Forum Spółki giełdowe Grupa Lotos SA

Wyniki Grupy Lotos. Rośnie zyskowność rafinerii w Gdańsku

Wyniki Grupy Lotos. Rośnie zyskowność rafinerii w Gdańsku

Wyświetlaj:
Krezus GD / 83.3.246.* / 2015-05-12 18:41
Jestem, a raczej byłem akcjonariuszem z Gdańska. Cały zeszły miesiąc sprzedawałem wszystko co posiadałem czyli 3,6% wszystkich akcji spółki tj. ok. 6480000 sztuk. Skupowałem akcje wiele lat licząc, że wartość będzie rosła. Przez decyzje osób rządzących podjąłem inną decyzję. Moich pieniędzy już Lotos nie zobaczy.
FrajertakijakTy / 213.195.163.* / 2015-05-16 23:28
A jaka to decyzja rzadzacych cie zmusila do sprzedazy na mało prefetencyjnych warunkach? Rozumiem że wg ciebie spadki cen akcji odnotowują tylko spolki z sektora naftowego z Polski?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sdfsdf / 93.179.224.* / 2015-05-12 16:19
Pierwszym krokiem w celu uzdrowienia spółki powinna być wymiana Zarządu oraz powołanie Rady Nadzorczej z osób z poza PO. Panie Olechnowicz, akcjonariusze nie chcą już na Pana patrzeć, niemal wszystkie Pana decyzje były błędne, za Pana kadencji urosły jedynie Pana pobory, wartość akcji na tle rynku jeszcze nigdy nie była tak niska, proszę odejść.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy