku do Pana Komorowskiego przez Adnrzeja Dude w debatach, przez kręcenie przez niego, tak jak to miało miejsce z blokadą etatu na uczelni, tak jak z innymi sprawami na ktore Pan Komorowski wręczył Panu Dudzie dowód na kartce w postaci jego wypowiedzi.Nie wiem jak Polacy mogą być tak zaciemniali Ci co głosowali na Andrzeja Dudę tylko dlatego np że wcześniej na Pawła Kukiza czy Korwina...To co Pan Kukiz sobie mówi nie powinno chyba mieć wpływu na wybory Prezydenckie, niestety niektorzy za bardzo go słuchają.Wiele czynników złożyło się na taki wynik a nie inny.Poza tym głosowania za granicą.Sama kiedyś wróciłam i zastanawia mnie fakt po co Polacy mieszkający za granicą, którym powodzi się pewnie dobrze, zarabiają fajnie, pewnie wypłata co tydzień,ktorzy kiedyś olali nasz kraj lub tak jak ja pojechali do męża albo pracy żeby coś grosza odłożyć,czemu oni zabierają głos w wyboracg Prezydenckich Polski jeśli ich ta sprawa nie dotyczy...?Założe się że większość na Pana Dude tylko dlatego że kiedyś wyjechali i na słuchali się tych bzdetów że to przez Pana Komorowskiego.Tyle, że prawda jest inna bo najwięcej wyjeżdzało ponad 5 lat temu.Sama wyjeżdzałam jakieś 9 lat temu.Wiem tylko jedno, ze Polacy Ci co głosowali na Andrzeja Dudę zrobili największe głupstwo i nic nie zwróci nam teraz spokoju na te 5 lat,jak powiedział jakiś Pan w tv po wyborach, że Polacy się jeszcze oparzą, ma swiętą rację.Teraz powoli będzie wychodzić, że żadna zmiana na lepsze nie jest możliwa, za to Pan Komorowski miał dobre plany nadal, wobec Polski i widać, że nasz naród kocha i szanuje, tak samo sojego przeciwnika.Współczuję ludziom, którzy dali się złapać na ładne słówka, a jeszcze bardziej tym, którzy zropbili to tylko z zawiści, z przekory, tylko po to żeby zrobić na złość PO a najwięcej Komorowskiemu.Będziecie mieć te swoje zmiany, tylko że teraz dopiero będą ludzie wyjeżdzać,właśnie wprowadzicie Polskę do ruiny, za 5 lat pewnie jest że będzie rządzić odpowiedzialna osoba z PO, ale te 5 lat jakoś trzeba przeżyć i to w dobie takich niebezpieczeństw, jak wojna jak islamiści ktorzy zagrazają wszystkim, ludzie idą i głosują w ciemno na kogoś młodego,niedoświadczonego,bo się uśmiecha, bo naobiecuje...kogoś bez szacunku do byłego Prezydenta, o dziwnych poglądach i kogoś kto mija się z prawdą ciagle, a do tego nie ma żadnych kontaktów o ktorych bębniło się na okrągło i nic to nie dało, ludzie nie patrzą na wyborach na istotne sprawy, tylko na to co ładnie wygląda,na rzeczy bez pokrycia, głosują na zmiany ktore są tylko obiecane...Nie sądzę, żeby dobry Prezydent to był trn ktory wychodzi do ludzi rano i w Warszawie rozdaje autografy i robi sobie zdjęcia...miło że robi to głownie dla siebie i ludzi,ale to nie jest gwiaazda futbollu ani piosenkarz,też powinien być jakiś respekt, a taka osoba powinna teraz zastanawiać się nad tym jak spełnić obietnice, a nie podlizywać się dalej.Te wyniki to szok za granicą bo nikt się tego nie spodziewał, bo nikt nie sądził ze Polacy zrezygnują z Komorowskiego,bo to jest tak niedorzeczne i głupie, że właśnie taką rekację teraz budzi.Nie wiem co Wy Polacy w nim widzicie, ale wstyd mi za tych, ktorzy nie głosowali teraz już na żadne poglądy, nic lepszego, tylko z przekory wlasnie, ze złośliwości, bedzieci mieć tą swoją wolność...chyba dopiero za 5 lat jak Polska będzie znow musiała się podnosić i nie daj Boże wychodzić z bankructwa, kiedy to mamy przyjąć wielu uchodźców a sami nie zawsze zapewnić możemy sobie samym prace i byt,ciekawe jak z tym poradzi sobie Pan Andrzej Duda.To na pewno nie jest dobra osoba na Prezydenta na te czasy.Mika
Kalo / 212.109.161.* / 2015-05-25 14:39
Czytając Twoją wypowiedź Mika jest mi wstyd za Ciebie, że chcesz oceniać innych
na podstawie zachowania jednego z kandydatów na Prezydenta. Głosując na Dudę nie dałem się nabrać na ,,piękne słówka” jak piszesz lecz oceniłem realia. Jest w tym kraju demokracja czy NIE? Głosowałem tak jak sumienie podpowiadało. Marazm i samozadowolenie z siebie nie pozwalało Prezydentowi na nowe rozwiązania to jest powód dla którego głosowałem na Dudę. Obydwaj nie byli moimi kandydatami na to stanowisko. Opcja PIS nigdy mi nie odpowiadała i nie odpowiada nadal. Do wyborów parlamentarnych na nich nie zagłosuję.
