Forum Polityka, aktualnościKraj

Z końcem lata zdecydują o naszych podatkach?

Z końcem lata zdecydują o naszych podatkach?

Money.pl / 2009-07-04 16:41
Wyświetlaj:
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-07-05 22:08
A ja po raz kolejny podaje pod dyskusje pomysł by by nie podwyższać podatków
A wesprzeć naszego kochanego premiera z całą ekipą PO i PSL Narodową zrzutą
Ten rząd tak się chwalił że przeciętne dochody nasze wzrosły o 10-15% za ich Rządów
I tu propozycja , każdy zrzeka się tych wzrostów dochodów co otrzymał za rządów Tuska
Ja otrzymałem 60 zł liczę że ci co dostali po kilka set a nawet po kilka tysięcy złotych tym bardziej będą chcieli ratować kochanego premiera [bo więcej mu zawdzięczają]
tym bardziej jestem o tym przekonany bo właśnie oni najbardziej twierdzili że podwyżki procentowo są sprawiedliwe
Ratujmy więc i teraz sprawiedliwie Premiera w tej samej proporcji co były podwyżki
Pol^^ / 213.158.197.* / 2009-07-06 10:39
Ja w to wchodzę! Chętnie przekażę Tuskowi różnicę zysku, nawet całą różnicę przychodów z okresu jego przeklętych rządów.
JAW / 84.10.159.* / 2009-07-05 00:32
Głosowałem na PO. Dziś przyznaję - byłem głupi jak but. Za cholerę więcej ich nie poprę skoro za swoją nieudolność nagradzają mnie zwiększeniem obciążeń finansowych. Bolesna nauka na błędach własnych przynajmniej nie idzie w las. Na żadne wybory nie mam już po co chodzić bo lista potencjalnych kandydatur skończyła mi się.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
słowoiciało / 79.185.226.* / 2009-07-04 17:26
Baaaardzo oszczędnie dawkuje władza prawdę o swoich "dokonaniach". A prawda na podobieństwo oliwy musi na wierzch wypłynąć i za nic ma sztuczki magików od medialnych oszustw. Jesienią będzie gorąco. Scenariusz jaki wieszczyli co bardziej przenikliwi obserwatorzy rzeczywistości z przerażającą precyzją wcielany jest w życie punkt po punkcie. Tak jak było mówione, w czerwcu skończy się mydlenie oczu i zaordynują oszuści u władzy społeczeństwu lekki chłodny prysznic, a potem już z górki. Szkoda że brak Polakom jaj jak choćby Węgrom, którzy na wieść o tym że władza kłamała i rano i wieczorem, trochę swoim oszustom pogonili kota. Ale co się odwlecze to nie uciecze jak mawiali starożytni Polacy. Może jak "młodych, wykształconych z dużych miast" zaczną wykurzać z "apartamentów " bezlitośni komornicy za niespłacone bankowe haracze co poniektórzy zaczną myśleć własną głową a nie telewizorniwoymi fantasmagoriami.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
adam281 / 2009-07-04 16:41
Liberał ha ha, niech jeszcze przykręci a potem się zdziwi ze współpracownikiem - ekspertem Boni czemu zdechło ...

Najnowsze wpisy