Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wypadek samochodowy? Jak otrzymać więcej pieniędzy

Wypadek samochodowy? Jak otrzymać więcej pieniędzy

Wyświetlaj:
stefko1015 / 5.173.144.* / 2021-09-30 00:44
Mogą pomóc - https://adwokatweuropie.pl/service/platnosci-na-wypadek-awarii/. Zajmują się sprawami odszkodowań po wypadkach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Patryk W. / 81.219.26.* / 2018-03-14 15:48
Miałem podobną sytuację i pomogła mi firma Wokanda. Dzięki nim odzyskałem 100% pieniędzy, jakie powinienem uzyskać początkowo.
alek921 / 2018-01-10 13:35
USZKODZONY POJAZD? Bezpłatnej porady prawnej poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym/kolizji mogą udzielić oni http://motowypadki.pl
Jagoda830 / 94.254.164.* / 2017-12-16 23:40
Trzeba się do E u C O zgłosić. Oni pomagają odzyskać odszkodowanie. Super są !
gitsol / 62.233.200.* / 2016-03-30 13:03
trzeba wykupić sobie ubezpieczenie ochrony prawnej. I jak masz wypadek samochodowy, taka firma cie ratuje i zalatwia wszelkie formalnosci. Uzyskasz nie tylko wiecej pieniedzy, ale przede wszystkim je naprade odzyskasz.
Slawek674 / 37.47.32.* / 2016-03-23 09:17

Ubezpieczyciele jednak wypłacają odszkodowania w wysokości kilku, kilkunastu tysięcy i to też niechętnie. Co zrobić, aby otrzymać więcej?

Myślę, że najlepiej skorzystać z pomocy prawników. To oni mogą skłonić firmy ubezpieczeniowe do wypłaty wysokiego odszkodowania. Np http://od.kowalskimark.com.pl tu można zostawić swój email a specjalista skontaktuje się i na pewno udzieli pomocy.
olek192 / 46.102.99.* / 2016-02-29 16:23
widzę, że padła nazwa votum, kancelaria odszkodowawcza chyba już dość znana. sam się musiałem bliżej z nimi zapoznać przy okazji problemów po wypadku, oczywiście problemem jak zwykle były pieniądze, a raczej ubezpieczyciel, niestety dla nich najmniejsza kwota do wypłacenia okazuje się wielkim problemem i oczywiście starają się ją przyciąć z każdej mozliwej strony, jestem zdania że zmuszanie klientów do szukania zewnętrznej pomocy nie jest zbyt sprawiedliwe, ale z drugej strony, dobrze że są kancelarie jak ta, które pomagają przy takich sprawach zeby jednak dotrzeć do jakiejś sprawiedliwości. smutne to ale prawdziwe
lexus12 / 2016-02-29 12:35
u mnie, gdyby nie ubezpieczenie ochrony prawnej od D.A.S. chyba do dzisiaj bujałbym się pod sądach...
K Wojdyło / 83.6.13.* / 2016-01-12 16:35
Witam, kiedy ktoś bliski, bądź my sami stajemy się ofiarą wypadku, dalsze życie nie jest już takie jak wcześniej i wymaga też często kosztownych rehabilitacji. Potrzebne są pieniądze i trzeba o nie zawalczyć. Wiadomo nie od dziś, że towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają świadczenia, a o tym jak bardzo przekonałam się na własnej skórze. Po tragicznej śmierci mojego ojca w wypadku, dostałam z TU tak kpiącą ofertę, że nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Wtedy zapadła decyzja – walka. Mi już nawet nie chodziło o same pieniądze, ale o fakt, że nikt sobie żartów z mojej tragedii robił nie będzie. Po rozważeniu wszelkich opcji odpadł prawnik, bo zwyczajnie nie miałam kasy, żeby mu zapłacić, a nie obiecywał zbyt wiele, więc zaczęło się szperanie po sieci i czytanie opinii. Tak trafiłam po nitce do kłębka, czyli firmy o nazwie[...] Po przedstawieniu mi oferty zaryzykowałam podpisanie umowy i powiem duże zaskoczenie, bo wywalczyli mi duże zadośćuczynienie i o żadne potyczki sądowe nie musiałam się martwić, wszystkim zajęli się ich prawnicy, a zapłaciłam im jedynie określoną w umowie część wygranej. Nie trwało to wcale tak długo jak się spodziewałam a też i podejście do mojej sprawy było bez zarzutu, bieżące informacje itp. Ogólnie opłaciło się, przede wszystkim finansowo. Ważne, że jest to firma bezkompromisowa, nie boją się iść do sądu, nie idą na łatwiznę i ugody, skoro wiedzą, że można więcej wygrać. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że jak ja szukałam opinii, to nie było ich aż tak wiele i wolałabym poczytać więcej, a dzięki temu może ktoś dziś dostanie odpowiedź na swoje pytanie, czy warto. Odpowiem - warto walczyć o swoje, dla siebie, dla bliskich, w imię pamięci osoby tragicznie zmarłej. Pozdrawiam.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Ekspert[...] / 2014-09-12 11:29
Niestety, mimo szerokiego wyboru i łatwego dostępu do ubezpieczeń komunikacyjnych, wielu kierowców do tej pory jeździ bez OC. W przypadku pełnej odpowiedzialności cywilnej za poważne zdarzenie drogowe koszty kary pieniężnej będą astronomiczne. Lepiej się ubezpieczyć i spać spokojnie :)

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy