Forum Forum inwestycyjneFundusze

Wypełnij ankietę - odbierz nagrody. Twój głos może coś zmienić!

Wypełnij ankietę - odbierz nagrody. Twój głos może coś zmienić!

opiekuninwestora_pl / 2011-09-13 14:34
We wrześniu i październiku prowadzę dwa
wykłady na konferencjach branżowych poświęconych wdrożeniu w Polsce dyrektywy unijnej wprowadzającej nowe regulacje dla branży funduszy inwestycyjnych.

Jednym z elementów tej dyrektywy jest udostępnienie inwestorom ujednoliconego, spójnego 2-stronicowego dokumentu o każdym z funduszy

Co o tym myślisz?
http://blog.opiekuninwestora.pl/skoc/ankieta

W zamian za 15 minut Twojego czasu (to tylko kilkanaście prostych pytań) przygotowałem dla każdego zestaw gratisów.

1. mój wykład, prezentację oraz raport
będący podsumowaniem ankiety

2. dodatkowe materiały z obu konferencji

3. Abonament Opiekuna Inwestora

A jeżeli ankietę wypełnisz do 14.09 do godziny 23:59 otrzymasz jeszcze więcej, w tym także nagranie wideo na temat zasad budowy portfela funduszy w obecnej sytuacji rynkowej.

Nagranie jest fragmentem szkoleń "Fundusze to nie lokata", w zamian za wypełnienie ankiety otrzymasz je bezpłatnie już w ten czwartek o 9:00.

Dodatkowe informacje:
http://blog.opiekuninwestora.pl/skocz/ankieta


pozdrawiam,
Remigiusz Stanisławek
trener inwestycyjny
opiekuninwestora_pl / 2011-09-13 14:35 / -
To co dotychczas zebrałem pozwala zaprezentować wiarygodny materiał dla branży. Ale – potrzebuję Twojej pomocy aby wyniki były jeszcze bardziej przekonujące.

Jak widzisz, przygotowałem naprawdę dużo wartościowych dodatków w zamian za kilkanaście minut Twojego czasu. Dlatego proszę o rzetelne i dokładne uzupełnienie pytań w ankiecie. Są naprawdę proste.

Twój głos może coś zmienić. A co najmniej wzbudzić szerszą dyskusję w branży.

Wyniki te trafią do Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Uczestnikami konferencji nie są zespoły sprzedażowe funduszy - to kadra odpowiedzialna za aspekty prawne i biznesowe.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy