Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wzrosły tylko obroty

Wzrosły tylko obroty

Money.pl / 2007-07-24 17:35
Komentarze do wiadomości: Wzrosły tylko obroty.
Wyświetlaj:
marlowe / 2007-07-24 23:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ten też fajny

Polak z jednostki specjalnej GROM i Amerykański Marine zostali złapani przez armię iracką. Oficer, który ich przesłuchiwał, mówi :
- Wiecie, jak nasza armia traktuje jeńców. Obaj zostaniecie zastrzeleni, ale możecie mieć po jednym życzeniu przed śmiercią.
Amerykanin mówi:
-Ja chce posłuchać jeszcze raz "Oops, I Did It Again" Britney Spears
- Nie ma sprawy, zaraz przyniosę CD.
Polak:
- A możesz mnie zastrzelić zanim mu to puścisz?
lojka / 2007-07-24 23:35 / Tysiącznik na forum
:)))
marlowe / 2007-07-24 23:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A znacie dowcip? Może nie spalę ;D

Z lasu wyjeżdża na polanę rycerz. Cały w białej zbroi, z białą tarczą, hełmem i na białym rumaku. Z naprzeciwka wyjeżdża kolejny rycerz, ale calusieńki, od stóp do głów, w czarnej zbroi. Oczywiście z czarną tarczą, hełmem i rumakiem. Jadą powoli i mierzą się wzrokiem z pod przyłbic.
Mijają się w napięciu na środku polanki. Jadą jeszcze kawałek, gdy nagle biały się odwraca i krzyczy: Ty ch.ju!!!
A czarny na to: Przebóg, rozpoznał mnie!
inwestor1975 / 2007-07-24 23:30 / Tysiącznik na forum
dobre :-
ale po opwiesci su_up extra:-)
to ten z bety?
no tak na czarno tak ja bemka
marlowe / 2007-07-24 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie po opowieści wklejonej przez su_up mi się przypomniał :D
PedroGonzalez / 2007-07-24 23:19 / Uznany Gracz Giełdowy
2007-07-24 21:49:40 | *.*.*.* | samira [ Portfel ] [ Bywalec forum ]
Pedro, po przyjacielsku, błagam
"puki co mamy"
póki by, do póki, póki co.... :-) skomentuj

Samirko wybacz...jesli 8 lat podstawowki...4 lata liceum (profil matfiz ale jednak liceum)...studia..(informatyka ale studia)...nie nauczyly mnie ortografii a szczegolnie gdy szybko cos pisze...nie ma szans i nadzieji...albo przestane pisac i zaczne tylko mowic bo jezyk podobno mam kwiecisty albo nic sie ze mna nie da juz zrobic..za stary jestem na to zeby sie z tego wyzbyc...lewa polkula dominuje maksymalnie....koledzy w pracy mowia na mnie, ze z marsa jestem..analizuje wszystko..rozwiazuje naprawde problemy ktorych nikt sie nie chce nawet dotknac... :-)) obiecuje, ze sie bede staral...i CHMIEL juz wiem jak pisac (dzieki Igła) :-)))
samira / 2007-07-24 23:22 / portfel / Małomówny spekulant
Prawdziwy mężczyzna (znaczy chłop).
Tyle się nagadał, a chodziło o 1 literę :-)
PedroGonzalez / 2007-07-24 23:26 / Uznany Gracz Giełdowy
jedna teraz...a wczesniej tez troche bylo..liter...:-)
party123 / 2007-07-24 23:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pedrucha, a może pomoże ci technika? Np. Firefox od wersji bodajże 2 ma wbudowany słownik. I ostrzega przed błędami. Może inne przeglądarki, jeśli nie chcesz Ognistego Liska, też mają takie XXI-wieczne tiochniki :)
PedroGonzalez / 2007-07-24 23:32 / Uznany Gracz Giełdowy
o widzisz to by bylo dobre :-)) sprawdze napewno pod tym kątem :-)
juz sie nawet staram zasade mojej babci stosowac: "wnuczku..jak nie wiesz jak pisac żółty..to pisz kanarkowy" :-))
inwestor1975 / 2007-07-24 23:35 / Tysiącznik na forum
ja tez sie staram tak robic:-)
samira / 2007-07-24 23:46 / portfel / Małomówny spekulant
Tu się na ogół pisze czerwony, zielony, czerwony, zielony, czerwony, zielony, czerwony, zielony, czerwony, zielony, czerwony, zielony, czerwony, zielony, czerwony, zielony,
A tu nagle tfu, kanarkowy :(
needle / 2007-07-24 23:21 / Bez rangi
chmiel - najważniejszy;
wódka - niewiele mniej;
a reszta do przełknięcia;-)
PedroGonzalez / 2007-07-24 23:22 / Uznany Gracz Giełdowy
do piwa parówki
do wódki ogórek
i jest co przełknąć :-)))
needle / 2007-07-24 23:26 / Bez rangi
jest co przełknąć i nie ma błędów:-))
michoo / 2007-07-24 23:24 / portfel / "Hakuna Matata"
do tego jeszcze jakaś urokliwa Niewiasta
i rozrywka gwarantowana :)
marlowe / 2007-07-24 23:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tylko wody nie pijcie chłopaki. Nie jesteśmy zwierzętami :D
inwestor1975 / 2007-07-24 23:31 / Tysiącznik na forum
no właśnie wody
piwo ,ogórki,wóda,parówki,jabłka i woda :-)
prawiezaratustra / 2007-07-24 23:14 / _
Spotykam tu regularnie inwestorów, którzy robią doktoraty z „wykresików” wierząc, że to panaceum na dochody. Spotykam też dziwnych osobników, którzy wieszczą wielki krach, mnożąc na to dowody oparte na podobnych „wykresikach” albo na – ich zdaniem – informacjach z rynku, polegających na wnioskowaniu o wpływie na światową gospodarkę problemów producenta guzików w Meksyku.
Jednym i drugim chciałbym powiedzieć, że dużo jeszcze muszą zjeść chleba, by zrozumieć świat.
Dużo zjeść chleba i dużo się modlić – by zrozumieć Zaratustrę. Zaratustra niestety nie chce przemówić. Nie powie niczego wprost. Trzeba wznieść się na zrozumienie co Zaratustra mógłby powiedzieć, gdyby zechciał przemówić. Nie każdy to potrafi.
Przeto gdy Zaratustra milczy – posłuchajcie jedni i drudzy – co wam rzecze Prawiezaratustra.
...
Dzisiaj popularne jest przekonanie, że współczesny człowiek wyzwolił się od niegdysiejszego ciemiężcy. Że jest wolny, może robić co mu się podoba, że – pożal się Boże – poprzez demokrację zarządza sam sobą i innymi.
Nic bardziej błędnego. Z każdym rokiem człowiek jest coraz mniej wolny. W zasadniczej kwestii (choć zabrzmi to groteskowo) człowiek w demokracji ma gorzej niż w czasach niewolnictwa. Wtedy ciemiężca musiał zatrudniać tabuny nadzorców pilnujących by niewolnik pracował. Dbać o zdrowie niewolnika, o jego rodzinę. Dzisiaj – o zgrozo – ludzie proszą się o pracę, nie mogą bez niej żyć. Nie pracujesz – nie istniejesz! Płaca jest milczeniem... Kobieta by się wyzwolić, będzie pracować za jałmużnę, niszcząc rynek. Nie ze złej woli bynajmniej... Tak zawsze było.
Dysponenci kapitału (ciemiężcy) zabiegali od zawsze o zniesienie granic i uczynienie świata globalną wioską. Na świecie są setki, tysiące tzw instytucji finansowych, z których te większe mogłyby sobie kraj taki jak ten nad Wisłą kupić. Ale po co? Aby mieć kłopoty z zarządzaniem niewolnikiem? Lepiej zgarniać wartość dodaną – efekt ich pracy. A jak to robią? Poprzez instrumenty rynkowe: giełdę. Drogi bracie niewolniku: jeśli pieniądze zarobione przez ciebie za twą pracę pracownika najemnego (także tzw przedsiębiorcę) zaniesiesz do banku na 3,5%, a instytucja finansowa zgarnie z giełdy np 23,5%, nie ciesz się. To oznacza, że chcąc – nie chcąc, nic nie robiąc oddałeś 20% swojej krwawicy.
Dlatego powiadam Ci jakem Prawiezaratustra (hi). Każdy wolny grosz inwestuj w fundusze. Nie na giełdzie! Giełda to hazard, a przyzwoity człowiek hazardu unika. Zanieś pieniądze do funduszu i nie patrz na speców od wykresików, którzy mówią ci: nie teraz. Drogi Bracie: Ty nie masz wyboru! Jesteś istotą śmiertelną. Życie masz tylko jedno. Wolne środki masz tylko teraz. I teraz wejdź w fundusze. Nawet jeśli akurat jest „górka” a tego nie wie nikt oprócz Zaratustry, w dłuższym terminie i tak zarobisz. A w każdym razie powalczysz by nie oddać owych 20-tu procent. Walcz!
gwarek / 87.205.161.* / 2007-07-24 23:31
Ble, ble, ble, a ciekawe w co inwestują fundusze i czy przypadkiem również nie obserwują "wykresików"? Następny wyznawca spiskowej teorii dziejów.
party123 / 2007-07-24 23:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mhm. Ale tak właściwie to o co ci chodzi?
samira / 2007-07-24 23:20 / portfel / Małomówny spekulant
Kurcze, znaczy że co, że jutro police spadną?
anonim_03 / 2007-07-24 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja kupiłem Tata Motors, wiesz jakiego wyznanią są główni udziałowcy ?
su_up / 2007-07-24 23:36 / _
mogę Ci podać (ch*) w co wierzą udziałowcy Mazdy
needle / 2007-07-24 23:16 / Bez rangi
a tu mi Kropek pisze, że to ja się wypowiadam jak Pytia...
...gdzież ten obiektywizm?
...czyżby emocje dominowały nad logiką???
miślioner / 90.156.43.* / 2007-07-24 22:56
początek prawdziwych spadków. niedźwiedziu, uśmiechnij się jutro bedzie niżej, pojutrze również, i za pół roku o dobre 25% :)
anonim_03 / 2007-07-24 23:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a za dwa lata o 150 %
marlowe / 2007-07-24 23:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie... A za trzy będziemy z powrotem łupać kamienie :D
su_up / 2007-07-24 23:04 / _
tylko tak można dać odpór:)
ma być latem korekta i będzie czy ktoś chce czy nie, ale głupotę trzeba obśmiać
anonim_03 / 2007-07-24 23:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ty ch... jeden ;-)
anonim_03 / 2007-07-24 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a potem trzaśnie meteoryt .... jak w 1996 r. w Jowisza.
Pablo / 2007-07-24 23:06 / "Uznany Gracz Giełdowy"
grudzień
Pablo / 2007-07-24 22:54 / "Uznany Gracz Giełdowy"
http://pablo.bblog.pl/
marlowe / 2007-07-24 22:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
polecam. Czytałem właśnie.
marlowe / 2007-07-24 22:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak powinny wyglądać wykresy :D
su_up / 2007-07-24 22:45 / _
Sposób na zły dzień
Często zdarza się nam mieć zły dzień, prawda?
Bardzo chcemy się wtedy na kimś wyżyć.
Tak, to się naprawdę zdarza. Ale moim zdaniem zbyt często wyżywamy się na bliskich i znajomych, podczas gdy o wiele lepiej jest wyładować stres na kimś zupełnie obcym.
Postąpiłem tak pewnego dnia. Przypomniałem sobie w biurze o zaległym telefonie, jaki miałem wykonać. Odnalazłem numer w notesie i wystukałem go na klawiaturze telefonu. Usłyszałem, jak jakiś facet po drugiej stronie mówi "halo!", więc zapytałem grzecznie, czy mogę rozmawiać z Anią.
Facet coś burknął nieprzyjemnego i rzucił słuchawką. Byłem kompletnie zaskoczony. Jak można być tak źle wychowanym! Sprawdziłem jeszcze raz numer do Ani i wykręciłem go (okazało się, że przekręciłem dwie ostatnie cyfry). A po zakończeniu rozmowy postanowiłem znowu zadzwonić pod poprzedni "zły" numer i kiedy tylko tamten facet podniósł słuchawkę rzuciłem krótkim "ty ch…!", po czym rozłączyłem się.
Zapisałem sobie jego numer na żółtej karteczce i przykleiłem na monitorze. Raz na kilka tygodni, kiedy coś wyjątkowo źle mi wychodziło, kiedy płaciłem zaległe rachunki, dostałem mandat za parkowanie albo z innego powodu miałem zły dzień, dzwoniłem do typa i kiedy tylko się zgłosił, serwowałam mu głośne "ty ch…!". Od razu robiło mi się lepiej...
Po pewnym czasie telekomunikacja wprowadziła program identyfikacji numeru dzwoniącego, przez co mój nowy sposób na chandrę i stres okazał się poważnie zagrożony. Zadzwoniłem więc do typa, przedstawiając się jako pracownik telekomunikacji i zapytałem: "przepraszam, czy słyszał pan może o naszej nowej ofercie w zakresie identyfikacji numeru dzwoniącego?".
"Nie!" - uciął i rzucił słuchawkę.
Zadzwoniłem do niego ponownie: "nie słyszałeś o tym programie dlatego, że jesteś zwyczajnym ch…!".
Kilka dni później, kiedy na parkingu przed supermarketem próbowałem zająć ostatnie wolne miejsce, jakiś dresiarz w BMW bezczelnie zajechał mi drogę i wepchał się na moje miejsce. Wkurzyłem się nielicho. Na beemce była kartka "na sprzedaż" i numer telefonu. Zanotowałem go skrupulatnie. Wieczorem zadzwoniłem.
- "Halo, czy to pan ma beemkę do sprzedania?"
- "Tak."
- "A gdzie można ją obejrzeć?"
- "Stoi na podwórzu domu przy Leśnej 23."
- "A kiedy pana można złapać w domu?"
- "No tak od 17.00 już raczej jestem."
Zapisałem numer dresiarza na żóltej karteczce, tuż poniżej numeru faceta, do którego miałem zwyczaj poprzednio dzwonić. Teraz miałem dwóch dupków, na których mogłem się wyżyć. Ale po kilku dniach wydzwaniania do nich poczułem, że nie było to już takie podniecające, jak na początku... Wpadłem na zupełnie inny pomysł... Zadzwoniłem do tego pierwszego faceta.
- Halo! - rzucił jak zwykle.
- Ty ch…! - krzyknąłem, ale tym razem nie odłożyłem słuchawki.
- Jesteś tam jeszcze?
- Jestem! - krzyknął. - Jestem, pieprzony palancie! Nie wiem, kim jesteś, ale chciałbym cię dostać w swoje ręce! Gnoju pie…! Powiedz, gdzie cię znajdę, to zaraz pojadę i ci roz… ten oblany ryj! - dobitnie wyraził swoje niezadowolenie.
- Tak? No to mieszkam przy Leśnej 23... Poznasz po czarnej beemie zaparkowanej w podwórzu! Czekam na ciebie, ciemny baranie z lasu!
Facet rzucił słuchawką a ja natychmiast wykręciłem numer dresiarza.
- Halo, to ty, pedale? Dzwonię do ciebie, bo mam ochotę w końcu ci przyp…! Jak masz jaja to wyjdź przed dom, zaraz u ciebie, k******, będę!
W chwilę potem zadzwoniłem na policję, informując o bójce w okolicach Leśnej 23, oraz do telewizji regionalnej, wspominając coś o porachunkach gangsterów. Na koniec podjechałem samochodem w okolice Leśnej i patrzyłem z dala na dwóch dupków, bijących się w światłach dwóch radiowozów i reflektorów ekipy telewizyjnej...

Mówię Wam - prawdziwa rozkosz!!!

PS. Nie mówcie im gdzie ja mieszkam, dobra!
lojka / 2007-07-24 23:28 / Tysiącznik na forum
ale się uśmiałam, ale do tego trzeba mieć przysłowiowe j...a
Ty masz ;)
TaS / 2007-07-24 23:26 / Tysiącznik na forum
hmm troche niekulturalne... ale bywa :)
michoo / 2007-07-24 23:20 / portfel / "Hakuna Matata"
Nie no dla mnie bomba :D
Chyba będę musiał sprawdzić tę kurację antystresową... Najchętniej przed siedzibą Ojca Imperatora. Ależ byłby ubaw jakby to TV Trwam puściło :)
Ajwen / 2007-07-24 23:08 / portfel / Bywalec forum
su_up.....supcio
bebe / 2007-07-24 23:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
su_up........popłakałam się ze śmiechu......widzę to.............
marlowe / 2007-07-24 23:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
cześć Bebe :) Rozkoszne prawda? :D:D
bebe / 2007-07-24 23:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
rozkoszne do bólu.....
przy okazji...przyszło mi cos do głowy.....ale bawię się świetnie..pozdro

witajcie ponownie....

acha.....na te smutki.....? ! na te żale ...? ! komunikuję, że zapisałam się na akcje armatura kraków.....i wtedy UP......dobre ?
su_up / 2007-07-24 23:05 / _
jeszcze kilka takich znajdę, a później gdzieś sobie wyjadę..ale jeszcze nie teraz
mistrz szachowy / 87.206.241.* / 2007-07-24 23:01
czytałem to metodą szybkiego czytania więc zrozumiałem faktycznie tylko 1/3 i stwierdzam ,ze jesteś niettypowym ch...ujem .A jak tacy sa na gpw to nic dziwnego ,ze te ch,. sie nie podnoszą.
needle / 2007-07-24 23:08 / Bez rangi
spadaj ciociu i wyżryj psom z michy jak zostało, bo jak Cię ssie z głodu to na mózg się rzuca...
...ostrzegam to zmiany nieodwracalne...
...już nawet to widać
bebe / 2007-07-24 23:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle spoko...ignorancja....najlepsza.......cisza....toksyczni też muszą być.....
mistrz szachowy / 87.206.241.* / 2007-07-24 23:11
ile dzisiaj jełopie wtopiłes i szlak cie trafia ,ze mnie nara szczęście nie omija?1/3 na kasie .Jełopy trzeba troche pokory dla siebie.
bedi / 83.22.1.* / 2007-07-25 00:11
jedna trzecia, jedna trzecia, jedna trzecia.........
bebe / 2007-07-25 00:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a, wiesz....ja tez to zauważyłam...1/3, 1/3...1/3....coś w tym chyba jest....?

ale nie mój problem...no nie bedi...?
su_up / 2007-07-25 01:09 / _
że co, że 1/3 mózgownicy??
o to chodzi??
inwestor1975 / 2007-07-24 23:15 / Tysiącznik na forum
hej miszczu
zrób roszadę
albo bicie w przelocie
needle / 2007-07-24 23:19 / Bez rangi
bicie by mu się przydało, ale nie w przelocie lecz w kiblu...
...bo na poziom wypowiedzi rzutuje
pawciomerc / 2007-07-24 22:59 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
e
cos jakoś to nie za bardzo normalne, a i tekst stary jak swiat z neta
inwestor1975 / 2007-07-24 22:53 / Tysiącznik na forum
ty chu...ten w bemce to ja w koncu cie dopadłem
juz jade do ciebie
żart oczywiscie hehe :-)
za chu sie tylko nie obraz
krepek / 2007-07-24 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry kawałek:))))
artbor1 / 2007-07-24 22:51 / Bywalec forum
he he dobre , zakładam identyfikacje numeru ...
tomtay / 2007-07-24 22:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
szkoda mi Cie dzieciaku
artbor1 / 2007-07-24 22:53 / Bywalec forum
byleś tym z beemki ?
blueberg / 2007-07-24 22:53 / Tysiącznik na forum
to taki wykrzyknik, rozumiem, do autora tekstu?? a nie do wklejającego..?
tomtay / 2007-07-24 22:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ujawniajcie sie, lubie takie prowakacje :))
mistrz szachowy / 87.206.241.* / 2007-07-24 22:44
www.doakcji.pl lub czytaj infa na interi.pl w poszczególnych spółkach.
charmag / 2007-07-24 23:01 / Bywalec forum
dzieki za strony, ale mam teraz straszny chaos, dlatego prosze o "podanie na tacy" ... musze sie zajac czyms innym, a nie chcialbym zeby mi to umknelo ...
troche mieszam, ale nie do konca wiem co sie dzieje..
samira / 2007-07-24 22:42 / portfel / Małomówny spekulant

2007-07-24 22:08:21 | *.*.*.* | marlowe [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
i tu mają rację brydziu. Może być ciężko...

I bardzo dobrze. To może nam wszystkim uratować portfele. Mówiło się (narzekało), że małe spółki pędzą na złamanie karku, że te fony to jest nienormalne, że to III faza hossy, że jeszcze pół roku i kaplica.
A sobie myślę, że super, że małe spadają, że wig20 (osobiście nienawidzę go - kiedyś wytłumaczę) się dobrze trzyma. Jeżeli jest jakiś wirtualny wskaźnik (wzrostu) wig20 do reszty giełdy, i jeżeli rośnie - jest dobrze.
Jedynie co nam grozi, to to, że fundy jak grają, tak zagrają sie na śmierć.
Na marginesie: od dawna nie kupuję niczego, czego obrót sesyjny jest mniejszy niż 3 mln.
charmag / 2007-07-24 22:33 / Bywalec forum
wiem, ze nie lubicie takich pytan, wiec z gory przepraszam, ale mam tylko chwile a nie moge znalezc, moze juz cos ktos wie

chodzi o pp 3 spolek:
1. swarzed
2. pcg
3. bytom

znane sa juz jakies terminy??

pomozecie ??? ;)
mistrz szachowy / 87.206.241.* / 2007-07-24 22:45
podałem wyżej-pomyłka w klikaniu.
tomtay / 2007-07-24 22:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pytaj warrena to jego działka,
on ostatnio siedzi w pp
blueberg / 2007-07-24 22:31 / Tysiącznik na forum
http://www.gpw.pl/gpw.asp?cel=informacje_gieldowe&k=73&i=/wigometr/vs&sky=1

ten nasz wigometr..
najcz / 2007-07-24 22:23 / Tysiącznik na forum
za szybko weszli na 14tys.,i musieli odchorować,jutro powinni się odbić ,tak mi jakoś wychodzi.
blueberg / 2007-07-24 22:27 / Tysiącznik na forum
tak podpowiada zwykła ludzka przyzwoitość..
:)
pklark / 2007-07-24 22:14 / portfel / -
Podsumowalem dzis w moim portfelu lipiec ( mimo ,ze dzis dopiero 24 ......) jestem 7% do tyłu ......wiele ruchów i większosc delikatnych wtop .........jedno co mnie pocieszyło to to ,że gdybym nie wykonywał żadnych ruchów to byłbym do tyłu ok.15% ..............Du.a ze mnie nie inwestor!!!!!!!!
samira / 2007-07-24 22:25 / portfel / Małomówny spekulant
To nie jest źle (IMO). U mnie 3:0:0 - wreszcie.
GTN, PCE, MCR.
I jeszcze na mam jedno na plus. Duży napis nad komputerem: Stop Loss głupcze!
i jeszcze udane dt na "S do upadłości".
tomtay / 2007-07-24 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
toś nie Du.a skoro o 8% udalo Ci sie straty ograniczyc...
całkiem przyzwoicie..
pklark / 2007-07-24 22:31 / portfel / -
Nie pocieszycie mnie -wszak bawie się w giełde po to by ZARABIAĆ -a tu w 3 tygodnie - 7% .......dodam ,ze moje fundusze też potraciły ..........a tu nie ma na rynku korekty tylko delikatne wachnięcia..............
samira / 2007-07-24 22:48 / portfel / Małomówny spekulant
Już zarabiasz. Doświadczenie - bezcenne. Jeżeli ta padaka się przedłuży, to zaczniesz zarabiać. Poczytaj to forum i zobacz, ile osób nie potrafi się rozstać ze swoimi spółeczkami, z tymi lubymi, biotkami, bbdevami itd. Ty już umiesz ciąć straty.
rpp / 2007-07-24 22:11 / Tysiącznik na forum
trochę poprawiłem, mój hymn na wakacje ;)

[ http://mc_bajer.wrzuta.pl/audio/gmjZIFBleZ/kury_-_jesienna_deprecha ]

znowu są spadki
znów pragnę sprzedać
wracają niskie ceny
i nie mogę w nocy spać

znów łamią wsparcia
kenobi, inflacja, rozpacz!
wszystkie ciemne strony giełdy
dręczą mnie ach k##wa mać

rekord na wigu już nie cieszy jak kiedyś
nawet dej trejd jest banalny i nie kręci mnie
może jestem nienormalny, za krótko gram na giełdzie
może w lipcu jakiś maciek* elektrima sprzedał mi

mam znowu doła, znów pragnę sprzedać
wszystkie czarne świece świata przed oczyma stają mi

sam już nie wiem co robić mam
nie chcę dłużej trzymać lecącego ganta
mam już dość czekania na wyniki
ratuj mnie lewarze na forexie!

rekord na wigu już nie cieszy jak kiedyś
nawet dej trejd jest banalny i nie kręci mnie
może jestem nienormalny, za krótko gram na giełdzie
może w lipcu jakiś maciek* elektrima sprzedał mi

====

* - niebrzydowski
Patrycja.N / 2007-07-24 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Jesteś Wielki :)
choć w refrenie zachowałabym jednak oryginalne 'znów pragnę śmierci' - to mi bardziej do dziś pasuje
rpp / 2007-07-24 22:55 / Tysiącznik na forum
aż taki defetystą nie jestem ;)
aszulski57 / 2007-07-24 22:09 / Tysiącznik na forum
D..a
Horror jutro widzę.
anonim_03 / 2007-07-24 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a tam horror, wyprzedaź sezonowa ... SSV
aszulski57 / 2007-07-24 22:26 / Tysiącznik na forum
czekaj jak Ci Fasing spadnie.
needle / 2007-07-24 22:29 / Bez rangi
zanim coś takiego napiszesz obejrzyj wykres...
...nawet niedokładnie
aszulski57 / 2007-07-24 22:32 / Tysiącznik na forum
To lepiej obejrzyj wykres "leszka" .
Nie ma tak źle, żęby nie mogło być gorzej.
Ludzie sprzedają akcje dużo poniżej ceny emisyjnej.
rotux / 2007-07-24 22:40 / Uznany Gracz Giełdowy
racja..niestety
gtc też miał się dynamicznie wybić z konsoli.. i się wybił /a dobra spółka, a niski c/z, a ziemię kupili, a../
needle / 2007-07-24 22:38 / Bez rangi
widzę, że nie śledzisz wielu spółek, nawet takich, na których temat zechcesz się wypowiadać
aszulski57 / 2007-07-24 22:41 / Tysiącznik na forum
Ja mam pracę zawodową.a także rodzinę która absorbuje mój czas.
anonim_03 / 2007-07-24 22:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moja perełka dzisiaj spadła 6%, jutro obstawiam -10%.
i wali mnie to.
aszulski57 / 2007-07-24 22:30 / Tysiącznik na forum
To Cię podziwiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy