Forum Forum pracyDokumenty

Wzór życiorysu do pracy

Wzór życiorysu do pracy

Bonanza / 2012-10-03 13:47
Ostatnio znalazłem ogłoszenie do pracy na stanowisku manager-a...w raz z CV , oraz Listem Motywacyjnym, mam niestety jeszcze przesłać napisany życiorys... totalnie nie wiem w jakiej formie mam to napisać... czy macie jakiś dostepny wzór jak napisać życiorys do pracy?
Wyświetlaj:
marango / 150.254.212.* / 2013-07-03 11:30
Manager co nie potrafi napisać Życiorysu i Listu Motywacyjnego? chyba, że chcesz być Managerem powierzchni płaskich
Tomasz01 / 2013-07-02 13:41
Pisząc życiorys musimy wiedzieć o tym iż dokument ten służy jako podstawowe informacje na temat naszego życia zawodowego, dorby życiorys powinniene być zwięzły i przejrzysty, czyli którykii , oparty na gotowych schematach, życiorys musimy napisać prostym językiem, bez zwrotów , do tego musi on być starannie i estetycznie wykonany, pisząc życiorys musimy napisac go w pierwszej osobie a sam życiorys nie podpisujemy!!

W życiorysie musimy zawrzeć nasze imię i nazwisko , nasz adres i telefon , miejsce urodzenia i rzecz jasna datę , oraz stan cywilny!!
wiwan / 2013-07-03 10:13
Stanu cywilnego NIE musimy, bo zgodnie z KP - art. 22'1 KP nie jest to dana, której może wymagać, poza rzadkimi sytuacjami, gdy aplikujemy na stanowisko lub w instytucji, która zgodnie z inną ustawą tej danej wymaga.

Najnowsze wpisy