Forum Polityka, aktualnościKraj

Wypadki drogowe w Polsce. W długi weekend zginęło 77 osób

Wypadki drogowe w Polsce. W długi weekend zginęło 77 osób

Wyświetlaj:
grzesiek z mlp / 83.68.92.* / 2013-05-06 22:43
ciekawe ilu z tych 5000 pijanych to rowerzyści, a raczej ci którym rower służy jako oparcie, bo pijany może iść skrajem drogi, pijany z rowerem to już przestępca; wypiłem kiedyś u kumpla na działce trzy piwa, ażeby mnie nie skusiło żona kumpla wykręciła mi wentyle w kołach, więc prowadziłem rower i to nie drogą lecz drogą dla rowerów i może dlatego, że prowadziłem to zainteresowałem drogówkę, pomiar i 0,3 promila, pokazywałem koła bez powietrza, że nie mogłem przejechać ani metra, ale co to ich obchodzi, sąd i utrata prawa jazdy, na rozprawie wnioskowałem żeby mi również zabrali licencję pilota szybowcowego - sędzina wspaniałomyślnie nie przychyliła się do mojego wniosku
ciuszka / 2013-05-07 10:39
hahahah to frajerem jests bo prowadzenie rowweru kolo siebie to nie uzytkowanie go jako srodka transportu i az dziwne ze zabrali ci prawo jazdy bo nie mieli takiego prawa, chyba ze cos sciemniasz :]
gumoleum / 91.226.117.* / 2013-05-06 11:56
zrobcie autostrady - nikt nie bedzie sie tlukl przez wiochy - wypadkow bedzie mniej, bo malo kto przestrzega 50 w terenie zabudowanym
atelie / 94.42.189.* / 2013-05-06 10:44
a przeciez z mediów płynie pieśń, że PIWO TO NAPÓJ NIE ALKOHOL !

jakie to pieniędze wydawane sa na ten przekaz, swietna zabawa tylko z piwem !
Niezadowolony 222 / 88.220.95.* / 2013-05-06 10:24
Główną przyczyną wypadków drogowych jest brawura i nadmierna prędkość, nie alkohol. Przeciwnie - jeśli ktoś ma wątpliwości, że jedzie rano lekko "wczorajszy" przestrzega przepisów jak diabli...Kto z Was tego nie przeżył:)

Śmierć w wypadku przy przestrzeganiu ograniczeń prędkości jest mało prawdopodobna (może za wyjątkiem użytkowników "p********" typu seicento...).
imprezowicz / 2013-05-06 08:19
no niestety w Polsce jak zwykle większy weekend pozostaje czarnym weekendem. dopoki nie zmienia sie przyzwyczajenia i mentalnosc polakow na drodze to te liczby zawsze bede druzgocace. niestety polak to polak.... tak naprawde w ekstremalnych sytuacjach to jest patologia poporstu
zxc12 / 178.42.73.* / 2013-05-06 07:55
Wiązanie wypadków z ilością złapanych kierowców pod wpływem alkoholu to nadużycie i manipulacja dla ciemnej masy społecznej
Ile wypadków spowodowanych z powodu złego stanu dróg i oznakowania a ile spowodowali nietrzeźwi???
Czy był choćby jeden wypadek z udziałem nietrzeźwego?
Co jest prawdziwym powodem że giną ludzie?
m54 / 79.186.71.* / 2013-05-06 08:56
Ten cały kraj to jedna wielka manipulacja

Najnowsze wpisy