Forum Polityka, aktualnościKraj

"Z Macierewiczem pracowali eksperci. Nie chcą się ujawnić, bo się boją"

"Z Macierewiczem pracowali eksperci. Nie chcą się ujawnić, bo się boją"

Wyświetlaj:
Binarek / 2011-07-08 11:42 / Tysiącznik na forum
"Nota dyplomatyczna MSZ wysłana do Watykanu
Należy mówić o sytuacji w Polsce, ale trzeba to robić znacznie subtelniej"

Pani Staniszkis kiedyś wielbiła Pani SLD a na starość klęka Pani przed Watykanem?

Miller wyśmiał Białą Księgę, mówiąc, że przytoczono tam kilka faktów i powiązano je w przyjętą apriori tezę o zamachu.
Pani przytacza tylko urywek, że Miller powiedział, że tam "znajduja się rzeczy prawdziwe"

Jak można było tak się sprzedać?
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-07-08 18:56
:apriori" to przyjęto tezę o winie pilotów zanim jeszcze samolot się rozbił!
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-08 12:34
Daj mi przykłady współpracy z SLD Pani Profesor albo zamknij jadaczkę.
Miller niech przedstawi własny raport i wtedy zobaczymy co tam jest.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-08 12:22

Jak można było tak się sprzedać?

Piszesz o sobie?
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-08 14:20

Coś merytorycznego?

Nic takiego jeszcze nie napisales wiec jak napiszesz to sie odniose.
fiufiufiu / 89.78.12.* / 2011-07-08 11:32
ekspert Macierewicz.... ekspert Staniszkis... łapki spadają jak się czyta
konserwa / 2011-07-08 13:33 / Tysiącznik na forum
No tak bo eksperci to są tylko w PO. Szczególnie Ci od kręcenia lodów. Lodziarze.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-07-08 11:16
Pani Staniszkisz jest jak tadzio rydzyk. jedno i drugie nieby nie ma legitymacji PiSowskiej,a le waidmo na czyjej sa smyczy i kto ich utrzymuje. Mam oakzj esledzuić jej wypowiedzi przed dobre kilka lata i coby się nie działo, jake by nie afery robili kaczory, jakiego smrudu i wstydu, nam Polsce by nie narobili, to oni zawsze są cacy i super, a cala reszta to kupa. Wypoiedzi tej Pani powinny pojawić sie na tle baneru PiS i wszystko było by jasne, a tak, to się paniu usiłuje wykreowac na strasznie obiektywną a od lat widmo "jak ona i czyja ona": A teks o zaufaniu do Jarka, patologicznego kłamcy, to już jest żenada.
~Polka / 151.88.22.* / 2011-07-08 12:15
Kali nie umieć pisać Kali wyjechać z Polski
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-07-08 13:07
a spakowłaś się już czy nie wiesz którędy na dworzec?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-07-08 11:27
a to GOOGU to co to?
rozśmieszony / 212.208.54.* / 2011-07-08 11:15
Z biegiem demencja się pogłębia
Bankier_7 / 2011-07-08 10:55 / portfel / Punktator

PiS, jeśli się pamięta, rządził znacznie lepiej, ale nie potrafił do tego nikogo przekonać.

Bo nikt nas nie przekona,że białe jest białe a czarne jest czarne... - prawda Pani Staniszkis?
kedyw / 31.60.173.* / 2011-07-08 10:54
Na temat PIS wypisuje się bzdury, bo lewicowe media potrzebują takiej bezwolnej, głupiej masy, myślącej kategoriami przedszkola. To dlatego każdy, kto rozsądnie myśli, jest nazywany oszołomem, ksenofobem, wioskowym głąbem. Niby demokracja, a znam dobrze liczne przykłady wśród moich znajomych na stanowiskach, ze ludzie za poglądy są prześladowani. Rządzi strach przed donosicielami dla PO-wców. Sędziowie boją się nawet zwykłych przestępców. Wszędzie mafie i układy. Kto wystąpi przeciwko mafii lokalnej, do końca życia gorzko żałuje, bo macki lewicowych przestępców sięgają daleko, gnębiąc członków nawet dalekiej rodziny.
resiedenzpalast / 178.235.4.* / 2011-07-08 11:35
bo tu siega sie wlasnie po stare sprawdzone i SKUTECZNE metody..
a przyklad? zaraz po opublikowaniu Bialej Ksiegi publicysta dziennika „Izwiestija”, Władimir Mamontow:
- „Jest to najczystszej wody brudna polityka. Nie mogę pojąć, jak może być nie wstyd urządzać taniec na grobach; nie tylko naciągać, ale przekręcać oczywiste fakty”
Pare dni poznej "senior" PSL Zelichowski ktory juz chyba sam zapomnial ile lat " grzeje dupe" na lawach sejmowych "Biała księga PiS to próba grania tragedią. Mierzi mnie, jak jeszcze na tych trupach próbuje się jakiś chocholi taniec wykonywać". a inni tz "celebryci" pismacy i dziennikarze..te same teksciory "naciąganie i przekręcanie faktów, brudna polityka, taniec na grobach"
hehehe..czyli nihil novi

mnie w kazdym razie mierzi to powtarzanie przez "ekspertow”- (POPATRZCIE W JAK BLYSKAWICZNYM TEMPIE NA ICH PAGONACH PRZYBYWA GWIAZDEK! :-) a co bedzie 15.VIII w dniu gdzie daje sie awanse oficerskie i generalskie ) podtrzymywanie ciągłych kłamstw o lądującym Protasiuku, naciskającym prezydencie i pijanym generale Błasiku w kokpicie. Po prostu bezczelnosc i "walenie w rogi na zywca" Ale OK kazdy tu ma swoj rozum i jak chce wierzyc w brednie opowiadane przez szefowa MAK - babie o powierzchownosci mazowieckiej krasuli to wybor kazdego z nas.. Mnie to smuci i nie to ze ktos w to wierzy...ale ze tak bezkrytycznie "łyka" kazda brednie i kazde kłamstwo!
Bo jezeli posadza jakiegos leszcza z jakies gazety ktora w tytule ma napis "lotniczy" i on opowiada dyrdymaly albo jakis wyzszy oficer ktoremu sie trafia okazja nie do odrzucenia dostania awansu " z bomby" i zaczyna gadac jak Niesiolowski. to pewnie..mozna i tak.. JA WCALE TYCH LUDZI NIE POTEPIAM.. BO TACY SA LUDZIE/...ale JAK MAWIAL MISTRZ EURYPIDES " NAJCENNIEJSZA CECHA CZLOWIEKA JEST ZDROWY ROZSADEK PODPOWIADAJACY MU W CO NIE NALEZY WIERZYC"

TO WSZYSTKO JAK PISAL INNY KLASYK- to takie zmyslne korytarze, pokretne przejscia i problemy ktore zwodza szeptanymi ambicjami i kusza proznoscia...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-07-08 13:09
no dobra, to powiedz, gdzie te działa magnetyczne i gneratry mgły, bo ciagle je Antek chowa przed nami
konserwa / 2011-07-08 13:36 / Tysiącznik na forum
A przeczytałeś biała księgę ??? Jeśli nie to dlaczego dyskutujesz??? Może redaktorzy GW i TVN zrobili to za Ciebie a ty jak papuga powtarzasz ich teksty. Może warto odrobinę pomyśleć???
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-08 14:39
Konserwa nie czytał ale, chociaż domyśla się, że to bzdury, musi trzymać się słusznej linii partii.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-08 15:35

Konserwa nie czytał

A ty to skad mozesz wiedziec ze nie czytal?
Zwyczajnie manipulujesz.
Placa ci za to?
wc3 / 213.17.138.* / 2011-07-08 10:44
Może przestanie bredzić ?
szpileczkamalutka / 87.205.248.* / 2011-07-11 15:01
Komentarz godny wykształciucha z dyplomem kupionym w miernej uczelni. Nie pomyślał, że i on się kiedyś zestarzeje, zapomniał, że kiedyś do Senatu wybierano tylko starszych; z wiadomych powodów... Żenada...
oborowy / 79.185.87.* / 2011-07-08 10:22
Za Kaczora bali sie tylko złodzieje, Lodziarze i TW-bolki.

Teraz sytuacja odmieniła się całkowicie. Szubrawcy maja sie super.

Natomiast prześladowani są Ci, którzy dażą do prawdy i Ci co ścigali szubrawców.

Mam nadzieję, ze spoleczenstwo już to dostrzegło i jesienią powie STOP POstkomunie.
sa35 g / 89.171.73.* / 2011-07-08 10:32
Powie STOP oszołomom i ludziom, którzy tylko potrafią niszczyć i skłócać cały naród! Taką małą wizytówkę mieliśmy 2 dni temu w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-08 12:36
Jeżeli chodzi ci o Siwca to się zgadzam; mógł się lepiej przygotować przynajmniej wizerunkowo.
dżejdżejdżej / 195.116.31.* / 2011-07-08 11:23
taaak bo tylko Polacy są skłóceni... a inne narody to jednomyślące organizmy... heheheh jakiś ty naiwny. a najgorsze że ludziom kit próbujesz wciskać... sa35g naiwniaku...
residenzpalast / 178.235.4.* / 2011-07-08 17:04
zaprosic trzeba tych " europejczykow" do parlamanetu Anglii, Holandii, do Bundestagu i do Knesetu, Do parlamentu Kantonow w CH..
Ludzie- WY chyba zyjecie w innym oderwanym od rzeczywistosci swiecie ze zlasowanym mozgiem o jakiMs ,ze " polak polakowi wilkiem " itp p*********.. Gdybyscie posluchali co tam sie wyprawia i tak tam sie traktuje "z buta"..to przedsmakiem tego jest Niesiolowski... jakies teksy Kurskiego, Szenyszyn , opowiesci zasluzonych towarzyszy z jednej i z drugiej strony to PRZEDSZKOLE I ZABAWA W INTERNACIE DLA SIOSTR NAZARETANEK....
przykro mi to mowic ale wiekszosc nie ma pojecia( ale to nie zarzut no bo i skad mozecie wiedziec - a to tam trzeba byc/zyc, znac b.d. jezyki zeby wiedziec co i jak)..i to tez jest wiedza bardzo ogolna...
TAM JEST JAZDA BEZ TRZYMANKI NA CALEGO!
antyelektorat / 2011-07-08 11:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Stary popieram Cię w 100%. To co wygadywał Siwiec jest skandaliczne!!!
Poza tym jak wstał, to myślałem że jakiś nawalony kloszard chce puścić pawia. Dopiero kiedy się odezwał, to poznałem go po bełkocie.
Cr / 83.29.171.* / 2011-07-08 10:19

taka prowincjonalna klasa średnia, która chce się podbudować na swoim terenie, albo są to ludzie którzy mają kompleksy i chcą przylgnąć do czegoś, co jest postrzegane jako nowoczesne i europejskie.



idą do PiS dla wartości, są wierniejsi i wkładają więcej emocji.


Ależ ja to właśnie PiS-owi zarzucam: opiera się na emocjach, przywiązanie do prowincjonalizmu, do swojej wioski, ewentualnie do swojego narodu, odrzucanie nowoczesności i europejskości, odrzucanie klasy średniej, pogarda dla wykształcenia. PiS-owi na przykład wydaje się, że jak Polska dorwała się do prezydencji, to przede wszystkim powinna przy tej okazji załatwić coś dla siebie. Nie ma myślenia o Europie, inne narody to obcy, którymi nie warto się zajmować.
residenzpalast / 178.235.4.* / 2011-07-08 10:37
pgarda dla wyksztalcenia? a moze cos konkretnie... z checia poczytam dowiem sie...tylko proasze nie szermowac zwrotem " wyksztalciuchy" bo doskonale co autoer mial na mysli... o konkrety prosze..
tez naly Pani/Pana wpis w moim przekonaniu dot wlasnie partii obecnie rzadzacej...
nie chce za Pani/Pana odrabiac lekcji ale prosze poszukac na googlach kto sie opowiadal za np L Kaczynskim a kto za konkurentem..mam na mysli nie osobnikow odbywajacych wyroki ale o swiat nauki.. bedzie to bardzo pouczajaca lektura... :-)
Odrzucanie europejskosci? A CO TO JEST? PROSZE O DEFINICJE? NO CHYBA ZE MAMY NA MYSLI WYKRESLONA JUZ Z TERMINARZA W BERLINIE " PARADE ROWNOSCI" itp podobne bzdety...
Polska cos zalatwi dla siebie? w czasie prezydencji..Polska owszem zalatwila juz..reklamuje baczka w stroju lowickim, truskawki kaszubskie i jablka spod Grojca...
Naprawde prosze zejsc na ziemie... sadzac ze mamy cos do powiedzenia..po za tym ,ze Donek pogadal sobvie w czasie inauguracji.
Dzisiaj czytamy sprostowanie ROSTOWSKIEGO..... ZE WCALE NIE ZOSTAL WYWALONY Z POSIEDZENIA KOMISJI FINANSOW.. pewnie ze nie wywalony tylko dano mu oczami znac ze jest " wolny jak ptak" a dlaczego? "Ponieważ nie jesteśmy członkiem strefy euro, więc decyzje dotyczącego kolejnych pakietów pomocowych będą podejmowane bez naszego udziału,. Podczas wideokonferencji z udziałem ministrów finansów krajów strefy euro uczestniczył w omawianiu problemów, które dotyczyły wszystkich 27 krajów członków UE. W momencie kiedy rozpoczęto dyskusję o problemach strefy euro, jego z udziału w obradach po prostu wyłączono.
itd itd..
MME / 217.96.4.* / 2011-07-08 10:15
Staniszkis ma silny mentalny problem, Nie mówi o rzeczywistości tylko o wydumanej rzeczywistości, takiej jaką ona chciałaby mieć w Polsce. A tu kuku - nic z tego. Kaczor jako uśmiechnięty, pozytywny obraz postępu ? Wolne żarty, ten zapyziały, zakompleksiony i zionący nienawiścią kurdupel. Który najchętniej rządziłby jako faszystowski dyktator i wywołał wojnę z Rosją, która w jego chorym umyśle zabiła mu brata. Młodzi ludzie spędzeni na jego występy z pewnością fascynują się zwrotami w stylu "postkolonialny liberalizm", które Jaro im serwuje. To dobre dla pani Staniszkis, ona kocha takie pseudo naukowe blebranie.
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-08 10:25
Posługujesz się imieniem zbliżonym do beczenia krowy. Wymyśl coś innego!!
Mac132 / 212.55.230.* / 2011-07-08 23:02
po pierwsze mme to meczenie nie beczenie
po drugie krowa muczy a nie beczy czy meczy
po trzecie czepianie się czyjegoś nicka to poziom odpowiedni dla kogoś kto wagarował w przedszkolu i ominęła go powyższa wiedza
sisley / 213.77.28.* / 2011-07-08 12:26
Mnie to gówno obchodzi, tak samo jak twój rynsztokowy wpis. Jeżeli coś zauważam to nie znaczy że mnie to obchodzi; po prostu po niku go poznasz ; a jego wpis przypomina krowie mme...-i jedno z drugim pasuje dupku żołędny.
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-08 15:15
To jest właśnie przykład wydumanej rzeczywistości; piszesz o wpisie MME, że jest rynsztokowy chociaż nie użył ani jednego wulgarnego słowa. Twój uważasz pewnie za przykład kultury i ogłady nie zauważywszy, że słowa przez Ciebie używane sytuują go zaraz pod powierzchnią szamba.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-08 15:38

nie użył ani jednego wulgarnego słowa

no to nie bedziesz mial powodow do obrazy jezeli napisze ze jestes:

zapyziały, zakompleksiony i zionący nienawiścią kurdupel
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz / 89.25.186.* / 2011-07-08 10:10
Panie Stniszkisz jest jak Tadzio Rydzyk, teoretycznie nie ma legitymacji PiSoskiej, ale i tak wiadmo na jakiej smyczy chodzi i kto ją sponsoruje. Pamietam wystapnie tj Panie z przed roku, dwoch i sporo starsze i coby się działo to zawsze Jaruś i Leszek byli cacy a cała reszta to kupa. Nic nowego nie pwiezial i tym razem.
OGR / 83.14.54.* / 2011-07-08 10:08
Za zmasakrowanie Naszych elit politycznych i prezentowanie tego faktu w mediach przedstawiciele PO nie są godni piastować uerzędów w Polsce .Dlatego głosujemy za PJN.
skubidubi / 78.133.163.* / 2011-07-08 10:06
W kwestii tego ile winny trwać wybory, oczywiste dla mnie jest, że sformułowanie "w dzień wolny od pracy" odnosi się do umożliwienia głosowania każdemu, stąd nacisk na wolny od pracy. Sformułowanie jest jakie jest i moim zdaniem wcale nie chodzi o ilość dni głosowania. Ale to moja opinia. Sądzę, że PIS robił awanturę tylko po to, żeby mieć inne zdanie niż PO.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-07-08 11:20
PiS robi afere, bo 1 dniwoe wybry odbeda się w niedziele, tuz po abnowiej propagandzie, gdzie czarny kaze ludzią stawic krzyzykl gdzie trzeba. tymczasme jakby częsc ludzi poszło głosowac w sobote, to juz by ich ambonowa poroapganda mogła właściwnie nie nakierwać. Prawda jest tka że moher to najbardziej zdyscyplinowny elektorat, po mszy obowiazko do urny, w ramch teog sameog obrzędu i z teog samego wezwania. z reaszta bya rożnie, Dwa dnie = większa frekwencja = gorzej dla PiSu, proste i nieskomplikowane i nie ma sie co drugiego sensu doszukwiać bo go nie ma.
nie widzisz różnicy? / 194.213.1.* / 2011-07-08 10:08
"w dzień wolny od pracy" - dni wolne od pracy
bargiel / 95.49.245.* / 2011-07-08 13:25
A nie widzisz różnicy w sformułowaniach:"w dzień wolny od pracy"i "w ciągu jednego dnia wolnego od pracy"?Ustawodawca położył akcent na fakcie,że ma to być dzień "wolny od pracy",natomiast nie zaakcentował ilości tych dni.Oczywiście cała dyskusja na temat ilości dni jest zwykłym "biciem piany",bo to nie ma większego znaczenia w praktyce-ale można ludzi napuścić na siebie...Niepotrzebne jątrzenie-ze wszystkich stron.Taki typowy "kij w mrowisku"...
~bojownik / 46.112.220.* / 2011-07-08 09:57
PiS od zawsze zarzucał PO dbanie tylko o wizerunek, a tymczasem Staniszkis sam otwarcie przyznaje tym wywiadem, że PiS nic innego nie interesuje tylko dobry wizerunek. Czysta hipokryzja.
rystar / 80.72.197.* / 2011-07-08 09:47
Pani Profesor spisiała chyba do reszty

czy urzędniczka z małego miasta dostała naganę za popieranie Kaczyńskiego?
czy za to, że popiera jakiegokolwiek polityka otwarcie w pracy?
założe się, że to drugie

ja sobie życzę, żeby urzędnicy z małych (i dużych) miast obsłużyli mnie szybko i sprawnie, a nie dywagowali na tematy polityczne
a z obsługą klientów w urzędach jest tak, jak było za czasów każdej opcji politycznej - czyli beznadziejnie
od politykowania przez urzedniczki jest koło gospodyń wiejskch (lub miejskich) albo telefon do Radia ... (do wyboru zgodnie z politycznymi preferencjami)

to tyle
i proszę nie publikować więcej wypowiedzi Pani Profesor, bo szkoda wysiłku na trawienie intelektualnej podeszwy, którą ona serwuje
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-08 10:13

czy za to, że popiera jakiegokolwiek polityka otwarcie w pracy? założe się, że to drugie

Ja nie wiesz to sie nie zakladaj.
Ta urzedniczka w swoim wolnym czasie poszla na wiec poparcia dla PiS i za to dostala nagane.

i proszę nie publikować więcej wypowiedzi Pani Profesor

Ty chyba kiedys pracowales w cenzurze bo pozostaly ci te cenzorskie zapendy.
Floyd / 2011-07-08 14:01 / Tysiącznik na forum
Oczywiście ta pani była pod stałą obserwacją tajniaków, a może nawet sam przełożony ją śledził gdzie chodzi.
No i oczywiście naganę uzasadniono tak jak twierdzi ta pani albo to jej wymysł. Jak znam życie to bardzo częsty argument: "Koleżanka nie dostała nagany, a ja dostałam bo popieram Partię xxxxxxxx."
"Koleżanka dostała nagrodę, a ja nie dostałam bo popieram partię xxxx" itd itd.Nawet nie wiem jak z takimi argumentami dyskutować bo argumenty rzeczowe się nie liczą.
A może rzeczywiście w uzasadnieniu było napisane: "...... za udział w wiecu poparcia.dla PiS", ale chyba sam w to nie wierzysz. W każdym innym przypadku zdrowy rozsądek nakazywał by przyjrzeć temu uzasadnieniu, bez brania pod uwagę jakiej partii sprzyja ta pani.
Można jeszcze jedynie dodać, że 99% więźniów siedzi ich zdaniem za niewinność, teraz powinni argumentować, że za sprzyjanie PiSowi i już mamy nową aferę.Tak trzymać, wszystkie chwyty dozwolone.
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-08 14:25
Te wytwory twojej chorej wyobrazni pisz raczej u siebie w kiblu bo tutaj sie kompromitujesz.
residenzpalast / 178.235.4.* / 2011-07-08 10:10
a' propos Kola Gospodyn Wiejskich to u nich z wizyta byla juz jedna z zon najbardziej prominentnego polityka zwiazanego z SLD ba! to "pierwsza dama" ktora im opowiadala ze na przyjecia wieczorowe to najlepiej pasuje sznur bialych perel..
TAK TAK.. TO PANI BEZA! miala takie " wejscie smoka"
Przypominam takze ze urzednik jest wybierany przez kogos kto jest zwiazany z paria polityczna..
U NAS NIESTETY NIE MA URZEDNKOW ,KTORZY WYKONUJA SWOJE PRACE / ZADANIA bez wzgledu na swoje preferencje.. ( no moze babcia klozetowa i portier)
NOWA WLADZA, NOWE FUCHY I NOWE TWARZE... TAKA JEST RZECZYWISTOSC W POLSCE..
moze nie?????/

Najnowsze wpisy