Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Z L O T F O R U M O W I C Z Ó W !!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO ZA i gdzie??????????

Z L O T F O R U M O W I C Z Ó W !!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO ZA i gdzie??????????

Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2006-11-26 11:32 / Administracja forum
Pozdrawiamy. Kibicujemy Waszym poczynaniom. Tyle w tej chwili.
chris / 2006-11-25 23:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Poznań ... ale Wrocław lub Trójmiasto też być może
jestem za ... ale czy nie taniej będzie spotkać się gdzieś w mniejszej miejscowości ... z drugiej strony do większego miasta rzecz jasna da się łatwiej dojechać
A jaki termin bo to rzecz ważna ... i miejsce północ/południe nam pomóc wskaże ... od maja na plaży ;))) ... Ciechocinek też być może ;)
Jestem z Poznania ... a mieszkam w pobliżu
pawlus / 2006-11-25 23:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"
To moze inna czesc Polski, skoro po nowym roku to tylko północ, Sopot kolebka liberalizmu i przemian 89
Finek / 213.199.225.* / 2006-11-28 12:43
Sopot to wcale nie kolebka liberalizmu. Nie po to stoczniowcy strajkowali aby wprowadzono liberalizm. Chcieli prawdziwego socjalizmu np. szwedzkiego a nie kapitalizmu. Pamietaj o tym i nie prróbuj zmieniać historycznych faktów. Juz takich cwaniaków w PRL-u było wielu, potem w obawie pali akta nie tylko swoje.
Najlepszy jest Wrocław.
futurek_LOGO / 2006-11-25 22:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Proponuję Wrocław

mamy to uzgodnione ze Samurajem, który również zgłosi Wrocław
a miejsce, które byłoby wybrane...
to miejsce, które najliczniej byłoby wytypowane

dla jasności - mieszkam poza województwem dolnośląskim
warren buffet / 2006-11-25 22:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
napisałabyś góry to bym do pociągu sie dosiadł i juz pierwsze 7 sekund mielibyśmy z głowy :-))
lojka / 2006-11-25 22:51 / Tysiącznik na forum
a kto mi z dziećmi zostanie? - dla mnie domatorki jakich mało Warszawa jest najlepsza - a Ty dla relaksu mógłbyś przyjechać. odebrałabym Cię z Centralnego
warren buffet / 2006-11-25 23:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kurde. ja moge i do gdyni :) no problem :) naprawde :)
lojka / 2006-11-25 23:09 / Tysiącznik na forum
no właśnie a ja nie wszędzie mogę. Ale ja nie decyduję tylko wyrażam swój pogląd - mało brany pod uwagę. Ale jak Ty powiesz, że W-wa to może troszeczkę zmnienisz tok myślenia. Nie wszyscy są z południa a pewnie większość chciałaby się spotkać.
Jak nie będę mogła dojechać na południe - to w wakacje Warrenie Ty przyjedziesz to się spotkamy. pozdrawiam i uciekam spać. dobrej nocy!
warren buffet / 2006-11-25 23:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mogę przyjechac i nawet wezme wino domowej roboty robione :-)) pozdrawiam
mikus / 2006-11-25 22:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jestam za! Mimo, iż z centralnej Polski dojade wszędzie i im dalej tym lepiej -:). Góry zimą są ładne, zarówno Beskidy jak i Karkonosze.
Jarg / 2006-11-25 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wrocław, chętnie przechylę z Wami szklanicę :-)
AB / 2006-11-25 22:08 / Bywalec forum
Jestem z okolic Poznania. Czekałem aby zgłosiło się min. 500 osób, stałych bywalców Forum.... Ponieważ jestem niecierpliwy i bardzo chcę Was poznać, ośmielam się wpisać na listę.
siepan_wlasciwy / 2006-11-25 22:01 / Uznany Gracz Giełdowy
wrocław, na bank jestem zainteresowany
warren buffet / 2006-11-25 21:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jestem z katowic. proponuje zlot gdzies po nowym roku. miejsce obojetne i tak dojade. ale robcie cos panowie robcie. bo inaczej zgnijemy w internecie !!
slaw / 2006-11-25 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Piwerwszy jestem. Ja z poludnia N. Sącz to proponuje mimo wszystki jakies mile miejsce w centrym wszyscy bedą mieli rownie blisko lub rownie daleko. J niestety znam albo góry lbo morze wiec w centrum nie jestem w stanie polecic czegoś milego.
gabrik / 2006-11-26 21:15 / portfel / Wierny Forumowicz
łódż-warszawa aby wszyscy mieli w miarę równo?
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy