Forum Polityka, aktualnościKraj

Wyższe podatki to przejaw troski o nasze zdrowie

Wyższe podatki to przejaw troski o nasze zdrowie

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-01-09 13:00 / Tysiącznik na forum
No... nareszcie będziemy wszyscy zdrowi i będziemy mogli pracowć do setki dla kraju...
supersix / 93.157.117.* / 2012-01-07 21:56
myślę, że paru kompetentnych panów/pań mogłoby skutecznie zmienić system tak aby z tego co na niego wpłacamy, mógł się jednak utrzymać
hitaczi / 89.75.114.* / 2012-01-07 21:37
Skoro tyle ludzi w Polsce ginie w wypadkach drogowych to znaczy że paliwa są zbyt tanie. W trosce o nasze zdrowie należy je opodatkować. A potem wszystko jak leci bo człowiek najbezpieczniejszy jest w łóżku na wodzie i chlebie. Tak więc podatki w górę dla naszego dobra!
zby79 / 2012-01-08 10:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale piesi też nie są bez winy. Opodatkować pieszych.
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2012-01-07 13:21
Niech ów poseł pojedzie sobie na Wólkę Kossowską - to bardzo niedaleko od Warszawy. Niech ubierze się jak normalny Polak , pogada z Polakami w ochronie i zapyta , kiedy widziano tu Służbę Celną, PIH, US, CZY straż graniczna była tutaj tylko 2 razy ? Niech pospaceruje incognito i popatrzy, czy ktoś wystawia jakieś paragony fiskalne, faktury - posłucha paru " biznesowych " rozmów typu " mam do opylenia kontener spodni" i wtedy może bedzie wiedział, dlaczego tysiące sklepów, zakładów produkcyjnych w Polsce musiało się zamknąć i jeszcze zbankrutuje bo państwo zaniechało należnych mu działań w tym miejscu. I wtedy dozna oświecenia - nie trzeba doić tego narodu bardziej - wystarczy zainteresować się szarą strefą Tu jest kasa !
ron2000 / 83.6.236.* / 2012-01-07 08:50
Na wszelkie objawy troski o mnie, ze strony innych niż moi najbliżsi reaguję przyspieszonym tętnem i wzrostem ciśnienia - oczywiście ze złości. Wiadomo, że jak ktoś oferuje mi swoje usługi, choćby w postaci "troski" o moje zdrowie czy bezpieczeństwo etc.etc. to będzie to słono kosztować! Gdy aparat państwowy troszczy się o moje zdrowie to jakbym sam wydał na to ze 3 razy mniej...
Lorunia / 188.47.14.* / 2012-01-07 10:33
Wyższe składki na zdrowie! i co z tego jak i tak trzeba prywatnie iść do stomatologa bo terminy niebotyczne do specjalisty , gdzie wymagana jest szybka diagnostyka trzeba brać kasę w kieszeń i płacić jak nieubezpieczony ! Czekanie na bezpłatną poradę , to może skończyć się po miesiącach oczekiwania, dramatem !...

Najnowsze wpisy