Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wzrosty, ale jakieś takie dziwne

Wzrosty, ale jakieś takie dziwne

Money.pl / 2006-08-16 18:06
Komentarze do wiadomości: Wzrosty, ale jakieś takie dziwne.
Wyświetlaj:
maccko / 86.142.96.* / 2006-08-16 18:16
Ja bardzo przepraszam, że się wciskam, ale czy ktoś może mi powiedzieć co się stałona KaBeLkach dziś? Ja daleko jestem i nie wiem co się dzieje, przychodzę do domu i okazuje się, że zrobiłem znakomity interes ;)
mari / 2006-08-16 19:00 / Achi
dobre wyniki podali a widać papier był dostatecznie mocno zebrany z rynku żeby tak wystartować.
gratuluję.:-)
jl / 83.7.8.* / 2006-08-16 18:13
Popyt reglamentowany - to doskonały klucz do zrozumienia dzisiejszej sesji. Brać tak, żeby nikt się nie zorientował , że się bierze. Myslę ,że to wstęp do dłuższej serii takich "dziwnych " sesji.Duzi wykorzystują kanikułę do napełnienia portfeli.
niktzn / 2006-08-16 18:06 / Kiełbik na giełdzie
Naiwna analiza PSYCHOLOGICZNA Kenobiego:

Fora między innymi to czyta wiele osób, nie wszyscy doświadczeni a sporo zielonych. wielu z nich po postach Kenobiego sprzedało coś w panice i nienawidzi go jak Stalin demokrację. Takie prawa psychologii. Wiedza jaką chłop ma naprawdę mi imponuje, ale każe też zastanowić się dlaczego w takim razie nie wykorzysta jej do zarabiania? Że kiedyś giełda poleci w dół wie każdy, do tego czasu można osiwieć (czas) a na pewno zarobić. I tutaj myślę jest haczyk. Chłop pisze 30 postów straszących dziennie (z przerwą w poniedziałek 10-12 na mały wzrościk), nie ruszają go żadne nawet hamskie krytyki. Normalny facet nie wytrzymałby i zamknął się. NO CHYBA ŻE MA W TYM INTERES, bo jeśli nie to mama bardzo Cię skrzywdziła ubierając w sukienki....
Tak więc Kenobi, pozdrawiam i szanuj się jak chcesz żeby inni Cię szanowali
jędrzej / 2006-08-17 00:07 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Też tu widzę, że wielu zwiodło anglosaskie zacięcie Kenobiego. Że niby taki oblatany w światowych newsach, zaraz niektórzy piszą jaką to on ma wiedzę.... i wielu da się wyleszczyć z akcji (bo przecież mr K, mimo nacisków nie pisze żadnych konkretów) w czasie gdy można nieźle zarobić.

Spójrzcie choćby na konkurs giełdowy na tym portalu. Na prawdę da się wytypować spółki przynoszące zysk. Ale mr K mówi, że przecież wszystko spadnie.
andreas / 2006-08-16 22:43
Przesada przesada... A jeżeli już to CHamska...
młody / 2006-08-16 19:06 / Wielki Leszcz
a ja pozwole sobie nie do konca sie zgodzic, uwazam, ze dobrze, ze ktos pisze o spadkach, bo gielda to nie tylko wzrosty, a dzieki tym postom kazdy zielony (taki jak ja na przyklad) widzi, ze ludzie przewiduja nie tylko ciagle wzrosty, ale i spadki...
pawlus / 2006-08-16 18:57 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Co ty ludzie p******* to co on pisze.
clever81 / 2006-08-16 18:50 / Tysiącznik na forum
Ale forum money.pl uznało go od razu za uznanego po tym jak pisze ze spadnie a jakos mu to nie wychodzi.Pisze konkrety ale jest faktycznie u*********.Mi on nie przeszkadza zbytnio bo ignoruje to "naganianie".
jędrzej / 2006-08-17 00:14 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Jakie konkrety? Przepisuje dowolne teksty z bloomberga z komentarzem, że to powód do spadków. To jest perfidne naganianie.
Do tego ma tytuł "Uznanego gracza..." już po niecałym miesiącu na forum. A przecież on wogóle nie gra, tylko czeka. Śmiechu warte! (tzn. byłoby, gdyby nie to że wielu może przez niego stracić, a nikt nie zyska, bo on nie pisze od kiedy te spadki, więc jak się zaczną to będzie mógł zawsze powiedzieć: "a nie mówiłem")
clever81 / 2006-08-16 18:51 / Tysiącznik na forum
te gwiazdki to słowo u**********, przestańcie sie wygłupiac.
clever81 / 2006-08-16 18:52 / Tysiącznik na forum
szlak mnie trafia " upier__iwy" smiech na sali.
clever81 / 2006-08-16 18:53 / Tysiącznik na forum
proponuje zmiane informatyków, taki banalny program a tak zepsuty.
Kenobi / 2006-08-16 18:47 / Uznany malkontent giełdowy
Ja nie pisałem o spadkach, tylko że po danych w USA możliwe są ruchy w każdą stronę. Jakie dane napływają na rynki widzą wszyscy . Podobnie są one opisywane przez różnych komentatorów co łatwo sprawdzić nawet na tym portalu. Każdy z tego wyciąga wlasne wnioski. Rozumiem, że wolałbyś, żeby ludzie nic nie wiedzieli i nic nie czytali poza Twoimi tekstami.
jędrzej / 2006-08-17 00:18 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Kenobi - nawet to zdanie świadczy, że się nie znasz kompletnie. Na prawdę uważasz, że wczoraj mogły być w USA ruchy w obie strony? Sorry, ale to jest żenujące.
Karto / 2006-08-16 19:01 / Bywalec forum
pisałeś też, że "oni" chcą tylko uśpić naszą czujność, a my zorientujemy sie dopiero jak juz bedzie po wszystkim (w kontekście dużych spadków). albo uśpili i twoją, albo czas zrewidowac poglądy.
pozdrawiam.
pawlus / 2006-08-16 18:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Nic konkretnego nie pisales, ogolniki i bzdury piszesz.
niktzn / 2006-08-16 18:57 / Kiełbik na giełdzie
straszysz naiwnych, myślę że wiesz o tym
w przeciwieństwie do ciebie można wyczytać jakie ruchy wykonuję. giełda to spadki i wzrosty naprzemian, z tendencją do wzrostów. to moje zdanie.
p.s.
patrząc historycznie bessy są gwałtowne ale coraz krótsze. o rocznej moim zdaniem można zapomnieć (nie mówię o dłuższym spadku wartości jakiejś spółki z różnych przyczyn), coraz więcej na świecie drapieżnego kapitału który czeka na okazję do zarobienia (milionerów ciągle przybywa- statystyki). weszliśmy w ten obieg i póki PiS nic głupiego nie zrobi lub nie zdetonują bomby atomowej w NY będzie można zarobić
Kenobi / 2006-08-16 19:42 / Uznany malkontent giełdowy
Robiąc tyle hałasu stwarzasz wrażenie, ze sam się czegoś boisz...
vip / 2006-08-16 18:22 / Bywalec forum
DOKŁADNIE TAK - POZDRAWIAM WAS
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy