Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyniki Integer.pl. Jest lepiej niż w ubiegłym roku

Wyniki Integer.pl. Jest lepiej niż w ubiegłym roku

Wyświetlaj:
olga 545 / 31.63.180.* / 2015-08-29 14:13
Sukces tej firmy powstaje dzięki niewolniczej pracy młodych Polaków, bez prawa do urlopu i zwolnienia lekarskiego. Mój syn i wszyscy inni pracują tam na umowy śmieciowe, drugi rok bez urlopu, kiedy zachorował zimą na grypę nikt mu nie zapłacił za nieobecność. Nie pokazujcie tego jako pozytywny przykład, raczej to wielki wstyd, że w Unii w XXI w. coś takiego ma miejsce.
olga 545 / 31.63.180.* / 2015-08-29 14:11
Sukces tej firmy powstaje dzięki niewolniczej pracy młodych Polaków, bez prawa do urlopu i zwolnienia lekarskiego. Mój syn i wszyscy inni pracują tam na umowy śmieciowe, drugi rok bez urlopu, kiedy zachorował zimą na grypę nikt mu nie zapłacił za nieobecność. Nie pokazujcie tego jako pozytywny przykład, raczej to wielki wstyd, że w Unii w XXI w. coś takiego ma miejsce.
fds / 194.61.68.* / 2015-08-29 21:46
Nie rozumiem - cały świat tak pracuje - nie ma cie w pracy, nie ma kasy. Ewentualnie niech wykupi sobie ubezpieczenie, tak jak policjanci.
i / 212.244.106.* / 2015-08-29 14:07
Zbija majątek na wykorzystywaniu ludzi. Ludzie pracuja za grosze a ich system doreczania listów to dno!
Anna1313 / 178.43.243.* / 2015-08-29 13:48
Ile przesyłek niedostarczonych? Ile listów odeslanych, tylko dlatego, że adresaci nie wiedzą, że do nich jest przesyłka jakaś. Pomysł może nienajgorszy, ale wykonanie kiepskie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
czegewis / 94.231.8.* / 2015-08-28 15:14
oczywiscie ze lepiej, moze problemy na lini z ruchem oraz zawirowania przy przetargu na wyznaczonego odcisnely swoje pietno na zestawieiu półrocznym. Mimo wszystko Integer podjał sie wielu ciekawych inwestycji, dostał setki milionów dofinansowania i wsparł kilka mocnych inicjatyw biznesowych nie mowiac juz o ekspansji samych paczkomatów na Kanade
warszavva / 2015-08-28 13:41
Rewelacyjne wyniki za to połrocze, mam nadzieje, ze teraz indekly giełdowe poszybują w góre
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy