Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyprzedaż na rynkach giełdowych

Wyprzedaż na rynkach giełdowych

drag / .* / 2005-03-16 19:47
Komentarze do wiadomości: Wyprzedaż na rynkach giełdowych.
Wyświetlaj:
tektyt / .* / 2005-03-16 21:27
oj tak, fatalny dzien,cale szczescie niektore spolki spadaja niewiele w dol ufff ja tak wiele nie stracilem jakies 0,8 % ale w ogolnej skali portfela to kupilbym dobry aparat fotograficzny za to buuuuu a zeby sie odkuc trzeba cos sprzedac co wlasnie spadlo :( ech kiedy to sie zmieni?????
drag / .* / 2005-03-16 19:47
kij ma zawsze dwa końce i jeśli ktoś dziś kupował (z głową) to może się uda nawet coś zarobić . . .
hajdi / .* / 2005-03-16 20:10
ja tez dzis umoczony na ok 1,8 % A mialo byc tak pieknie Na szczescie netka nie podupadla za bardzo z drugiej strony 7 BYDLAKOW polecialo sporo Trza myslec jak by tu s*********** z gieldy z drugiej jednak strony sporo kapitalu wyszlo z czech i wegier a takze europy trza tylko sie modlic gdy nieco ustabilizuje sie sytuacja zlotowki (zaplaca rate klubowi paryskiemu) grube ryby jescze przed wyborami szarpna naesze indeksy ku niebu
orzech / .* / 2005-03-16 19:59
Świętesłowa Dragu ale za co kupować, kiedy cała kasa umoczona w spadające papiery ?Ech... nwet nie podliczam dziś strat ale portfel ok. 2% w dół. To i tak lepiej niżbym grywał na dużych.Tam to rzeczywiście masakra...Ogłaszam jednosesyjną żałobę. Jutro nie gram.
strokuś / .* / 2005-03-16 20:44
a ja na wczoraj zakupionym i dziś sprzedanym molu zarobiłem 1% :) ale ogólnie portfelik -1,4%nawet na obligacjach krew się polała (choć te akurat warto kupować)
anna / .* / 2005-03-16 21:44
A co myślisz o obligacjach dolarowych ?Do mnie dzwonili z funduszu i zachęcali do obligacji dolarowych.
KOLO / .* / 2005-03-17 11:04
zależy jakich i na jak długo... jeżeli myślisz o amerykańskich (są na ok. 4%), to polskie są bardziej rentowne - Yankee 12 to 6,25% lub Y14 - 5,25% (jak kupisz PAR-y i/lub RSTA, które mogą być wykupione przed terminem [nawet w przyszłym roku] to ich rentowność wyjdzie nawet ponad 7%)
strokuś / .* / 2005-03-16 23:53
nie wiem - za cienki jestem w temacie walut i rynków zagranicznychtak na chłopski rozum to trochę dziwne jest inwestowanie w obligacje na rynku na którym stopy procentowe mają wzrosnąć - z drugiej strony wszystko zależy od walutyna pewno był to dobry pomysł tydzień temu, a teraz to... na uspokojenie wszedłem w FRP, a za parę dni chyba jednak dokupię FO polskich - fundamenty mamy silne, a na fundamentach trzeba się opierać
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy