Forum Forum inwestycyjneForex

z ratunkiem na GBP/EUR

z ratunkiem na GBP/EUR

bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-28 08:58
wykres M5 M1 dwa razy ciekawie odbiło od 1,6302 na początku wzrostu i teraz odbija na końcu tej konsolidacji tak właśnie chyba zapowiadając rajd na 1,6220 a dodatkowo ostatnie chwile sugerują przebicie wsparcia własnie na 1,6264

w tym widzę jedyny ratunek choć i tak zanosi się na wzrost
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-08-28 13:35 / Tysiącznik na forum
body.................wrocek załapałes sie na skalpa?? czy kopiesz basen :)
sierota marycha / 2009-08-28 09:15 / Tysiącznik na forum

ratunkiem na GBP/EUR [1]
wykres M5 M1 dwa razy ciekawie odbiło od 1,6302 na początku wzrostu i teraz odbija na końcu tej konsolidacji tak właśnie chyba zapowiadając rajd na 1,6220 a dodatkowo ostatnie chwile sugerują przebicie wsparcia własnie na 1,6264

w tym widzę jedyny ratunek choć i tak zanosi się na wzrost

krosy kolego pomyliles....jak robisz copy&paste to choc zwracaj uwage na tresc
bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-28 09:20
Ej co Ty masz z tym wklejaniem-nikogo nie kopiuje siedzę od 8 przed monitorem i patrze a zauważyłem że na siłę szukasz problemów poprostu skoro tu jesteś musisz wyrażać wolę uczestnictwa na tym forum a zatem dostosuj się do wątku a swoje uwagi pozostaw dla siebie
wcale nie muszę tu być ale myślałem że można się wymienić zdaniami a wy na siłę chcecie powiedzieć na tym się nie da zarobić jedź za granicę tak więc chyba lepiej jechać i narzekać ile to osób nie wyjeżdża i dlaczego . super
sierota marycha / 2009-08-28 09:23 / Tysiącznik na forum

a zauważyłem że na siłę szukasz problemów poprostu skoro tu jesteś musisz wyrażać wolę uczestnictwa na tym forum a zatem dostosuj się do wątku a swoje uwagi pozostaw dla siebie

mam dla ciebie taka uprzejma prosbe...p.i.e.r.d.o.l. sie...dzieki:)
bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-28 09:26
brawo to Ty musisz być wiekiem posunięty do przodu ;) wypowiedź głupiego małolata bez respektu i szacunku skoro tak :) a ja nie zamierzam wchodzić w konfrontacje jestem mądrzejszy na szczęscie :)
Maks_ / 2009-08-28 09:34 / Tysiącznik na forum

jestem
mądrzejszy na szczęscie :)


Brawo! I tym optymistycznym akcentem zakończmy bezprzedmiotową dyskusję
Maks_ / 2009-08-28 09:21 / Tysiącznik na forum

Ej co Ty masz z tym wklejaniem-nikogo nie kopiuje siedzę od 8 przed monitorem i patrze a
zauważyłem że na siłę szukasz problemów poprostu skoro tu jesteś musisz wyrażać wolę
uczestnictwa na tym forum a zatem dostosuj się do wątku a swoje uwagi pozostaw dla
siebie
wcale nie muszę tu być ale myślałem że można się wymienić zdaniami a wy na siłę chcecie
powiedzieć na tym się nie da zarobić jedź za granicę tak więc chyba lepiej jechać i
narzekać ile to osób nie wyjeżdża i dlaczego . super


?
Chyba jednak kłamiesz z wiekiem - to jest niemożliwe :-)
bidnymaniek / 2009-08-28 09:11 / Tysiącznik na forum
na GBP/USD widac flage mozliwe wybicie 1.6380
wsparcie 1.6250
w zasadzie to tylko skalpy ............trzeba poczekac na mocniejsze ruchy
Maks_ / 2009-08-28 09:19 / Tysiącznik na forum

w zasadzie to tylko skalpy ............trzeba poczekac na mocniejsze ruchy


ostatnio odnoszę wrażenie, że rynek czeka tylko na pretekst, by dokonać wyprzedaży GBP... np. to miało miejsce niedawno w przypadku opublikowania protokołu z posiedzenia BOE - niby nic istotnego (oprócz niejednomyślności w kwestii QE - głosowanie członków 6:3 - trójka chciał podwyższyć do 200 mld GBP), a rynek zareagował mocną wyprzedażą... może będzie tak i dzisiaj przy okazji rewizji GDP za II kw.?

Pozdrawiam
bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-28 09:22
czyli co myślisz o pokonaniu 1,6171 a Ty chyba wczoraj pisałeś o tych danych co sugerowały by też zniżkę...to może zadziała
bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-28 09:15
a ta flaga co wczoraj była na EUR/USD nie zadziałała
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy