Forum Polityka, aktualnościKraj

Wypowiedz się na temat swoich doświadczeń z reklamą

Wypowiedz się na temat swoich doświadczeń z reklamą

anton868 / 2010-03-11 01:04
Witam
Słowem wstępu. Jestem słuchaczem Warszawskiej Szkoły Reklamy. Powoli rozpoczynam działać jako freelancer. Chcę oferować nie tylko wykonanie grafiki, ale także dobrą i skuteczną reklamę.

Jednak by moja oferta była atrakcyjna muszę dowiedzieć się pewnych informacji.

Proszę każdego kto ma swój pogląd na postawione przeze mnie pytania o odpowiedź, chociaż w jakimś zakresie.
Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na odpowiedziach od osób które korzystają z usług freelancerów, bądź moją swoją firmę.

Ale do rzeczy.

1. Czym się kierujesz wybierając grafika/agencję reklamową? Mianowicie co ma największy wpływ na wybór? (cena, portfolio, referencje, doświadczenie, długi czas na rynku itd.)

2. W jaki sposób docierasz do firm oferujących reklamę/skład graficzny?? Przez wyszukiwarki/polecenia na forach/dzięki reklamie - jeżeli tak to w jakich mediach internet/poczta/prasa???

3. Jakie masz podejście do agencji/freelancerów którzy nie podają cen na stronie internetowej?? Czy w przypadku zleceń w których cena zależna jest od wielu czynników powinny być podane tzw. widełki cenowe??

4. Jaka forma kontaktowania najbardziej Cie zadowala. Mailowa/telefoniczna/spotkania/inna - czemu właśnie ta??

5. W jaki sposób dokonujesz zamówienia??? Formularz na stronie/aukcje internetowe/Mailowo/Telefonicznie/Tylko osobiście

6. Z jakich form reklamy korzystasz, będziesz korzystać???

7. Jakie media wydają Ci się najbardziej atrakcyjne??

8. Czy zamawiając stronę internetową zwracasz uwagę na standardy i ich przestrzeganie przez wykonawce??? W jaki sposób sprawdzasz czy strona napisana jest prawidłowo i czy nie zwiera błędów.

9. Jaki przedział cenowy wybierasz najczęściej??

10. Czy często zmieniasz agencję reklamową lub wykonawcę?? Jak często, co ma wpływ na zmianę


Oczywiście pytań mam znacznie więcej ale żeby nie przesadzić to taka najistotniejsza dla mnie 10.

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Najnowsze wpisy