Forum Polityka, aktualnościKraj

Wyślij skargę na pracodawcę. Solidarność uruchamia Hiperwyzysk.pl

Wyślij skargę na pracodawcę. Solidarność uruchamia Hiperwyzysk.pl

Wyświetlaj:
A.Banaszak / 212.244.122.* / 2012-08-19 12:10
Witam Chciałem Złozyc zarzalenie na waszą Firme Meble Vox W Koninie ,byłem w waszym sklepie w sobote 18.08.2012.na sklepie była 1pracownica taka blondynka do ktorej nie mogłem sie doprosic rzeby doradziła mi meble poniewaz piła sobie kawe z jakas swoja kolezanka.jak juz sie doprosiłem do chciałem zeby mi zrobiła projekt szaf senator to pani mi odradzała kupno tych szaf i ze projektu mi nie zrobi bo program nie działa.jestem sałym waszym klijentem mam szafy senator od was jestem zadowolony mam meble vox ktore kupiłem Pan montazysta skrecał i zadowolony jestem, a meble sprzedała mi taka ruda pani ktora świetnie mnie przekonała i kupiłem od was.i chciałem dalej kupować ale jesli bedzie taka obsługa to wole pojechać dalej do firmy Vox gdzie MI doradzą Bardzo DObrze.POzdrawiam Artur Banaszak.
Wapniak / 2011-09-15 21:52 / Tysiącznik na forum
No tak, a czy "Solidarność" gwarantuje nową pracę? Trzeba było myśleć o tym w 1980r. Mamy kapitalizm i to na własne życzenie.
..."a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści"... No i co? Pamięć zawiodła?
gicio / 89.72.146.* / 2011-09-15 10:22
Czy pracodawca ma prawo do dysponowania funduszem socjalnym tak że pracownicy nic z tego funduszu nie otrzymują mam wrażenie że ktoś u " góry " bierze nasze pieniążki do swojej kieszeni
anonim333 / 2011-08-22 21:37
Witam serdecznie ze względów na obawy przed utratą pracy nie chciał bym się przedstawiać. Jestem pracownikiem firmy HOFFNER al. Krakowska 40a Janki branża AGD nie wiem co tak naprawdę wskóram składając to zażalenie ale może chociaż dam do myślenia osobom które w przyszłości mogły by coś zrobić w kwestii wyzysku pracowników w owej firmie otóż firma jest prowadzona przez hindusów która zatrudnia kilku lup nawet kilkunastu pracowników hinduskich lecz figurują one zazwyczaj jako osoby zatrudnione na inną firmę kadry kierowniczej natomiast pracowników pochodzenia polskiego jest 4! i są one zatrudnione na stanowiskach pracy fizycznej magazynierzy jaki i kierowcy co w tym przypadku nie ma znaczenia ponieważ są oni przydzielani do wszelkiego rodzaju prac ponad czasowych jak i możliwości fizycznych pracowników magazyniera lub kierowcy(człowieka) wiadomo że czas pracy w systemie jedno zmianowym przynajmniej z mojego punktu widzenia nie powinien przekraczać 8 do 8,5 godz nijak to się ma do godz pracy na umowie, rzeczywistość jest inna pracujemy od 9 godz do 10,11,12 zdarzało się i więcej bez prawa do jakiejkolwiek dopłaty do nadterminowych godzin pracy tłumaczenie kierownika "nie chcesz zostać dłużej to się zwolnij" wiadomo że nie można bo pracować i zarabiać trzeba większość pracowników nie może pozwolić sobie na jakikolwiek przestój czy szukanie nowej pracy ze względów finansowych(opłaty,raty, utrzymanie rodziny czy brak pieniędzy na żywność itp...). Następny przykład- najniższe ubezpieczenie nie adekwatne do zarobków poganianie podczas już i tak ciężkiej wykonywanej w 90% ręcznie pracy ponieważ firmy nie stać na chociażby paleciak Szef "jak zgodzicie się że obetnę wam od wypłaty po 50 zł to kupię" ale przecież widzimy że firma ma kilkutysięcznekilkusettysięczne dochody dzienne ale Polaka można przecież oskubać :) sprzęt AGA jest pakowany w kartony od kilku kilogramów do nawet do 35/40 kg i wszystko ręcznie w sumie tak kilka ton dziennie na osobę w zależności czy nie zagonią reszty do jakichś swoich wymyślonych prac wtedy ta praca przypada na 1 lub 2 pracowników ale zmęczonym być nie można " nie chcesz to się zwolnij, idź do domu" resztę przykładów podam w skrócie a mógłbym wymieniać bez liku
1. stres związany z wiecznym popędzaniem niczym konia zaprzężonego w homonto
2. brak socjalu własnej łazienki pracowniczej zlewu do umycia rąk czy chociaż pomieszczenia gospodarczego gdzie można by był zjeść mowa o pracownikach Polskiego pochodzenia

Najnowsze wpisy