W czasie rządów Komorowskiego utraciłem pracę na podstawie decyzji podpisania ustawy przez Prezydenta, a moje dzieci z konieczności wyjeżdżają za granicę po ukończeniu studiów bo nie mają żadnych perspektyw zatrudnienia. Czuję ogromny żal, że w ciągu dwóch tygodni Prezydent Komorowski proponuje wiele zmian, gdy przez pięć lat nic w tym kierunku nie zrobił. Debatę każdy odebrał na swój sposób ja uważam, że to Pan Komorowski był stroną atakującą. Wyparł się PO odstawiając flagę, a w każdym zdaniu podkreślał partię Dudy, że to ,,Pana partia PIS”, że stoi za nim Prezes itd. Dajcie temu człowiekowi coś zrobić i nie osądzajcie za wcześnie. Osobiście uważam, że w polityce powinna być równowaga Prezydent z jednej opcji, a rząd z drugiej wówczas będzie kontrola. Teraz było tak, że wprowadzane ustawy były podpisywane bez żadnych problemów. Efektem jest wydłużenie okresu czasu pracy i przejścia na emeryturę. Ja nie muszę się tym martwić ponieważ jestem już emerytem.
Dziś PO i Prezydent są odpowiedzialni za wyludnianie kraju i nic nie zrobili przez ostatnie lata by zatrzymać emigrację. Eskalują nienawiść do Rosji tylko czyim kosztem obywateli?, którzy założą mundury i będą walczyć sprzętem z lat 60-tych. Brak dialogu ze wschodem myśląc, że zachód nam pomoże. Jeśli kiedykolwiek do tego dojdzie będziemy bardzo żałować. W całej kampanii straszono PIS-em czy to jest argument na dialog. Odnoszę wrażenie, że Mika zostałaś zastraszona PIS-em przez Prezydenta Komorowskiego.
Szach Mat / 128.127.93.* / 2015-05-25 14:12
..jak dla mnie to jakaś podpucha :) Po pierwsze powyższy "esej" jest słaby merytorycznie..cytuję: " ..najwięcej wyjeżdzało ponad 5 lat temu.Sama wyjeżdzałam jakieś 9 lat temu.."..przypominam,że PO rządzi od ponad 8 lat..i jedyne co tu czytam to: ble ble Duda be..a "Pan" Komorowksi to taki cacy i w ogóle święta krowa. Jestem właśnie w połowie książki Pana Sumlińskiego i nawet jeśli tylko połowa z tego to prawda ( pewnie wszystko to prawda bo do tej pory nikt nie wytoczył procesu o zniesławienie..hmm..ciekawe dlaczego?! ;) )..to juz za to traktowałbym Komorowskiego jako zdrajce stanu..poszedłbym dalej i zstosował techniki stosowane w czasie drugiej wojny swiatowej ( za zdrade stanu)...Osobiście byłem ponad 8 lat na emigracji..wróciłem niecałe 2 lata temu..i cieszę się,że wróciłem bo Kocham swoją Ojczyznę..tu mam rodzinę i przyjaciół..mówię od razu,że nie siedziałem na zmywaku..nie byłem na socjalu i tak się składa,że edukacyjnie również zdarzyło mi się osiągnąć wyłam mainstream'owy czyli obronić pracę magisterską ( że niby jako mgr powinienem głosować na Komorowskiego )..śmieszą mnie puste żale i slogany...i już przechodząc do komentarza artykułu: zgadzam sie, z komentarzem "taka prawda":

"Złoty od zawsze traci z byle powodu.
Wojna na ukrainie? Złoty traci.
Zamach na WTC? Złoty traci.
Ropa w górę. Złoty traci.
Małpa się z*sra na sawannie. Złoty traci."

Jak frankowicz sugeruję myśleć..logicznie..strategicznie..ale samodzielnie..bo aż żal..
adamuspapam / 178.78.71.* / 2015-05-25 13:41
zgadzam się - nie wracam z uk - boje się pisu
mahdab71 / 2015-05-25 13:39
Bardzo ciekawa analiza sytuacji. Niestety sie zgadzam... Szkoda.
bolo782 / 217.76.120.* / 2015-05-25 13:36
No, jak za 5 lat PO będzie w ogóle istnieć to może będziesz mieć rację. Ale póki co miło że bandyta musi się spakować.
Mika / 31.174.77.* / 2015-05-25 13:46
~bolo782...myślę, że Po będzie istnieć,choć na dzien dzisiejszy słabo to wygląda.Tylko czemu nazywasz Pana Komorowskiego bandytą...?Zasłużył na taką nazwę?to dzięki niemu w większej mierze,spałeś spokojnie przez te 5 lat jak inni Polacy jeśli nie, to nie ma co za to winić Prezydenta.Tak jak za inne niepowodzenia,które czasem wynikają z braku elastyczności albo lenistwa.Teraz Pan Duda sam powiedział, że ani Prezydent ani rząd nic nie zrobi sam, jeśli nie bedzie jedności w ludziach...A będzie kiedykolwiek jedność w Polakach??Jak sądzisz?Te wybory pokazały ze nie ma i nigdy nie będzie.To kraj zawistny i złośliwy.Jedność była jak umarł Jan Paweł II,dlaczego tylko wtedy gdy ktoś umiera, jak pozniej miało to miejsce przy katastrofie samolotu w Smoleńsku,Polacy umieją się jednoczyć...kiedy nie ma zagrożenia,nie ma żałoby narodowej to jedno drugiemu robi na złosć.Tak jak Pana Komorowskiego Ty niesłusznie nazywasz bandytą a kim Ty jesteś...za kogo się uważasz.Mika
wojtek395 / 31.1.174.* / 2015-05-25 13:32
frankowcy tak głupio uwierzyli w obietnice Dudy że pomoc w wyborze nowego prezydenta osłabiła złotówkę i za karę będą płacić wyższe raty ,,,,,tak w sumie dobrze głupkom
ida421 / 213.146.54.* / 2015-05-25 14:04
nikt normalny nie wierzy w obietnice przedwyborcze a głupkiem sam jesteś kretynie jeszcze nikt za mnie nie płacił żadnej raty w banku i nie życzę sobie ubliżania od takich człekokształtnych pawianów
frankowiczka1 / 46.112.169.* / 2015-05-25 13:51
Chyba masz rację tylko głupcy wierzą politykom
Bendyks / 32.216.127.* / 2015-05-25 13:31
I kto manipuluje frankiem ?
Fakt~ / 31.1.95.* / 2015-05-25 13:30
Frank już był po 5 zł za Komorowskiego
slawcze / 79.191.49.* / 2015-05-25 13:33
Tiaaa. Wy zawsze macie wytłumaczenie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mahdab71 / 2015-05-25 13:32
Tak - tylko z innego powodu. Nie wiem czy kojarzysz fakty, ale to byla reakcja na decyzje Banku Szwajcarskiego. Caly swiat beknal.
No I o ile nie zauwazyles/as to Ci przypomne, ze szybko wrocil do normy...
Ale fakt - nikogo to nie boli bo Duda przewalutuje z dnia podpisania umowy, wiec sie nie podniecam I czekam na info z banku :-)))
Fakt~ / 31.1.95.* / 2015-05-25 13:28
Frank już był po 5 zł za Komorowskiego
ityle / 188.252.69.* / 2015-05-25 13:29
Ale to było przez PiS.
ityle / 188.252.69.* / 2015-05-25 13:27
wstrząsające
okazuje się, że w reakcji na wyniki wyborów w Polsce zmienia się też kurs dolara względem franka szwajcarskiego,
nie mówiąc już o kursie EUR/USD,
po prostu totalne zamieszanie na rynkach finansowych,
Taka propagandą będą nas karmić przez następne 5 lat.
oko410 / 83.26.186.* / 2015-05-25 13:26
Brawo. Właśnie DUDA w dzień po wyborach załatwił wszystkim frankowiczom, wyższą ratę !!! Prezydent marzenie
Qqasd / 193.105.251.* / 2015-05-25 13:34
Jeżeli Duda zgodnie ze złożoną obietnicą zmusi banki do uznania kredytów nominowanych za takie, jakie są rzeczywiście - czyli złotowe, to obecni kredytobiorcy umownie nazywani "frankowiczami" cieszyć się będą wraz z rodzimymi eksporterami ze słabej złotówki.
pp.kk. / 83.3.59.* / 2015-05-25 13:26
Kursy walut są spekulacyjną reakcją rynku na wynik wyborów.Po prostu ktoś chce zarobić. W niedługim czasie wszystko wróci do normy.
kakak613 / 79.110.202.* / 2015-05-25 13:25
oj tak oj tam... frankowicze mają tak niskie oprocentowanie (niektórzy ujemne) że frank po 4zł czy po 5zł nie robi im różnicy
yayacobyły / 94.254.209.* / 2015-05-25 13:23
Gratuluję "frankowiczom" słusznego wyboru i życzę franka na poziomie 5zł (to jest realne).
ja556 / 109.206.218.* / 2015-05-25 13:23
widać po tej histerycznej reakcji banksterstwa, kogo obstawiał złodziejski kapitał.
Myslący / 178.36.242.* / 2015-05-25 13:27
Zobaczymy co dla Polski i Polaków zrobi "kryształowo uczciwy" PiS. O ile teraz było nie najlepiej, to z nimi będzie jeszcze gorzej. Będzie można wtedy pośmiać się z tępego i niewykształconego elektoratu tego ugrupowania.
Mark Frank / 83.17.79.* / 2015-05-25 13:33
Lewe złotówki są zamieniane na franki.
Popyt cenę podniósł.
"Myślący" woli być bezmyślnie okrdzany
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy