Forum W wolnym czasieLifestyle

Wyposażenie sypialni - materace

Wyposażenie sypialni - materace

Maciej_19902 / 178.37.84.* / 2011-12-27 11:56
Witam!

Jestem na etapie wyboru materacy do sypialni, i z żoną chcemy zainwestować w materace, aby były wygodne i człowiek wstawał wypoczęty. W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem o materace. Jakie wybrać, kupić?

Najlepiej, aby była możliwość zakupu przez internet. Polecono mi materace tej firmy: http://jmbnet.pl/
Wyświetlaj:
ewa pola / 83.24.39.* / 2012-11-08 00:42
Taaa wszyskie wpisy pochodza od handlowcow z fabryk, a z nich sie niewiele dowiecie. Trzeba pojsc do dobrego sklepu, w ktorym znaja sie na rzeczy- najlepiej takiego ktory ma wszystkie fabryki. W warszawie jest kilka dobrych. Wystarczy wpisac w google materace warszawa i wyjda wyniki. Osobiscie polecam sypialnia.net dostalam spory rabat. Maja tez duzy wybor luzek, ale nie badziewnych jak np z mk foam- nie polecam- widac ze zalezy im przede wsztstkim na jakosci, bo dobry materac moze kosztowac duzo, ale wcale nie musi. Mi sie udalo kupic 140*200 za 1700zl i z wyzszej polki bez sprezyn.
1Marce1 / 95.49.153.* / 2013-07-03 10:47
Wcale nie powiedziałbym, że mk foam to badziewie, miałem ich materac przez 2 lata i nie było nic po nim widać, dopiero potem lekko się zaczął odkształcać - to pojechał na działkę, a nawiasem mówiąc nie jest twój zakup jakąś wielką sztuką, wystarczy zajrzeć tu:
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,568,name,Materac_termoelastyczny_Comfortbe_COMFORTBE_140x200,kat,9,prod,0
i za 1250zł dostaniesz w takich wymiarach i to materac termoelastyczny, kiedys (ok 3 lata temu) kupiłem ten sam ale za 1600 i służy mi dobrze do dziś, śladów czasu nie stiwerdziłem
stansed / 5.184.195.* / 2013-07-09 21:20
2 lata to chyba ciut przykrótko na dobry materac. Znajoma ma od 7 lat materac Ametyst - wysokoelastyczny i nadal jest ok. Kupila w sypialnia.net - i ma 10 lat gwarancji a nie tylko 2 lata.
Alinka / 83.24.27.* / 2013-02-18 20:07
Wybrałam się z polecenia koleżanki do sklepu sypialnia.net i polecam każdemu, kto nie chce popełnić błędu w wyborze materaca.
Pełen profesjonalizm.

Piszę opinię bo zawsze tak jest, że jak ktoś jest zadowolony to nigdy nic dobrego nie napiszę, a jak nie jest to hejtuje ile się da.

Jak ktoś z Warszawy, to tylko do sklepu na Kleszczową
1111111111 / 31.11.173.* / 2013-08-25 09:16
absolutnie się nie zgadzam - obsługa fatalna, wręcz nie powiedzieć nie z tej epoki, jazda do tego sklepu to strata czasu, właściciel czy też sprzedawca traktuje klienta jak intruza
sebikpo / 37.47.55.* / 2015-10-24 10:14
Czy my byliśmy w tym samym sklepie? Raczej nie.
Szczerze to w takim sklepie nie byłem chyba nigdy.Sprzedawcy większościowo średnio zależy na prawidłowym dobraniu - aby opchnąć i najlepiej najdroższy. Tam pracują sami właściciele i zależy im na kliencie jak diabli, widać że lubią te robotę,aż przyjemnie było słuchać "wykładu o tajnikach materacy". Raz że to prawdziwi fachowcy, dwa - z niezwykłym i niespotykanym wyczuciem tego jaki materac będzie dla Was najlepszy - szczególnie ta Pani normalnie jasnowidz.
Ja polecam. Dobre ceny mają.
A może to z Tobą było coś nie O.K.
radek1974 / 83.24.43.* / 2013-12-17 14:42
widać takie praktyki jak wpis powyżej przyjmuje konkurencja, bo ja się spotkałem ze wyjątkowo profesjonalnym podejściem do tematu, szczerze mówiąc jak w żadnym innym sklepie i nie czułem się w żadnym momencie jak intruz, wręcz przeciwnie.
No cóż, na trollów internetowych nie ma rady.
polecam każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość sklep sypialnia.net w Warszawie
Piotr S. / 83.24.23.* / 2013-02-20 01:08
Witam
dziękuję za wskazówkę, gdzie się udać, bo się potwierdziło.
kochani Warszawiacy - zapamiętajcie: sklep na Kleszczowej 37: strona www.sypialnia.net
Ja także prawie(!!) popełniłem błąd - Pan sprzedawca mi na szczęście nie pozwolił.
Naczytałem idiotycznych się opinii na forach, że najlepszym materacem jest materac kieszeniowy Estrella Lux z MK Foam - pewnie tak, ale nie dla faceta o wadze 100kg z hakiem- chyba sklepy mają na nim najlepszy zarobek, bo nie wiem skąd ta mania zachwalania tego materaca w internecie - tyle pochlebnych opinii o nim, jakby innego materaca MK Foam nie robiło. Pewnie że jest może fajny ale nie do mojej wagi. A tego miła Pani w sklepie internetowym już nie raczyła powiedzieć. po wypróbowaniu okazał się fatalnie za miękki.
Jestem pod wrażeniem bezkompromisowej obsługi w tym sklepie: "ten materac zrobi Panu krzywdę i go Panu nie sprzedamy"
A w innych sklepach: (byłem w 2 - jeden to supermarket gdzie było Mk Foam - (nie warty reklamy), gdzie mi nikt nie pomógł, a w drugim sklepie Pani widocznie się nie za bardzo znała, jeśli mi nie odradziła (także nie będę reklamować) - inicjatywa była moja, bo się forów naczytałem. po raz kolejny mi się potwierdziło, że przez internet się pewnych rzeczy nie kupuję, tylko się niestety trzeba zdać na fachowca.
Pierwszą taką rzeczą był soundsystem w moim salonie - po tygodniach bezsensownego "dokształcania się na forach" na szczęście trafiłem do wyspecjalizowanego sklepu, gdzie byli fachowcy w tym temacie - a chciałem być najmądrzejszy i zrobić wszystko sam i to był błąd.
Nie da się wiedzieć wszystkiego. Tylko ludzie, którzy w danej profesji "siedzą" znają wszystkie tajniki, a my laicy dajemy się najczęściej tylko nabierać na marketingowe sztuczki.
Zdajmy się na profesjonalistów. Niech każdy zajmuję się tym co najlepiej umie./btw. śmiesznie trochę było jak zacząłem "błyskać" wiedzą/
Jest dużo rzeczy, które możemy kupić przez allegro - sam dużo elektroniki kupuję, bo rzeczywiście taniej jak ktoś ma tylko sklep internetowy, bo nie płaci czynszu za lokal i może wtedy dać lepsza cenę
Ale nie materac!!! (szczerze mówiąc sprawdziłem: sklepy internetowe nie dają rabatów!!)
Więc polecam: www.sypialnia.net
Piotr
..aa i dostałem naprawdę wysoki rabat
1111111111 / 31.11.173.* / 2013-08-25 09:25
a czy przypadkiem powyższy wpis nie jest dziełem pana z www.sypialnia.net, którego należy omijać bardzo szerokim łukiem :)
z całą stanowością odradzam ten sklep
Robert251 / 83.22.229.* / 2013-01-18 11:20
Taa nie jesteś handlowcem:)


Polecam zajrzeć na stronę www.treenes.pl
drewnoflex / 83.29.243.* / 2012-11-08 13:43
www.drewnoflex.pl Stelaże prosto od producenta
Omijaj pośredników !!
krystian rybnik / 83.22.79.* / 2012-11-07 12:20
Najlepsze materace i najtaniej jakie znalezłem to w internecie na www.przyjemnysen.pl szeroki wybór raelizacja zamówienia to ok 1.5 tygodnia każdy tam znajdzie to czego potrzebuje polecam bo mam i jestem zadowolony profesjonaliści
diana1987 / 83.29.243.* / 2012-11-08 13:45
www.drewnoflex.pl Stelaże prosto od producenta
Omijaj pośredników ! Sprawdź sam
Krzysiek876 / 83.24.226.* / 2012-10-26 18:33
Ja zamówiłem materac z firmy comforrbe. Absolutnie towar niezgodny z opisem!!! Nie polecam firmy ani jej produktów. Zamawiałem materac inny a otrzymałem inny. Pokrowiec był dużo większy niż wymagały tego wymiary przez co cały materac tracił sprężystość. Mało tego pokrowiec był w kolorze kawowym co absolutnie źle wpływa na estetykę materaca! Chciałem towar wymienić ale z nim były same problemy! Firma mająca całkowity bałagan w zamówieniach i w pracownikach którzy kłamią klientom w żywe oczy! Czekałem na wymianę materaca ponad trzy tygodnie... i cały ten czas spałem na podłodze! Absolutnie nie polecam tej firmy! Meeega nieprofesjonaliści a dodatkowo aroganccy. Następnym razem wybiorę materac w ikea bo przynajmniej będę go miał od ręki a nie po ponad 3 tygodniach
STEFEK BURCZYMUCHA / 83.24.23.* / 2013-02-14 04:22
ikea słaby wybór - bo kiepska jakość (25 lat gwarancji ale na "wady" materaca - mamy 25 lat na to aby udowodnić w nim wadę. LIPA NIE GWARANCJA
izabella st. / 83.24.23.* / 2013-02-20 01:27
prawda - ikea to tragedia.
Każdy z moich znajomych, którzy kupili w ikei są zawiedzeni - materace wystarczają na niecałe 2 lata.
Ikea to jednorazowy strzał - drugiego materaca nikt tam już nie kupuje.
i co z tego, że przeważnie uwzględniają gwarancje (i na szczęście). Straszny kłopot z bujaniem się z reklamacją.
chyba lepiej kupić dobry materac markowy, który na 10 lat wystarczy - a są takie, które mają nawet 10 letnie, prawdziwe gwarancje - nie chodzi o sprężyny oczywiście, tylko o cały wkład.
Polecam Fey&Co - mam już materac Ametyst H3-od 6 lat, teraz przeglądam internet w poszukiwaniu kolejnego dla córki i chyba na tym samym stanie.
Więc planuję powrót do tego samego sklepu, w którym mi go doradzono (bardzo trafnie zresztą).
fakt nie był tani - rozmiar 160x200cm w cenie prawie 2500zł, ale wiem teraz że na bardzo dobry materac warto trochę więcej wydać, bo na dłużej starczy - mój ma 10 lat gwarancji.
w Warszawie polecam sklep www.sypialnia.net, bo bardzo dobrze mi kiedyś doradzili.
Krzysiek876 / 83.24.226.* / 2012-10-26 18:33
Ja zamówiłem materac z firmy comforrbe. Absolutnie towar niezgodny z opisem!!! Nie polecam firmy ani jej produktów. Zamawiałem materac inny a otrzymałem inny. Pokrowiec był dużo większy niż wymagały tego wymiary przez co cały materac tracił sprężystość. Mało tego pokrowiec był w kolorze kawowym co absolutnie źle wpływa na estetykę materaca! Chciałem towar wymienić ale z nim były same problemy! Firma mająca całkowity bałagan w zamówieniach i w pracownikach którzy kłamią klientom w żywe oczy! Czekałem na wymianę materaca ponad trzy tygodnie... i cały ten czas spałem na podłodze! Absolutnie nie polecam tej firmy! Meeega nieprofesjonaliści a dodatkowo aroganccy. Następnym razem wybiorę materac w ikea bo przynajmniej będę go miał od ręki a nie po ponad 3 tygodniach
Sylwia85929 / 95.49.155.* / 2012-12-23 18:38
Ja miałam zgoła odmienne odczucia. Co do estetyki, to kwestia gustu, a ten kolor to nie kawkowy tylko ecru. Zas w kwestii dostawy, to chyba nie dopytałeś sprzedawcy. Termin dostawy wynosi do 21 dni bo może go aktualnie nie być na stanie i trzeba go wyprodukować. W moim wypadku materac był po 4 dniach. W ikei bierzesz odrazu, ale nie można zamówić czegoś co ci bardziej pasuje , tu też taka możliwość istnieje...
toro333 / 178.181.8.* / 2012-10-11 21:24
a ja kupiłem markowy na www.topmaterace24.pl i jestem bardzo zadowolony...
TeoFil779 / 95.49.156.* / 2012-10-19 19:30
Moja znajoma prowadzi pensjonat w górach i kupiła materace z comfortbe, cenowo atrakcyjne, "niezniszczalne" i dosc wygodne - kupowała jedne z tańszych, sama zainwestowała w najdroższy jaki mieli i jest z niego bardzo zadowolona, słuzy jej już 4 czy 5 rok i wciąż wygląda jak nowy, a cena mimo to była przyzwoita, co prawda była to oferta dla firm, ale z tego co widać na stronie i forach detal też jest w przyzwoitych kwotach
Zanzinabru / 37.31.85.* / 2012-09-08 22:11
Hue Hue - zauważcie pewną rzecz - sam materac bez pokrowca jest b. tani, dopiero w pełni wyposażony materac danego typu (szczególnie wysokoelaastyczne i termoelastyczne) nabiera "pełnotłustej" realnej wyceny - nagle okazuje się, że rzekomo TANI materac jest ... pozbawiony pokrowca - ten należy osobno dodać do ceny podstawowej "wkładu" czyli materaca właściwego.
Po wielu przymiarkach "plecowych" i konsultacjach z ludźmi z różnych miejsc i sklepów uznałem, że najlepszy materac to składanka dwóch rzeczy - albo sprężynowy z dużą gęstością spreżyn na metr kwadratowy lub wysokoelastyczny - wszystko to z co najmniej 14-16cm wysokościa plus pokrowiec z pianką termoelastyczną o grubości minimum 1,5-2cm. Wysokoelastyczny z pianką termo to klasa sama w sobie - niestety jest dość drogi np. w pełni wyposażony 160x200 z pokrowcem z pianki termo to koszt ok. 1600 zł w górę (niezależnie od sklepu czy miejsca), spręzynowe/kieszeniowe sa zazwyczaj 1/2 tańsze z podobnym pokrowcem.
Próbowałem obydwa rodzaje i nie ukrywam że na obydwu leży się przyjemnie.
Gdybym miał polecać konkretnie to np.
- kieszeniowy 160x200 materac z termo pianką jako warstwą na sprężynach to koszt ok. 700 zł
- wysokoelastyczny 160x200 (740 zł) plus pokrowiec z termo nakłądką (700 zł) - razem 1440 zł.
Ja osobiście posiadam tę drugą wersję i śpie wygodnie od 2 lat - ogólnie co kto lubi i na co kogo stać - obydwa wybory moim zdaniem są właściwe, mój był snobistyczny (bo nie lubią sprężyn)
WoN521Ton / 95.49.165.* / 2013-01-20 10:18
Wyszedłem z tego samego założenia co Zanzibaru, z tym że ja kupiłem kieszeniowy + nakładkę termo - koszt niecałe 800zł
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,katalog,kat,116,name,kieszeniowe,prod,0
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,katalog,kat,88,name,Nakladka_termoelastyczna
Tomasz82 / 87.239.217.* / 2012-10-11 13:44
Dobre ceny mają w sklepie internetowym www.krainamateracy.pl. Ja kupiłem u nich wysoko elastyczny Dua Activ rok temu i nadal jest jak nowy - żadnych wgłębień, wygodny. Polecam
Karoilna 22 / 31.11.134.* / 2013-04-06 20:41
Witam
Nie słuchajcie tych postów na forach nic wam nie dadzą to są komenty sprzedawców udających klientów. Próżno szukać prawdziwie dobrych firm na forum - nie dajcie się zwieść. Sama ostanio kupiłam materac dzieki bogu nie od naciągaczy od forum i nie żałuje
krysttekk / 31.60.149.* / 2014-06-22 04:04
A ja żałuje, że nie wybrałem sie od razu do sklepu sypialnia.net, tylko w innym dałem się namówić na materac termoplastyczny, bo dla mnie okazał się fatalny. Musialem drugi kupować. Pomogli, wytłumaczyli bardzo fachowo o co tak naprawdę w tym chodzi i nareszcie mam dobrze do mnie dobrany materac. Polecam tam iść od razu i wszystkiego sie dowiecie, bez czytania wcześniej wpisów "mądral" z forów. Mają duży wybór różnych twardych materacy
krystynka / 88.199.131.* / 2012-08-21 08:52
witam, polecam materac firmy janpol o nazwie daino, zamówiłam go z mężem w sklepie internetowym www.przyjemnysen.pl materac jest super, dwustronny średnio twardy, do materaca otrzymałam jeszcze poduszkę, z której się bardzo ucieszyłam, bo nigdy nic nie dostałam gratis, a tu taka niespodzianka
Bobi567 / 95.49.156.* / 2012-07-24 13:15
W comfortbe są bardzo dobre ceny. Za 1000zł można bez problemu kupić termoelastyczny, co w ikei wydaje się niemożliwe
mańkapo 30 / 88.199.131.* / 2012-08-01 10:30
polecam, www.przyjemnysen.pl tanio i solidnie !!! polecam !!! mania !!!
Mieleszkiewicz / 95.49.156.* / 2012-07-23 20:41
W Comfortbe można dostać sporo fajnych i niedrogich rzeczy. Nie tylko materace, ale i łóżka, ja się skusiłam na pościel, była akurat promocja -60% i udało się kupić jedwabną za 400zł, w porównaniu do cen choćby z allegro to jest atrakcyjna.
grumilo / 2012-07-12 11:31
Posiadam voucher do sklepu Dormeo.pl na kwote 5000zl. Mozliwosc zakupu materacy, poscieli, poduszek itp - idealna opcja dla osob urzadzajacych mieszkanie. Cena jaka mnie interesuje to ok. 2000zl. Mozliwosc odbioru osobistego w Warszawie - Bielany.
qla125 / 83.28.69.* / 2012-06-24 23:51
Zapomnij o tym. Sprawdź lepiej na comfortbe - na pewno nie znajdziesz taniej
qla125 / 83.28.69.* / 2012-06-24 23:51
Zapomnij o tym. Sprawdź lepiej na comfortbe - na pewno nie znajdziesz taniej
michciu / 95.49.154.* / 2012-06-23 23:12
Spoko, to samo znajdziesz za mniejsze pieniądze na comfortbe
Pauula / 83.28.68.* / 2012-05-06 13:07
Kupowałam kiedyś dla dziecka materac w sklepie softbe. Materac był świetny, ma już 2-3 lata i wciąż wygląda jak nowy. Cena też była atrakcyjna, dla dorosłych również były materace ale tych nie testowałam:) Jeśli są równie dobre jak dla dzieci to nawet się nie zastanawiaj
BoryT / 83.24.127.* / 2012-04-21 17:06
Wyżej ktos polecał Hastens JMB, jest naprade wygodne, ale zobacz jeszcze w comfortbe.pl tam widziałem podobne ale tańsze nie pamiętam nazwy. Musisz poszukać.

Najnowsze wpisy