Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Za 5 lat nie będziemy mieli mediów publicznych"

"Za 5 lat nie będziemy mieli mediów publicznych"

Wyświetlaj:
tatu / 89.72.88.* / 2010-08-13 18:42
Dlaczego mamy czekać 5 lat nigdy takich nie było
kapłan / 77.91.51.* / 2010-08-10 16:57
Za 5 lat będziemy mieli same krzyże idiotów rządzących i paranoję polityczną i gospodarczą .Czas na pognanie towarzyszy od prawa do lewa.Kraj tonie nie od powodzi ale głupoty i chamstwa polityków.
jan kowalski / 2009-11-15 20:43 / Tysiącznik na forum
pozostanie nam sluchanie prostactwa w wykonaniu RMF FM, Radio Zet, TVN i pozostałych bezdennych nadawców.
Trzeciego Programu PR nie da się zastąpić niczym, ale Tusk jest za głupi, by to zrozumieć!!
wektor / 2009-11-14 19:47 / portfel / Bywalec forum
za to będziemy mieli Związek Socjalistyczny Republik Zachodnich.
yuki / 77.65.44.* / 2009-11-14 15:02
Takie media publiczne należy zlikwidować.
Potem zbudować nowe rozgłośnie tylko z programami z tą tak zwaną
0joj / 87.205.56.* / 2009-11-14 14:32
a po co nam media publiczne ,grupa rodzinno-towarzyska zarabia krocie kosztem całego narodu , co za wstyd.
Brandnew / 89.229.92.* / 2009-11-14 15:03
Tutaj ne chodzi juz o te układy rodzinne. Chodzi, ze o to, ze każde normalne (!! nie mylić z Tuskolandią) państwo ma telewizje puboliczną. Począwszy od Niemiec (najpotezniejsza TV i radio)poprze Danię , Belgię Francję az do UK (BBC jest scisle kontrolowana przez państwo), ale Polsce należy się tylko śmietnik z TVN-u i polsatu. I tak naprawdę widac w tym kraju, ze te dwie stację rządzą tym krajem a nie POlitycy (ci sa razcej od wykonywania poleceń dziennikarzy). Stąd też taka była żaloba gdy zmarł jeden z "szarych" władców Polski ,pan Wejhert.
moje_zdanie / 91.212.84.* / 2009-11-14 20:13

Chodzi, ze o to, ze
każde normalne (!! nie mylić z Tuskolandią) państwo ma
telewizje puboliczną.

Fakt, że inne kraje posiadają "publiczną" telewizję wcale nie oznacza, że my też taką powinniśmy mieć. Pewnie ich podatników stać na takie luksusy naszych niestety nie.

ale Polsce należy się
tylko śmietnik z TVN-u i polsatu

Jeżeli nie podoba się Tobie to co serwują ww. stacje to po prostu nie oglądaj ich. Nie zmuszaj jednak innych do finansowanie tzw. telewizji publicznej.
yuki / 77.65.44.* / 2009-11-14 15:24
Porównaj sobie BBC do TVP i już wiesz dlaczego TVP musi zostać zastąpiona telewizją publiczną.
Brandnew / 89.229.92.* / 2009-11-15 00:13
A czy nie widzicie tutaj prostej zależności? POmedia zapewniły Tuskowemu zwycięstwo w wyborach przez 24 godzinne kłamliwe (jak się już okazało) ujadanie a ten w zamian wyrzyna im konkurencję. Nie podoba mi się ten chłam płynacy z TVN-u - ja tam głównie widzę kopiowanie debilnych programów z telewizji niemieckiej (ilu Polaków o tym fakcie wie?) i nic poza tym ... I dlatego chciałbym mieć jakiś wybór a nie monopol stacji jaki zapewnia mi Tusk. W ten sposób to niedługo w naszym kraju zostaną tylko POmedia i Trwam. Czy ktoś pamięta jak TVN przysiadł na propozycję braku finansowania dla TVP ale w zamian do puszczania reklam na prawach telewizji komercyjnej. Az im twarze pobladły - większa cześć rynku poszła by w sina dal.
_qwert / 2009-11-14 13:27 / Tysiącznik na forum
Przy tak złym rządzie (zdaniem kompaktowych ludków) i tak dziwi, że w ogóle mamy jakieś media.

:-P
Pilsener / 2009-11-14 12:51 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dlaczego już nie w przyszłym roku? Ja się nie obrażę, jak paru czerwonych towarzyszy straci "pracę" w mediach, po co nam taki urząd, jak publiczne media? Mało już mamy urzędów? Centralno-katolicko-narodowy urząd regulacji mediów też można by przy okazji zlikwidować, nie mam zamiaru płacić podatku od przechowania politruka czy komisarza oraz ponosić kosztów zbudowania dla nich rezerwatu PRL'u, by mogli stamtąd psioczyć na demokrację i kapitalizm czy badać seksualność Tinky Winky.
dareg / 87.207.65.* / 2009-11-14 12:56
w sumie masz rację.........
też bym wolał zamiast tvp normalną telewizję i spokojnie obejrzeć 60-tą edycję tańca z kimś tam ewentualnie 45 edycję śpiewających gwiazd
a wieczorem - 10 ta seria niani przerywana co kwadrans półgodzinnym blokiem reklamowym
ktośtamkażdymógłbybyć / 77.65.1.* / 2009-11-14 16:52
Jeśli już mam tych telewizji nie oglądać żadnych, to przynajmniej nie widzę powodu dla którego miałbym na którąś z nich przymusowo płacić.
Jak sobie chcesz spokojnie oglądać, to powinieneś płacić.
Ale nie dlatego, że cię ktoś zmusza, tylko dlatego, że sobie chcesz te seriale spokojnie pooglądać.
Twoje pieniądze, twój wybór.
A jak ktoś nie planuje sobie spokojnego oglądania seriali i tańca z gwiazdami, to nie należy go zmuszać, żeby za to jeszcze płacił.
Azg / 83.26.14.* / 2009-11-14 11:51
Wkoncu znikna te przechowalniki nieudacznikow i moze zrobi sie miejsce dla kolejne normalnej stacji.
Bejbionbord / 82.210.157.* / 2009-11-14 12:19
Też się cieszę. Zniknie ten ponury szary ekran, a pojawi się wesoły i migający różowo-żóóółty alboo zieelonoo-pomarańczoowy i będą dużo śpiewali i się śmieli. Hihihi

Najnowsze wpisy