Forum Polityka, aktualnościPolityka

Z Glińskim wyszła farsa. Ale kiedy PiS naprawdę sięgnie po władzę?

Z Glińskim wyszła farsa. Ale kiedy PiS naprawdę sięgnie po władzę?

Wyświetlaj:
virgo / 89.68.95.* / 2013-06-14 11:40
Jestem w szoku. Ten portal wydawał mi się poważny.
A tu taki prymitywny propagandowy tekst. Naprawdę wstyd.
103 / 37.31.76.* / 2013-03-13 15:24
A to prezes PiSu nie jest jeszcze na [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
103 / 37.31.76.* / 2013-03-13 15:17
To nie farsa, to kabaret albo jaja jak berety. Alle jaja.
rywar / 95.48.168.* / 2013-03-11 11:14
a z Tuskiem i koalicja PO i PSL trwa dramat od 5 lat. Farsa będzie po ujawnieniu stopnia rzeczywistego zadłużenia.
europa_2013 / 81.210.106.* / 2013-03-11 11:12
Wg komunistów opozycja nie może zajmować się Smoleńskiem bo może urazić towarzyszy radzieckich,nie może budować alternatywy dla obecnej władzy bo to farsa.Wg komunistów zadaniem opozycji jest popieranie władzy której przywódca jest obdarzony geniuszem tak jak Lenin.
życzliwy / 79.187.170.* / 2013-03-11 10:40
W Polsce wogóle zbyt wielka wage przywiązuje sie do Rządu. Najlepszym przykładem,że bez rządu można się obejść jest Belgia od kilku lat nie ma rządu , bo nikt wygrał wyborów na tyle by stworzyć sam rząd , a koalicji nie się sformować bo wszyscy tak jak u nas się kłucą. A wszystko funkcjonuje normalnie. Rząd nie załatwi sam żadnych problemów. Jestźle bo wszyscy liczą narząd , zamiast wziąć sie pracy.
Rząd nie nakarmi dzieci , bo od tego są rodzice , rząd nie stworzy miejsc przcy , bo od tego są przedsiębiorcy - ale tu nikt nie chce być przedsiębiorcą i tworzyć miejsc pracy bo to nie daje prestiżu wręcz przeciwnie uchodzi się za złodziej i oszusta , więc po co coś robić lepiej narzeć i liczyć na zasiłki. Być biednym , niedowartościowanym to jest coś , a nie tam jakimś zapracowanym zahukanym ludzikiem , po co.
Mnie się już niedobrze robi od tego słuchania , rząd nie zalatwił przedszkoli , rząd , nie wybudował mieszkań ,rząd nie nakarmił dzieci , nie ma polityki pro rodzinnej - a co ty zriłeś po za tym ,że idzieśz do swojego miejsca pracy bo z tą praca to różnie już bywa.
Są afery w służbie zdrowia , tylko,że ja uważam,że to czynnik ludzki, a nie finansowy .
Dlaczego , bo tam też mają kodeks pracy. Jak może olać pracę urzędnik , księgowy , magazynier , kierowca to dlaczego lekarz nie. Co złożył przysięgę , i co z tego inni podpisali umowy , złożyli oświadczenia na piśmie i co. Tu jest potrzebna odnowa moralna , a nie nowy rząd. Tu sie wszyscy muszą obłuchem w głowę walnąć , co robią , kim są , Większość chce uchodzić za przyzwoitych , bo bycie przyzwoitym to już zbyt trudne i to dotyczy i sprzątaczki i urzędnika i robotnika na taśmie i pani w okienku na poczcie. Możemy co rok zmieniać rządy a tu i tak nie rządzi rząd tylko związki zawodowe , pośledniej jakości prawnicy robiący ludziom wodę z mózgu i pseudo obrońcy uciśninych.
jakub2 / 37.47.48.* / 2013-03-13 16:25
"życzliwy "
Nie wiem czy pan zauważył że te tzw. "polskie rządy" tylko przeszkadzają ??? może i dobrze żeby ich nie było ,myślę ich w końcu społeczeństwo pogoni.
życ zliwy / 79.187.170.* / 2013-03-11 10:12
Nie pamietam aby jakikolwiek rząd w tym kraju miał dobrą ocenę ,szczególnie po 1,5 roku rządzenie ,a dopiero po 5-ciu.
Problem polega na tym,że PIS wcale nie chce władzy bo gdyby chceli to by sie już przygotowywali do wyborów. A oni cały czas robią destrukcję , zajmuja czas sejmu , który zamiast normalnie pracować zajmuje sie tylko ich wnioskami. Ja rozumiem,że opozycji wolno , ale czy wolno dezorganizować pracę , utrudniać rządzenie . Należy się zastanowić nad przepisami,które by nie pozwalały na taka destrukcję, to nie jest żadna demokracj a - bo demokracji szanuję się wyniki wyborów i spokojnie czeka na następne.
Ja na miejscu rządu doprowadziłabym do tego aby to wotum z ubiegłego tygonia przeszło i wtedy wszyscy by zobaczyli czarno na białym o co chodzi tak naprawdę. Prowadzenie prywatnej wojenki bo mam do kogoś animozję może być akceptowalne w prywatnych relacjach , ale nie jak chodzi o kraj. Znowu jest przygotowywane nastepne wotum nieufności na jednego ministra-
i kto tu tak naprawdę jest w piaskownicy.
mnbvce / 89.73.38.* / 2013-03-16 16:06
nie pamiętam aby rząd w tym kraju miał takie plecy w postaci mediów... no może poza PRL
kbm / 195.177.85.* / 2013-03-10 19:39
Co ta żenująca, uwłaczająca jakimkolwiek standardom dziennikarstwa, propagandowa agitka robi na głównej stronie sensownego - jak mi się dotąd wydawało - portalu?

W dodatku jest podpisana przez v-ce naczelnego, chociaż wygląda na wypociny jakiegoś partyjnego politruka niskiego szczebla, którego żarliwość wobec partii ktoś docenił pozwalając mu opublikować ten żałosny tekst.

Nie wstyd wam publikować takie coś?
TomekAnotherWorld / 86.22.237.* / 2013-03-10 21:11
PO prostu money.pl wpisuje się w podłą retoryką albo całkowity jej brak w główny ściek (dez)informacyjny całego bezkonkurencyjnego mainstreamu . Brak pluralizmu tym właśnie skutkuje, tym bardziej jeżeli taka sytuacja jest w kraju u którego demokracja ma stadium zarodku, więc czego my oczekujemy. O tym ostatnio mówił sam Orban , kiedy gościł w Polsce .
Robert Roy McGregor / 31.11.218.* / 2013-03-10 18:30
Nie tak odległe były czasy SASKIE i upadek Rzeczypospolitej..
Teraz także mamy powtórkę z historii.
Psedodemokracja gdzie wybierasz ludzi a wchodza ci z list partyjnych... Gdzie wynikiem manipuluje CKW i komputrowe tricki viede: wygrana Kwaśniewskiego z Wałesą na katolickim Podkarpaciu...
Wszystkie partyje z Pis-em, sld, palikotem , pseudo ludowcami itp. są jak te koterie saskie, "BY ZDOBYC WŁADZĘ I ZATRZYMAĆ JĄ ZA WSZELKĄ CENĘ..." To komuna do kwadratu. Nie ma tu POLSKI i myślenia o rozwoju! Prezes kaczyński juz to wie i dlatego sięga po niezależnych Prof. Glińskiego. To nie farsa ale wizja człowieka , który wie, że przegrał bo źle grał... Ta wiedza to zwycięstwo i powrót syna marnotrawnego... Ten co kpi upajając się pęłnia POwładzy nie wie jak marny los go czeka " jeszcze tej nocy śmierć Cię zawezwie"...
expectnomercy / 83.27.62.* / 2013-03-10 17:54
....nie siegnie....i to budzi optymizm:))))
ghgsa / 195.177.85.* / 2013-03-09 19:58
"Skoro jest tak źle, Money.pl zapytał ekspertów, kiedy w takim razie PiS przejmie władzę."

Fajni eksperci, oczywiście całkowicie obiektywni i niezależni:

Spiewak - b. poseł PO,
Kik - b. członek komitetu honorowego PO
Flis - rzecznik prezydenta Krakowa za kadencji Lassoty (obecnego posła PO) i Gołasia (b. senatora PO)

To nie jest farsa????
krecik stopACTA / 89.71.128.* / 2013-03-10 01:33
W identycznym tonie od 2 dni w Wiadomościach nadają. Totalna nagonka na Kaczyńskiego i PIS ale to co było to se nevrati :)

Ahój przekaziory, pakujta węzełek
mądry POLAK przed szkodą / 109.173.188.* / 2013-03-10 17:36
dziennikarze ,politycy pomylili nogi z głową parówki bez mięsa ,mowa z tabletu -złamane prawo wchodzą na góry z których nie mogą zejść pociągi które nie jeżdżą, lotniska niepzyjmują s-lotó w SEJMIE mieli się powietrze byle na ręke9600 zł radni bezradni itd
ala391 / 37.31.139.* / 2013-03-09 15:34
Widocznie ludzie za mało jeszcze doświadczyli złego od tego rządu, jak odczują większą biedę , to się obudzą!Jak im tak dobrze, to niech dalej rządzi Tusk, ja przeżyję, a o pozostałych nie będę się martwić, bo durnoty u nas nie brakuje!
Rtx / 87.205.243.* / 2013-03-09 15:10
Jaka farsa???
Wyszło to co miało wyjść. Przecież nie chodziło tu o zmianę na stanowisku Premiera czy wymianę rządu, tylko o możliwość dyskusji i odpowiednią reklamę że nie tylko Smoleńskiem się zajmujemy.
Dzisiaj w Trójce przez pół godziny to roztrząsali,w pewnym momencie Wenderlich stwierdził z dumą że przewidział co do głosu wynik głosowania(pomylił się o jeden z SP). Osłabił mnie tym totalnie.
Ja chcę tutaj uroczyście oświadczyć że przewidziałem z dokładnością do 1 minuty dzisiejszy wschód słońca.
Wapniak / 2013-03-09 13:25 / Tysiącznik na forum
..."Ale kiedy PiS naprawdę sięgnie po władzę?"...Przy tym stylu uprawiania polityki, NIGDY. Czas zmądrzeć i na nowych ludzi!!!
Jak narazie jest gwarantem "trwania" obecnej władzy i to do us..... śmierci.
Ewa1015 / 178.37.19.* / 2013-03-09 13:04
szkoda, że nikt nie pyta Kaczyńskiego, jaki był koszt tej farsy.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy