Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyprzedaż akcji zatrzymana

Wyprzedaż akcji zatrzymana

mike / .* / 2005-05-17 18:19
Komentarze do wiadomości: Wyprzedaż akcji zatrzymana.
Wyświetlaj:
Giant / .* / 2005-05-18 17:29
Witam,u mnie dzisiaj Optimus out, Boryszew in.pozdrawiam,Giant
orzeł / .* / 2005-05-18 17:13
no i co by nie było to pko bp tez nieźle czyż nieeeee:)
orzeł / .* / 2005-05-18 17:11
no cóż maluchami nie bardzo mogę się pochwalić (o tym pogadamy jutro:)) natomiast cieszy mnie pko sa.A jeszcze nie tak dawno gdy ktoś pisał o tym że szybko wróci do ceny sprzed dywidendy wywoływało to uśmiszki lub niedowierzanie.Ach ta giełda (czekam na mocny ruch ivaxu. Przyglądałem się remakowi a kupiłem sterprojekt (totalne rozczarowanie:()Jak nie ruszy puszczam, tak bywa:)POzdrawiam I piszcie ludziska co macie co kupujecie co sprzedajecie itd itp
unikredito / .* / 2005-05-19 11:17
chyba ci chodzi o Pekao gwoli ścisłości, tejże gwoli ścisłości jam to rzekł i takowo się stało :-))
ORZEŁ / .* / 2005-05-18 16:33
WITAM SERDECZNIE (MYŚLĘ ŻE W IMIENIU WSZYSTKICH) NA NASZYM FORUM NOWĄ OSOBĘ !:)TO BARDZO MIŁE, ŻE DOŁĄCZAJĄ KOLEJNI FAJNI LUDZIE (TAKA BURZA MÓZGÓW DAJE WYNIKI)POZDROWIENIA SERDECZNE (OD KASI RÓWNIEŻ)
jujo / .* / 2005-05-18 20:22
Mam nadzieje ze w miare mozliwosci czasowych bede goscil tak czesto jak sie tylko da. Dziekuje za pozdrowienia i rowniez lacze serdeczne pozdrowienia dla malzonki.
dżeju / .* / 2005-05-18 14:35
walczę z lękiem, gdyby nie on kupiłbym dziś PP alchemii po 20 i sprzedał po 28 - qrde wiedziałem że pójdą w górę!! ale boję sięa jak już się zdobędę na odwagę, to tracę
Mike / .* / 2005-05-18 13:01
chyba doloze do kolekcji PND, zaczyna sie cos dziac na tej spolce...w koncu popyt jest większy od podaży, poza tym Krauze zaczyna uruchamiac swoje nowe inwestycje na Helu....
dżeju / .* / 2005-05-18 11:44
Tomi, czy dotarł do ciebie mój emil dot. Alchemii? mam nadzieję że nie, bo szybko się zdezaktualizował :)
dżeju / .* / 2005-05-18 11:40
Jutrzenka rulez, Prochem tez miał swoje dni, dlaczego nikt mnie nie słucha? no właściwie to Ster posłuchaliście
anna / .* / 2005-05-18 13:03
ja Cię połuchałam , ale już sprzedałam jutrzenkę - to najlepsza moja inwestycja w ostnim czasie - dzięki dżej :)-trochę odrobiłam nową gale. -nabyłam też pol biał.
Margo / .* / 2005-05-18 14:28
Aniu a co się dzieję z pol. lublin, może wiesz i nieszczęsnym Borysem???
anna / .* / 2005-05-18 15:28
ktoś pilnował kursu lublina przez długi czas, ale juz odpuścił nie wiem dlaczego , ja sprzedałam po kosztach.Teraz martwie się o białystok, ten ma większe szanse na up, mam nadzieję.
Margo / .* / 2005-05-18 16:20
Masz rację - myślałam ,że to mocniejsza spółka a tu bęc - dno
dżeju / .* / 2005-05-18 13:51
ja będę trzymał do 100 zł co najmniej i jestem pewien, że tyle będzie kosztowała jescze w tym roku niezależnie od zawieruchy na parkiecie, obym tylko wytrwał, co u mnie jest baaaaaaardzo trudne
jujo / .* / 2005-05-18 11:36
Witaj Orle!Dzis dokonalem zakupu Techmexu na zjezdzie. Troche myslalem nad ta strate ale licze na 3-4% odbicie. Po rozmowie ze Smig jednak na razie w Sterprojekt nie wchodze. Pozdrawiam
strokuś / .* / 2005-05-17 23:26
Orzełku, niektórzy słabo oceniają przychody kredytbtechnicznie też jakoś dzisiejsza sesja nie wygląda zbyt ciekawiemoże warto rozważyć sprzedaż na następnej sesji kiedy jeszcze wzrośnie?
strokuś / .* / 2005-05-17 23:17
Panie i Panowie, pomóżcie Giantowi - co myślicie o przyszłości netii, optimusa i polmosu lublin?Giant, ja to widzę tak (a Ty zrób odwrotnie ;)):netia - kicha, decyzję o braniu UMTS pozytywnie odbiera chyba tylko p. Kuczyński z WGIoptimus - tu Ci Hajdi więcej podpowie, zupełnie nie śledzę tej s-kipolmos lbn - do czasu wyników przetargu PLB chyba nie będzie się wiele działo, tj. spadać też nie powinno, ale co potem.... osobiście wolę żubrówkę i mam nadzieję, że Palikot jej nie łyknie
Giant to Stroke / .* / 2005-05-17 23:30
Dzięki Stroke,wczoraj zakupiłem Orlen- mam nadzieję, że będzie bardziej fartowny niż Mieszko.Na Lotos ktoś się szykuję?
Pablo / .* / 2005-05-17 21:53
z Getinem to chyba powinno być zastępstwo zawodnika a nie rezerwa taktyczna
unikredito / .* / 2005-05-18 10:57
heheh no teraz to tak ale co poradzić skoro bedą sprzedawać akcje z pp w przedziale 1,90 - 2,40, taka reakcja była nieunikniona, ha co mówiłem o moim Pekałko, biedactwo pnie sie od wczoraj już 128,5 jeszcze ciupke i powróci na tron sprzed dywidendy :-) czyli tak jak gadałem bawić sie kilkoma sprawdzonymi blucipkami a reszta barachła to hell :-)) jak np. z****** techmex
kingsnake / .* / 2005-05-17 20:50
ale jazda...na pewno nie było nudno :] ale MSO i 7BC dokładnie odwrotny kurs hehe. zawał serca gwarantowany. pozdro dla tych co na rynku
Pablo / .* / 2005-05-17 19:49
Orle po ile kupiłeś Sterprojekt i jaki przewidujesz docelowy kurs sprzedaży oraz na jakim poziomie ustawiłeś lub ustawisz zlecenie stop (jeśli można wiedzieć)
wall / .* / 2005-05-18 10:50
co to jest zlecenie stop jeśli można wiedzieć ?? czy to to samo co zlecenie z limitem ???
mike / .* / 2005-05-17 18:19
Jutro KOPEX poszybuje w gore, ogloszono dzisiaj po zamknieciu sesji podpisanie umowy na kwote 100 mln PLN w Argentynie, zwazywszy na ten fakt oraz na dodatkowe dzialania zwiazane z planowanym przejeciem spolki przez inwestora strategicznego, spolka ta robi sie coraz bardziej atrakcyjna oraz obiecujaca...mam nadzieje ze moje wrazenia sprawdza sie jutro... caly czas wierze w EPN, trzymaja jakiegos asa w reku, 20 maja ogloszenie raportu rocznego... pozdrawiam wszystkich!!! zastanawiam sie nad kupnem jupitera, doskonale wyniki oraz plotki o planowanej wyplacie dywidendy...co wy na to?
strokuś / .* / 2005-05-18 10:48
miałeś nosa - mam nadzieję, że kupiłeś wbrew mojej i Orła opinii :-)
Mike / .* / 2005-05-18 13:03
jesli mam byc szczery to zawsze kierje sie swoim nosem, ale lubie poznac zdanie szanownego grona ekspertow...nie zawsze wychodze na tym dobrze , ale staram sie inwestowac z trendem....
Mike / .* / 2005-05-18 12:52
kupiłem KPX i EPN w zeszlym tyg.Mysle ze jezeli chodzi o KPX to jeszcze nie powiedzial ostatniego slowa, czekam na wiesci z pola walki o ta spolke. Co do EPN to jest to czysta spekulacja...Zastanawiam sie jeszcze nad JUPITERem, co wy na to? Zysk na akcje jest kolo 4,60 , wiec cena aktualna jest dramatycznie niska....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy