Forum Forum dla firmOprogramowanie

xSale - opinie, recenzje

xSale - opinie, recenzje

Maciek82xx / 193.239.184.* / 2020-08-18 16:44
Witam,

przymierzam się do skorzystania z usług xsale do automatyzacji sprzedaży w PreścieShop i Allegro, ze wsparciem comarchowej optimy.

Ktoś korzystał? Warto?
Wyświetlaj:
M. Kluszek / 176.115.1.* / 2020-11-05 14:59
Właśnie zastanawiam się nad xSalem. Zrobiłem research, wśród znajomych z branży - wielu z nich właśnie korzysta z tego rozwiązania i bardzo sobie chwalą. Na forach też raczej w więksości pozytywne opinie. Ktoś dodatkowo może potwierdzić, że warto?
Sambojambo / 5.173.40.* / 2020-09-15 11:24
xSale śmiga pięknie. Obecnie mam ponad 500 zamówień dziennie - każda potencjalna czkawka systemu dużo by mnie kosztowała. Dlatego cieszę się, że xsale ogarnia na bieżąco zmiany api w allegro i innych systemach, bo nie muszę patrzeć jak integracje się wysypują. Początkowo miałem wątpliwości czy dobrze zadziała z Subiektem, ale muszę przyznać, że chodzi jak bajka.
NunoAllllllll / 89.64.54.* / 2020-08-25 09:52
Widzę, że xSale opinie zbiera dobre. Jako były pracownik, cieszę się, że narzędzie radzi sobie na rynku :)

Dodam tylko, że w ramach xSale realizowany jest program badawczo- rozwojowy dot. algorytmów sztucznej inteligencji, które będą pomagały m.in. wychwycić błędy operatorów czy klientów oraz podejmować decyzje w czasie biznesowe.

Więc o ile dotychczas xSale rozwijał się szybko, to co dopiero teraz!
Marq1114 / 193.239.184.* / 2020-08-19 09:51
Korzystam i daje rade. Wcześniej miałem BL, ale koniec konców nie podołał skali - liczyłem na natychmiastową aktualizację danych z ERPa i stabilne integracje, ale przy rosnącej liczbie zamówień zaczęło się to wykrzaczać. W xsale na chwilę obecną wygląda to dobrze: cena ok, stabilność bezawaryjna, tempo aktualizacji SUPER. Nie mam się do czego doczepić, może poza tym, że panel mógłby być troche ładniejszy.

Najnowsze wpisy