Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wzrosły tylko obroty

Wzrosły tylko obroty

Money.pl / 2007-07-24 17:35
Komentarze do wiadomości: Wzrosły tylko obroty.
Wyświetlaj:
TaS / 2007-07-25 00:34 / Tysiącznik na forum
to ja na dobranoc rzuce wam cos obcojezycznego - zgodnie z krajem w ktorym przebywam.

jak według Niemców Polacy rozszyfrowują skrót BMW?
Bald Mein Wagen...

:) to tyle dobranoc Robaczki male i duże :)
marlowe / 2007-07-25 00:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Chirurg z ostrego dyżuru w niewielkim prowincjonalnym szpitalu telefonuje do miejscowego sklepu motoryzacyjnego.
- Ile sprzedaliście dziś motocykli?
- Cztery.
- Och, to nie mogę jeszcze pójść do domu, bo przywieźli dopiero trzech...
inwestor1975 / 2007-07-25 00:33 / Tysiącznik na forum
Pewnego wieczoru lord John wpada na herbatkę do lorda Toma. Siedzą i piją w milczeniu, aż John pyta:
- A gdzie lady Mary?
- Lady Mary leży na górze - odpowiada lord Tom.
- W takim razie wpadnę do niej na chwilę - mówi, wstajac lord John.
Wchodzi po schodach i znika w jednym z pokoi. Po dłuższej chwili wraca, dyskretnie poprawia garderobę i siada w milczeniu naprzeciw lorda Toma.
Rozmowa nie klei się, więc unosi filiżankę do ust i łyka odrobinę herbaty. Po czym, wykrzywiając się z niesmakiem, mówi:
- Zimna jakaś!
Na to lord Tom odpowiada z flegmą:
- No cóż, nic dziwnego, już trzy dni jak nie żyje...
marlowe / 2007-07-25 00:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)))))
krepek / 2007-07-25 00:31 / portfel / Tysiącznik na forum
2007-07-25 00:24:57 | *.*.*.* | needle [ "Bez rangi" ]
kto wie może i ja...
...tylko pamiętaj...jak będą spadki na rynku to niekoniecznie warto!

=====
jak najbardzije mam to na uwadze...jak powtarzasz....w drugie tempo
needle / 2007-07-25 00:35 / Bez rangi
na pierwsze gramy na dt lub na kilka dni
pilnuj się!!!
krepek / 2007-07-25 00:39 / portfel / Tysiącznik na forum
kolejna lekcja...jak najbardziej przydatna.....kopuij wklej zapisz:)
su_up / 2007-07-25 00:57 / _
ja myślę tak..po co tracić jak można taniej kupić
marlowe / 2007-07-25 00:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
W drodze do urzędu stanu cywilnego młoda para zginęła w wypadku samochodowym. Stojąc u bram nieba i czekając na św. Piotra zastanawiali się, czy jest możliwe, żeby wzięli ślub w niebie. Gdy św. się pojawił zadali mu to pytanie. On odpowiedział, że to pierwsza taka prośba i właściwie to nie wie, ale pójdzie się dowiedzieć. W czasie nieobecności św. (a trwało to kilka miesięcy) para zaczyna się zastanawiać, czy czasem nie popełnia błędu, no bo jeśli do siebie nie pasują, jeśli coś pójdzie nie tak - utkną tu w niebie złączeni na zawsze. Wreszcie po trzech miesiącach św. wraca nieco zmęczony i informuje ich, że mogą wziąć ślub w niebie. Para stwierdza ok - ale jeśli coś będzie nie tak, to czy będą mogli wziąć rozwód.
Wściekły św. rzuca swoim kluczem o ziemię...
- Czy coś nie tak - pyta wystraszona para
- Dajcie spokój - mówi św. Piotr - zajęło mi trzy miesiące, żeby znaleźć tu jakiegoś księdza, czy zdajecie sobie sprawę ile może potrwać znalezienie prawnika??...
marlowe / 2007-07-25 00:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rodzaje pensji:
1. Pensja cebula: bierzesz i zaczynasz płakać.
2. Pensja łajdaczka: przychodzi póĽno, cierpisz, ale nie możesz bez niej żyć
3. Pensja czarny humor: śmiejesz się, żeby nie płakać.
4. Pensja prezerwatywa: pozbawia cię zarówno inspiracji jak i chęci.
5. Pensja impotentka: opuszcza cię w momencie, gdy najbardziej jej
potrzebujesz.
6. Pensja dietetyczna: jesz coraz mniej.
7. Pensja ateisty: wątpisz w jej istnienie.
8. Pensja miesiączka: przychodzi co miesiąc i trwa 3 dni.
9. Pensja burza.: nie wiesz, kiedy przyjdzie i ile będzie trwała.
10. Pensja telefon komórkowy: każda następna jest mniejsza.
11. Pensja Walt Disney: taka sama od 30 lat.
marlowe / 2007-07-25 00:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
W straży pożarnej dzwoni telefon.
- Dzień dobry, czy to ZUS?
- ZUS spłonął.
Po pięciu minutach znowu dzwoni telefon.
- Dzień dobry, czy to ZUS?
- ZUS spłonął.
Po następnych pięciu minutach znowu dzwoni telefon.
- Dzień dobry,czy to ZUS?
- Ile razy mam panu powtarzać, że ZUS spłonął! - odpowiada wściekły strażak.
- Wiem, ale jak przyjemnie tego posłuchać...
bebe / 2007-07-25 00:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
uśmiech mam od ucha do ucha....
needle / 2007-07-25 00:27 / Bez rangi
2007-07-24 23:58:28 | *.*.*.* | PedroGonzalez [ "Byczek Fernando" ]
kurde...wtedy to dla niej bylem gowniarz....teraz to by moze i na piwo dala sie
zaprosic haha musze sie dowiedziec czy jakiegos zjazdu absolwentow nie bedzie


kolega poślubił polonistkę...
...lubiłem i ją i jego
lojka / 2007-07-25 00:26 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki

uśmiechnięta od ucha do ucha idę spać :)

pa
marlowe / 2007-07-25 00:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobranoc lojka :D
lojka / 2007-07-25 00:32 / Tysiącznik na forum
dobranoc, i myśl intensywnie :)))
bebe / 2007-07-25 00:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc lojka i ja idę .....zielonych....
marlowe / 2007-07-25 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pewien ginekolog stracił pracę. W urzędzie doradzono mu żeby się przekwalifikował, więc postanowił zająć się mechaniką samochodową.
Zrobił odpowiedni kurs i przystąpił do egzaminu który polegał na złożeniu silnika w określonym czasie, za co maksymalnie mógł dostać 100 pkt. Po egzaminie sprawdza wyniki - dostał 200 pkt! Zdziwiony pyta egzaminatora skąd taki wynik, na co ten odpowiada:
- Jako jedyny złożył pan silnik przez wydech...
marlowe / 2007-07-25 00:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Duża firma, informatycy przeprowadzają inwentaryzację i modernizację sprzętu. Zamieniają pewnej panience z księgowości jeden monitor na inny. Przynieśli nowy monitor, podłączyli, odłączyli stary i zabierają się by go wynieść. Wtem jedna z panienek z księgowości:
- Hola, hola panowie! Na pulpicie mam ważne dokumenty!
inwestor1975 / 2007-07-25 00:27 / Tysiącznik na forum
Wraca pijany facet do domu nad ranem. W drzwiach, z wałkiem w ręku, czeka na niego żona, wścieklejsza od krowy z bse.
A mąż:
- Od kiedy mamy sztywne łącze, to Ty nic, tylko czatujesz i czatujesz. Za robotę się weź!
needle / 2007-07-25 00:29 / Bez rangi
jeśli tak dobrze inwestujesz jak rozśmieszasz to nas będziesz w trakcie krachu utrzymywał
inwestor1975 / 2007-07-25 00:31 / Tysiącznik na forum
dzisiaj pisałem nie za bardzo
chociaz to dopiero jutro bedzie wiadomo
jak nie bedzie po mojemu to znikam na cały sierpien
needle / 2007-07-25 00:37 / Bez rangi
no tak...
...od płacenia każdy facet się uchyla...
...mam nadzieję, że nie przyjdzie Ci płacić alimentów
lojka / 2007-07-25 00:24 / Tysiącznik na forum
widzę, że link się przydał :)))
marlowe / 2007-07-25 00:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no ba :D
krepek / 2007-07-25 00:21 / portfel / Tysiącznik na forum
aplica cmentarna.
Przy otwartej trumnie ze starszą kobietą stoi rodzina.
Najbliżej głowy stoi zięć i oddycha w dziwny sposób.
- Dobrze się czujesz? Szeptem pyta żona widząc takie zachowanie.
- Normalnie!
- Jesteś pewien?
- Tak! Dmucham tylko na zimne!
inwestor1975 / 2007-07-25 00:17 / Tysiącznik na forum
Rolnik ze swoją świeżo poślubioną małżonką, wracają z kościoła wozem ciągnionym przez kilka koni, kiedy najstarszy z koni się potknął, rolnik powiedział:
- Raz.
Kawałek dalej koń znów się potknął, rolnik powiedział:
- Dwa.
Po chwili koń potyka się po raz trzeci, tym razem rolnik nie mówi nic, sięga pod siedzenie i wyjmuje strzelbę i zabija konia.
Widząc to małżonka zaczęła wydzierać się na męża:
- To było okropne, jak mogłeś to zrobić!
Rolnik na to:
- Raz.
marlowe / 2007-07-25 00:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o w mordę :)))))))))
krepek / 2007-07-25 00:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Zniszczona droga gdzieś w okolicach Hrubieszowa. Jadący nią olbrzymi, zdezelowany kombajn „Bizon” zawadza o zaparkowanego prawidłowo na poboczu Volkswagena i wyrywa mu drzwi. Z samochodu wyskakuje zły jak diabli gość w nienagannie skrojonym, eleganckim garniturze, dogania kombajn, wdrapuje się na schodki i otwiera drzwi od kabiny.
- Czego, ku*wa ? – pyta zarośnięty, ziejący alkoholem, ważący ze 150 kilogramów kombajnista
- Ja ..tego no – jąka się wystraszony facet – Ma pan może pożyczyć klucz 19.
- Nie. Ja, ku*wa do 42 rękami przykręcam
inwestor1975 / 2007-07-25 00:18 / Tysiącznik na forum
ale ale garniak jak firma?
bytom pewnie
krepek / 2007-07-25 00:20 / portfel / Tysiącznik na forum
a co by nie:)
TaS / 2007-07-25 00:23 / Tysiącznik na forum
apropos bytomia, kiedy wrescie te pipki rusza? czekam i czekam na jakies info... moze czegos nie doczytalem?
krepek / 2007-07-25 00:24 / portfel / Tysiącznik na forum
kiedys warren piasl cos o sierpniu...wiec moze wtedy.
TaS / 2007-07-25 00:25 / Tysiącznik na forum
wtedy jest deadline :)

a ja pytam o "anfang" :D
krepek / 2007-07-25 00:28 / portfel / Tysiącznik na forum
ach so....ich habe keine anung....
musisz jednak zapytać WB...w końcu on tu panem praw poboru wszelkaich
marlowe / 2007-07-25 00:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A to daje do myślenia:

Wersja klasyczna.

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato.
Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.
"Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i korzystała z zapasów. Konik polny umarł z głodu i zimna.

Wersja współczesna.

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę. "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i korzystała z zapasów. Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołuje konferencję prasową, na której zadaje publicznie pytanie:
"Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią
podczas, gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową."
TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej w domku, przy kominku zadowolonej mrówki. Polska jest zszokowana tym kontrastem. Jak to możliwe, że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia są jeszcze takie różnice.
Dlaczego konik polny musi tak cierpieć ? Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu "Wiadomości" i oskarża mrówkę o uprzedzenie
do koników. W programie "243zy nie kłamią" Główny Konik Polski razem z Głównym Konikiem Polnym śpiewają "Nie łatwo być konikiem." Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów. Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży. Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie, w pierwszym dniu kalendarzowej zimy. Frakcja młodych koników polnych przed domem mrówki
organizuje demonstrację pod hasłem "Każdy chce żyć". Stowarzyszenie "Życie i Pracowitość" publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni. Prezydent z żoną w specjalnym oświadczeniu informują naród o ogromnym przywiązaniu do wszystkich nieszczęśliwych koników i zapewniają, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić im nadzieję w sprawiedliwość.
Redaktor Mrówkojad w cyklicznej audycji "Kto to zrozumie ?" pyta
- Czy nie warto sprawdzić, w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy. Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje dziennikarz. Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku
nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza. Główny Meteorolog Kraju prof. Koniecpolski dementuje pogłoski o rzekomym odwołaniu zimy.

20 lat później.

Konik polny zjada resztki zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia, widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących
tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz będzie już sprawiedliwość.
bebe / 2007-07-25 00:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
brawo marlowe......
marlowe / 2007-07-25 00:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to nie moje bebe. Od lat krąży po internecie. Ale mądre jak nie wiem. I Needle mówi, że ma coś podobnie mądrego. Prosiłem już żeby posłał mailem. Takie coś warto kiedyś dzieciom opowiedzieć. Jak trochę podrosną :)
needle / 2007-07-25 00:22 / Bez rangi
to trzeba rozsyłać przed wyborami do parlamentu do wszystkich z posiadanej książki adresowej...
...ja mam ok 1000 adresów!
marlowe / 2007-07-25 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
piękny tekst prawda? Kurczę naprawdę bardzo obrazowy.
needle / 2007-07-25 00:34 / Bez rangi
internetu używam od kilkunastu lat (tak na marginesie to na kompa czekałem 16 lat, bo wygrałem konkurs na przełomie 79/80 ale komuszki oszukały...
...nie tylko z tym)
i ten tekst utkwił mi w głowie jako jeden z wartościowszych
dziś już śpiący są wszyscy, ale jutro wkleję inny, równie dobry
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy