Forum W wolnym czasieLifestyle

Wyposażenie sypialni - materace

Wyposażenie sypialni - materace

Maciej_19902 / 178.37.84.* / 2011-12-27 11:56
Witam!

Jestem na etapie wyboru materacy do sypialni, i z żoną chcemy zainwestować w materace, aby były wygodne i człowiek wstawał wypoczęty. W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem o materace. Jakie wybrać, kupić?

Najlepiej, aby była możliwość zakupu przez internet. Polecono mi materace tej firmy: http://jmbnet.pl/
Wyświetlaj:
marek rastowski / 83.24.46.* / 2012-04-10 15:42
Brawo dla wszystkich, którzy kupują przysłowiowego "kota w worku" przez internet.
Jedynym rozsądnym posunięciem jest udanie się do sklepu i wypróbowanie materaca. Ceny są takie same jak w internecie - bo cenniki są fabryczne, dla każdego sklepu takie same, mało tego w sklepach stacjonarnych można dostać rabat i to czasem spory.
W sklepie sprzedawca sprawdzi podparcie kręgosłupa i nie pozwoli nam zakupić nie odpowiedniego materaca do wagi - bo niby jak mamy to określić patrząc na monitor. Jeśli w Warszawie to polecam sklep www.sypialnia.net Mają wszystkie fabryki i chyba najwięcej materacy na ekspozycji - naliczyłem ze 35 sztuk. Sprzedawca zrobił nam wykład o materacach i kupiliśmy fajny, bo twardy z pianki wysokoelastycznej i z 10-letnią gwarancją. Polecam warto sprawdzić materac na własnej skórze przed zakupem.
Liwiusz / 83.24.27.* / 2013-02-18 19:57
Witam
tak Pan polecał ten sklep sypialnia.net w Warszawie, że się żoną wybraliśmy (wcześniej byliśmy w trzech innych -szkoda gadać).
Pierwszy raz w życiu zostaliśmy potraktowani tak profesjonalnie!!!
Przekonaliśmy się, że poziom wiedzy w większości sklepów jest skandalicznie marny - sprzedawcy na Kleszczowej to właściciele z ogromną wiedzą, widać, że im zależy na klientach a co najlepsze udało nam się wynegocjować niezłą cenę. Śmieszne jest to, że się potem okazało, że już kilku naszych znajomych u nich kupiło a każdemu z nich także ktoś ten sklep polecił.
Takie zaufane sklepy są najlepsze. W konsekwencji kupiliśmy inny materac niż ten który sobie w necie upatrzyliśmy (dzięki bogu.. uff).
Oby więcej takich profesjonalnych sklepów. Póki co, są bezkonkurencyjni.
kerale / 2023-10-06 11:00
Kup http://www.cowneciepiszczy.pl/sklep-z-koldrami-z-merynosa/ bardzo wygodny materac.
lesio w / 83.24.23.* / 2013-02-20 01:34
Hehe ten sklep to sobie ludzie polecają pocztą pantoflową.
jak rzuciłem w pracy hasło: muszę kupić materac, to kilku znajomych mi sypialnia.net poleciło.
Idę jutro na zwiady.
mam nadzieje, że to prawda, co o nim w necie piszą.
lesio w / 83.24.28.* / 2013-02-24 01:42
Byłem i będę rzeczowy: to nie mity, co w Warszawie opowiadają o tym sklepie: wszystko już wiem- lepsze są (podobają mi się bardziej) materace bez sprężyn z pianki ale nie tej jak w Tempurze termoplastycznej (zadadniczo warto mieć wtedy w domu klimatyzacje), ale z pianki wysokoelastycznej - genialnie się leży i nie buja jak na sprężynach. Dowiedziałem się czym różni się "prawdziwa" gwarancja od ściemnionej - 10 lat ale tylko na sprężyny. Obsługa pierwsza klasa. Mam dwa typy, ale muszę z ukochaną wrócić, szkoda że od razu razem nie przyjechaliśmy. Sypialnia.net polecam zdecydowanie
Andrzej Zawistowski / 83.24.127.* / 2012-04-21 16:54
Zakupy w internecie, to nic złego, zwłaszcza w XXI wieku. Ja kupiłem swój w sklepie internetowym firmy comfortbe i nie żałuje. Fakt że najpierw sprawdziłem towar w sklepie stacjonarnym, ale ceny nie były takie jak w sklepach stacjonarnych. W oszczędzaniu nie ma nic złego Panie Marku
marek rastowski / 83.24.32.* / 2012-11-07 22:19
I czuje sie Pan z tym dobrze, ze poszedl Pan do sklepu, w ktorym sprzedawca poswiecil Panu z godzine swojegi cennego czasu tlumaczac zawilosci budowy materacy. Pomijajac fakt, ze zainwestowal kupe kasy aby mogl Pan polozyc sobie tylek na matr
eracu i dobrze wybrac? Serdecznie mu Pan podziekowal i zrobil najbardziej hamowata rzecz jaka mogl Pan zrobic i poszedl kupic przez internet i to do kiepskiego sklepu, bcto bez rabatu.Podejrzewam, ze jest Pan z siebie dumny. w ten sposob przyczynia sie do upadku firm ktorym naprawde zalezy na klientach. Brawo. I co zaoszczedil Pan 50 czy 30 zl. Zal mi Pana i Panskiego podejscia do tematu.
rmmmm / 83.23.95.* / 2013-08-02 19:46
jeden mądry wpis, brawo
Andrzej Zawistowski / 95.49.156.* / 2012-11-24 11:22
Nie bardzo rozumiem skąd ten jad. Napisałem że sprawdziłem najpierw s klepie stacjonarnym a potem kupiłem w internecie, ale oba sklepy były firmy comfortbe. I wcale nie uważam żeby to był kiepski sklep, towar jest ok, cena też.
alex znawca / 87.96.119.* / 2013-06-08 17:02
Kupy sie to nie trzyma. Jakim cudem w sklepie fabrycznym (stacjonarnym) firmy comfrtbe jest drozej niż w ich sklepie w sieci? Wyczuwam nietrafiony zabieg marketingowy pracownika firmy, ktory ma Nas sklonic do kupowania w sieci, bo z pewnością firma ta nie ma sklepów tradycyjnych w kazdej dziurze w Polsce. A materacy przez internet nie wybiera, chyba że już mamy konkretny upatrzony model. Ale w sklepach intern. nie
dostaniemy rabatu, jaki mozemy wynegocjowac u żywego sprzedawcy. Dobre sklepy sie poleca - pytajcie znajomych, czy byli zadowoleni, ale z doradztwa i dobrego doboru - sprzedawca zna sie na swojej pracy, a nie jest tam z łapanki, wiadomo - dla kazdego cos innego, albo poszukajcie opini (niestety w sieci)
dawidoss / 87.205.76.* / 2012-04-10 10:06
Jeżeli zależy Ci na komforcie wypoczynku, polecam materace lateksowe. Tutaj znajdziesz spory wybór: http://www.materacdospania.pl Sam kupowałem w tym sklepie i już od kilku lat nie mam problemu z udanym wypoczynkiem :)
eee323 / 83.24.33.* / 2012-04-17 14:29
taaa... sklep internetowy
ola 1 / 93.105.242.* / 2012-03-21 23:05
Polecam materac Aurora rewelacja, kręgosłup przestał boleć. Zakupiłam w sklepie jak Pani Kasia internetowym www.przyjemnysen.pl ale odebrałam osobiście w ich Strefie przyjemnego snu Rameta w Raciborzu. Świetne doractwo. Przymierzamy się do takiego samego materaca dla męża i dzieci. Sprawdzony i skuteczny. Pozdrawiam Ola
januszek34 / 83.30.249.* / 2012-11-28 13:55
Ja mam od nich materac Treenes i to był strzał w dziesiątkę.
andrzej z śląska / 88.199.131.* / 2012-08-01 10:28
witam wszystkim,
Kupiłem materac VITA,jest rewelacyjny,z przyjemnością wieczorem kładę się spać,a rano wstaję wypoczęty.Polecam wszystkim,którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup materaca jest naprawdę rewelacyjny.Kupiłem go nawww.przyjemnysen.pl widzę,że ta firma ma wystawione swoje produkty również na allegro.Ale prawdziwym hitem tej firmy jest mata masująca Sanotherm,polecam ją tym wszystkim.którzy mają problemy krążeniowe,problemy ze stopą cukrzycową i tym wszystkim,którzy chcą rzucić palenie jest ona naprawdę pomocna i wręcz niezbędna,mnie ta mata w tym pomogła.Dzisiaj nie biorę tabletek od krążenia,nogi mnie nie bolą,od roku nie zapaliłem ani jednego papierosa,a paliłem dziennie 40 sztuk,cukier mam w normie,a nogi moje wyglądają jak u 18 latka,a mam 60 lat, polecam tę matę wszystkim cierpiącym na te schorzenia i nie tylko na te, polecam osobą w starszym wieku. pozdrawiam serdecznie !!!
ela1973 / 87.205.23.* / 2012-03-18 13:41
Tylko że JMB ma sztuczne materace. I latem człowiek się na nich poci a zimą są nieprzyjemne. Ja kupiłam łóżko Hastens, to najtańsze jest naprawdę wygodne. I wbrew pozorom nie kosztuje strasznie dużo. Sprawdź na lozkahastens.pl
MkFarm / 95.49.151.* / 2012-03-15 23:53
Zajrzyj tutaj:
http://allegro.pl/materac-kieszonkowy-7-stref-120x200-elegance-w-wa-i2180599809.html
sprzedają to samo tylko ceny są lepsze
Piotr032 / 95.49.153.* / 2012-03-05 10:34
Korzystałem z usług tej firmy, bo potrzebowałem materaca na wymiar, konkurencja nie miała tej opcji, sama realizacja też bez zastrzeżeń.
Piotr032 / 95.49.153.* / 2012-03-05 10:34
Korzystałem z usług tej firmy, bo potrzebowałem materaca na wymiar, konkurencja nie miała tej opcji, sama realizacja też bez zastrzeżeń.
LeszekMar / 83.24.124.* / 2012-02-16 21:30
Materac Termoelastyczny to już większy wydatek, na podanej stronie uważam że dużo lepsza jest oferta materaca kieszonkowego Memory:
7 stref, obłożenie termoelastyczną pianką Visco i niecała 1/2 ceny
Magdaaalena852 / 95.49.159.* / 2012-02-11 17:12
Witam,
zgadzam się z przedmówcą. Mój brak też kupił ten materac, leży się na nim bajecznie. Też bym taki chciała, ale niestety muszę jeszcze trochę pozbierać..
Chyba że znów zrobią promocje na grupponie
PawelecXX / 95.49.160.* / 2012-02-14 23:17
Nie ma co czekać na gruppon, od kilku tygodni rozdają przy metrze kupony zniżkowe na łóżka materace i inne produkty. Ten sam materac można kupić z dość przyzwoitą zniżką (ok 25% poniżej cen na stronie)
adis168 / 2012-06-11 14:58
Ja osobiście polecam http://www.materace-sklep.pl/ sklep z materacami
Maciej_19902 / 178.37.84.* / 2011-12-27 11:57
Zapomniałem dodać, urwało mi wypowiedź w połowie: Dokończenie:

Ktoś korzystał z tej firmy jmbnet.pl? Można taniej gdzieś zakupić? A może polecicie inną firmę?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź, gdyż przed nowym rokiem chcielibyśmy mieć to z głowy.
Zygar / 95.49.155.* / 2012-02-28 21:53
Jmbnet.pl hmmm. zastanawiałem się nad tą firmą, ale że jest z drugiego końca Polski, a zależało mi na odbiorze osobistym, to zdecydowałem się na tą drugą firmę i jest spoko. Dostawy nie oceniam bo odebrałem sam, ale zgodnie z umową towar o danej porze był zapakowany i gotowy do zabrania.
Domofon / 95.49.151.* / 2012-02-11 01:00
Nie znam tej firmy, ja swój materac kupiłem w internecie na stronie Comfortbe, a odebrałem osobiście. Sprzedawca doradził mi materac termoelastyczny, teraz ja tobie go mogę polecić. O zaletach najlepiej zapytaj sprzedawcy, mi się najbardziej podoba, że dopasuje się do kształtu ciała.
Oto mój model:
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,577,name,Materac_termoelastyczny_Comfortbe_COMFORTBE_DELUXE_180x200,kat,9,prod,0
ala12 / 93.105.242.* / 2012-03-21 23:06
Witam!

Jestem na etapie wyboru materacy do sypialni, i z żoną chcemy zainwestować w materace, aby
były wygodne i człowiek wstawał wypoczęty. W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem o
materace. Jakie wybrać, kupić?

Najlepiej, aby była możliwość zakupu przez internet. Polecono mi materace tej firmy:
www.przyjemnysen.pl
helena i janek / 88.199.131.* / 2012-08-21 09:02
wiatam, jesteśmy z mężę posiadaczami KOŁDRY CAMEL LUX ROMBY,którą kupilismy w sklepie www.przyjemnysen.pl, kołdra jest ekstra wyróżnia się delikatnością i miękkością a jednocześnie jest niezwykle trwała, Charakteryzuje się gęstym i miękkim włosiem oraz ciekawym kontrastem kolorów: ciepłym brązem i eleganckim kremem - na taki wzór zdecydowaliśmy się!! Wełna od lat leczy alergie, problemy skórne, wspomaga leczenie astmy, poprawia krążenie - co u mnie było kiepskie, rewelacyjnie wyciąga choroby z organizmu, leczy reumatyzm, działa przeciwbólowo na bóle stawów kości. Wełna zimą grzeje, latem chłodzi.
Przestaniecie się pocić w nocy - jak ja i mąż !!!! Jest termoregulacyjna czyli utrzymuje stałą temperaturę ciała, rewelacyjnie odprowadzając wilgoć,
dzięki czemu nie rozwijają się w pościeli mikro-pleśnie powodujące nowotwory i roztocza, które są odpowiedzialne za rozwój alergii i astmy.Taki komplet pościeli kupiłam www.przyjemnysen.pl polecamy z mężę
Katarzyna65 / 217.153.216.* / 2012-06-05 22:22
Ja mam materac Medico DeLux z pianki Visco merinogold. Znalazłam go w internecie, szybka przesyłka i mogłam się cieszyć nowością. Zakup był w 100% trafiony, nigdy nie spało mi się tak dobrze.
Monia702 / 95.155.68.* / 2012-11-28 21:43
Droga Katarzyno65 / Moniko 68 / Krzyśku (w zależności od forum).

Wystarczy pogrzebać chwilę w necie szukając opinii na temat tego materaca (który kupiłam przez groupon i nie jestem zachwycona), żeby zauważyć że posty są dziwnie do siebie podobne, do tego wysłane tego samego dnia i z tego samego IP, chociaż pod różnymi nickami.

Firmie merino gold polecam rzetelne podejście do klientów, bez ordynarnych metod reklamy.
Alicja 929 / 82.139.57.* / 2012-12-03 01:10
Otrzymałam 2. dni temu zakupiony poprzez Groupon materac Medico DeLux w komplecie z poduszkami( Merinogold). Niestety, otrzymane towary, zwłaszcza poduszki, mają nieprzyjemny,intensywny, wykluczjący użytkowanie "chemiczny" zapach. Wg. przedstawicieli firmy, powinien on zniknąć, gdyż jest wynikiem procesu produkcji. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Proszę o odpowiedź.
Alicja 929 / 82.139.57.* / 2012-12-03 01:09
Otrzymałam 2. dni temu zakupiony poprzez Groupon materac Medico DeLux w komplecie z poduszkami( Merinogold). Niestety, otrzymane towary, zwłaszcza poduszki, mają nieprzyjemny,intensywny, wykluczjący użytkowanie "chemiczny" zapach. Wg. przedstawicieli firmy, powinien on zniknąć, gdyż jest wynikiem procesu produkcji. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Proszę o odpowiedź.
Alicja 929 / 82.139.57.* / 2012-12-03 01:05
Otrzymałam 2. dni temu zakupiony poprzez Groupon materac Medico DeLux w komplecie z poduszkami( Merinogold). Niestety, otrzymane towary, zwłaszcza poduszki, mają nieprzyjemny,intensywny, wykluczjący użytkowanie "chemiczny" zapach. Wg. przedstawicieli firmy, powinien on zniknąć, gdyż jest wynikiem procesu produkcji. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Proszę o odpowiedź.
kkrka / 83.24.24.* / 2013-02-20 19:20
Ja kiedyś widziałam ofertę na grouponie na materace obniżka -73%.
Czy to żart? Bo jeśli dają takie obniżki to ile ten materac w produkcji kosztuję?
A może nigdy tyle nie kosztował (przed obniżką) i tylko się dajemy nabić w butelkę.
A potem w praniu wynika na jaki szajs daliśmy się naciąć.
Z mojego doświadczenia wynika, że nikt za darmo niczego nie daje, mało tego dobre rzeczy muszą swoje kosztować. A materace zaczynają być uznawane za towar luksusowy - jeśli brać pod uwagę cenę niektórych modeli.
I nieprawdą jest, że u tych mniej markowych producentów są materace takiej samej jakości jak u tych z dobrych marek - piszą przeważnie, że to to samo co znana firma x, tylko taniej. I że co? "Pan Ziutek z szopy" zrobi taniej niż duża fabryka, która kupuje materiały na kontenery? Pewnie tak, ale tylko dlatego bo użyje gorszej jakości podzespołów, o czym z pewnością szybko się przekonamy - podczas bardzo krótkiego użytkowania.
Nie dajcie się naciągnąć. Chytry dwa razy traci.
Zawsze tak było i się nic w tym temacie nie zmieniło.
MaxSocha / 83.31.143.* / 2012-07-21 21:22
Dzięki za radę materac jest faktycznie świetny, ale cena jest odstraszająca, w comfortbe jest ten sam za połowę ceny. Więc chyba trochę przepłaciłaś...
Rokis / 95.49.156.* / 2012-07-24 13:24
spoko ale w comfortbe można za 800zł kupić w 4 standardowych rozmiarach materace termoelastyczne więc nie trudno przepłacić. Wystarczy iść do jakiegoś dużego sklepu
mironiada / 83.8.236.* / 2013-11-19 18:59
http://www.puchatkolandia.pl/materace1/#wcBody - zerknij tu, jesli chodzi o materace dla dzieci, dla nich termoelastyczne nie są wskazane. lepsze będzie połączenie pianka+kokos
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lili1975 / 31.61.129.* / 2014-05-20 12:26
Materace termoelastyczne nie współdziałają z monitorami oddechu - jak ktos planuje kupic do lozeczka dla dziecka. A pianka termoelastyczna oddaje wilgoć gorzej niz lateks. Z kolei slyszalam, ze Niemcy wycofują kokos bo podobno jest rakotworczy/co dzis nie jest?/. Ale fakt faktem kokos magazynuje wilgoc i nie powinno sie go moczyc - tak Pan producent materacykow dla dzieci w tajemnicy wspomnial.
Harry19841 / 31.130.101.* / 2018-05-19 20:17
Też się zastanawiałem jaki materacyk dla dziecka. Ostatinio popularne byłe te z gryką i też okazało się że są szkodliwe. Teraz na topie są z pianki i z latexu. Przynajmniej z pościelami i prześcieradłami nie ma takiego problemu i dostepne są od ręki. Ostatnio kupiłem pościel dziecięcą w sklepie estilex.pl i przyszła na drugi dzień. Oddychająca, antyalergiczna. Warto zamówić ochraniacz na materac nieprzemakalny, żeby w materacu nie rozwijały się bakterie. Ciężko potem się pozbyć niemiłych zapachów... szczególnie po rozlanym mleku, co się zdarza :D
Antonina870 / 77.253.194.* / 2014-01-14 12:52
Dzień dobry.
Tak się składa, że ja tak jak państwo dałam się nabrać na wyjątkową cenę materaca termoelastycznego, jednak po jakimś czasie pianka calkowicie sie odksztalcila. Czytalam w internecie ze wiele jest takich przypadkow. Nie moglam czekac dluzej i spac na zniszczonym materacu. Tak wiec zareklamowalam go i tu pojawil sie problem - sklep odpisal ze jest to mechaniczne zniszczenie, czeg nie obejmuje gwarancja. Co zrobic? Poszlam do galerii Polskie Meble, materace fakt drozsze niz te z sieciowek, w firmie Fest lozka i materace wydalam nieco ponad 2 tysiace na materac z pianki termo, ale jakosc i komfort uzytku jest tysiac razy lepsza od sieciowych materacow. Posiadam kupon rabatowy na twojematerace.pl - sklep firmy Fest w internecie, jesli ktos bedzie zainteresowany, prosze pisac. Pozdrawiam i zycze powodzenia!
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy