Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie OFE przesądzony? Wszystko przez kwotę o jaką idzie gra

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie OFE przesądzony? Wszystko przez kwotę o jaką idzie gra

Wyświetlaj:
Zorak80 / 37.47.33.* / 2015-11-03 14:37
Po co czekać do środy, jak wiadomo jaki będzie wyrok. Ci z TK nie dbają o konstytucje, tylko dbają o budżet. Skok na OFE to rozbój w biały dzień i kradzież pieniędzy ludzi w imię analfabetyzmu i kradzieży ekip rządzących.
Mirek556 / 79.190.149.* / 2015-11-03 14:35
Jakim prawem państwo zabrało mi pieniądze z prywatnego banku w którym składałem pieniądze na moją emeryturę. Jeżeli orzeczenie TK, będzie na jego korzyść to odwołam się do Strasburga. Mam nadzieję, że będzie nas więcej. Uważam ze majestacie "prawa" państwo mnie okradło
Fych / 213.214.179.* / 2015-11-03 14:34
Decyzja rządu o kradzieży 150 mln zł wystarczająco podkopała wiarygodność rządzących oraz zaufanie do nich. Jeśli TK stwierdzi, że było to konstytucyjne - tym jednym wyrokiem - podkopie zaufanie do siebie i w ocenie wielu ludzi stanie się pustym trybunałem. Pytanie jedynie, czy jeśli ogłosi że było to bezprawne, odpowiedzialni za to doczekają się kary za swoje "zbrodnie".
Jangosa / 83.11.11.* / 2015-11-03 14:23
To po ch jest ten trybunał skoro nie stoi na straży ustawy zasadniczej a budżetu? W takim wypadku powinien się nazywać Trybunał Budżetowy...
jane / 83.22.33.* / 2015-11-03 21:11
A czy w samorządach jest inaczej, gdy wydają pozwolenia na nadmiernie hałaśliwe działalności gospodarcze w pobliżu domów mieszkalnych, bo zależy im wyłącznie na przedsiębiorcach i podatkach,
a nie na prawach człowieka wynikających z konstytucji. Podobnie jest w służbie zdrowia, opiece społecznej, bezpieczeństwie, prawach kobiet, gdzie wszystko jest ważne - zawsze gotowa jest wymówka finansowa - tylko nie przestrzeganie praw każdego obywatela, wynikających z ustawy zasadniczej.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy