Forum Forum prawneCywilne

wywieszanie informacji o zadluzonych lokalach mieszkaniowych

wywieszanie informacji o zadluzonych lokalach mieszkaniowych

kiwiks / 2013-02-07 09:38
mam zadluzone mieszkanie, wczoraj na mojej klatce spoldzielnia mieszkaniowa wywiesila informacji o mnie, ze zalegam z czynszami, chce mnie tym samym zmusic do placenia czynszy, czy to posuniecie ze strony spoldzielni mieszkaniowej jest zgodne z prawem?
Wyświetlaj:
michal8382 / 2013-02-11 10:27
wiecie moze jak mozna sie starac i czy to wogole mozliwe aby czesc dlugu zostala anulowana? mamy 50tys zl dlugu plus dodatkowe odsetki drugie tyle, czy moga te odsetki jakos anulowac?
anna_45 / 2013-02-11 12:14
zawsze jest szansa na zniwelowanie odestek. wszytsko zalezy od strony ktorej jestescie winni te pieniadze.musicie rozmawiac i negocjowac.
marek8382 / 2013-02-11 10:26
nie wszystkim sie powodzi, wiec co mozesz o tym wiedziec, moja mama zostala sama z dwoja dzieci bez pracy, nie placila za mieszkanie bo nie maial z czego, jak juz znalazla prace to komornik jej sciagal kase za to co nie placila i jak tu zyc za 800zl miesiecznie?
windexpol / 2013-02-07 23:09
Windexpol Wierzytelności na co dzień zajmuje się odzyskiwaniem pieniędzy Klientów poprzez usługę windykacji czy też zakup wierzytelności.
Poszkodowani mogą Nas znaleźć na www.windexpol.pl
szafa82 / 195.95.164.* / 2013-02-07 15:20
Nieetyczne i nieprofesjonalne to jest nie płacić opłat do spółdzielni za mieszkanie. Tak naprawdę, za niepłacących płacą pozostali, więc, moim zdaniem, mają prawo wiedzieć za kogo płacą. Ja rozumiem, że ktoś może nie mieć kasy, ale to nie tłumaczy wszystkiego... niech zamieszka w mniejszym mieszkaniu, niech sprzeda samochód, przestanie jeździć na wakacje... w mojej wspólnocie, Ci którzy nie płacą jeżdzą lepszymi autami ode mnie, więc nie żal mi tego, że wspólnota ich regularnie pozywa i windykuje należności.
bankowiec28 / 2013-02-07 11:38
strasznie nieetyczne zachowanie i przedewszystkim NIEPORFESJONALNE. co za zawisc, zamiast indywidualnie podejsc do sprawy i porozmawiac z dluznikiem to robia szopke na cala klatke ;/
Lomion / 31.11.177.* / 2013-02-07 20:49
Tak, nie ma to jak podchodzić do sprawy etycznie i indywidualnie pytać każdego dłużnika czy łaskawie będzie miał ochotę spłacić swój dług. Szkoda, bankowcu, że twoja szacowna egzekucja nie stosuje takich "profesjonalnych" działań tylko wykorzystuje bankowy tytuł egzekucyjny.
andzia23 / 2013-02-08 11:54
no ale takie sprawy mozna zalatwic indywidualnie. moga wyslac konkretnie pod konkretne drzwi pismo z nazkazem zaplaty badz ostatecznym wezwaniem przedsadowym. Co im dalo wywieszenie listy? Czy to w jaksi sposob zmusi do zaplaty ? nie wydaje mi sei
alantka / 2013-02-07 11:14 / Bywalec forum
U nas we wspolnocie podają tylko sumę zadluzenia ,na dane klatki , bez nazwisk i bez numerow mieszkan , uwazam ze to jest ok
gorica / 2013-02-07 11:13
z tego co sie orientuje to wywieszanie informacji o zadłużonych mieszkaniach jest niezgodne z prawem, wiec zglos ta sprawe do spoldzielni mieszkaniowej
co_ja_tutaj_robie / 2013-02-07 10:55
napewno nie jest to profesjonalne posuniecie. Wydaje mi sie ze jakas ochrona danych osobowych powinna pod to podlegac. To jest tak naprawde dzialanie majace na celu zaszczucie i oczernienie mieszkancow. Kogo to interesuje kto ma jakie dlugi ? Sprawa powinna byc rozwiazana pomiedzy storniami: spoldzielnia a mieszkancami

Najnowsze wpisy