Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Za dodatkową składkę do NFZ będziemy lepiej traktowani

Za dodatkową składkę do NFZ będziemy lepiej traktowani

Wyświetlaj:
chory / 213.77.56.* / 2006-11-17 10:40
W polowie roku dobrowolna skladka (1000 zlotych) spowodowala, ze bylem potraktowany przez lekarza priorytetowo i ominalem kolejke czekajaca na badania ponad rok. :)
EWB / 83.13.80.* / 2006-11-17 09:38
"Super propozycja", zwłaczcza dla osób, które przez 20 lub więcej lat zarabiały ponadprzeciętnie i płaciły krocie na ZUS.
Teraz będą postawione przed faktem dokonanym:
płać albo "spadaj".
Jak można w tym kraju cokolwiek zaplanować?

A może ZUS oddałby na składki i sami będziemy nimi zarządzać? Mogę się założyć, że efekty będą niewspólmierne.
S.R. / 212.2.99.* / 2006-11-17 09:25
Służba zdrowia , PKP , poczta to skanseny PRL-u . Zamiast żądać ciągle większych pieniędzy , z czego nic absolutnie dla ludzi nie wynika , należy zlikwidować wszystkie te składki , wprowadzić całkowicie prywatne ubezpieczenia oraz odpłatność za usługi . Wtedy akwizytorzy ze szpitali latali by po mieszkaniach i prosili aby leczyć się u nich .
bollullos / 2006-11-17 09:33 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Popieram, nie wierzę w dodatkowe składki, można sie samemu poubezpieczać,.
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2006-11-17 10:13
Trzeba było popierać Korwina.
Greg1 / 194.181.227.* / 2006-11-17 08:38
Już były sklepy komercyjne. G... to dało. Może teraz obok NFZ mogły by powstawać prywatne kasy chorych. Jest to w końcu zgodne z przepisami (które do dziś są zablokowane). Jedynie konkurencja na rynku medycznym jest w stanie uzdrowić sytuację. Aktualna sytuacja jest bardzo wygodna dla wąskiej (mam nadzieję) grupy lekarzy (której przedstawicielem jest akurat prof.Religa) czerpiących krociowe zyski (co podchodzi pod KK) z możliwości dostępu do darmowego dla nich sprzętu medycznego. Szpitale z kolei zamieniły się w hotelowce, gdzie duża część nieuciążliwych pacjętów jest przetrzymywana (NFZ płaci za to calkiem przyzwoicie), co wymaga natychmiastowych zmian systemowych.
Jak upadły PGR też miało brakować żywności, a jakoś jest inaczej.
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2006-11-17 08:34
Posłuchajcie złodzieje.
Ja bym chciał usłyszeć co zrobicie by mi poprawić warunki leczenia a za to wręczę wam po leczeniou bukiet kwiatów za 50zł.

Nigdy w życiu nikt w Polsce nie naprawi zgniłego i złodziejskiego systemu lczenictwa sięgając do kieszeni podatników. Im głębiej sięgają tym więcej rozkradają a służba zdrowia jak była denna tak pozostaje denna.
Smuga / 83.31.138.* / 2006-11-18 17:36
Ja nie chcę płacić żadnych składek, bo zawsze, jak potrzebuję pomocy, to idę do lekarza specjalisty, płacę i jestem przyjęta bez żadnego "ale". I chciałabym,żeby mi zwrócono moje wzięte bezprawnie pieniądze, wówczas zainwestowłabym je na prawdziwe leczenie, a nie "z doskoku". Głupota naszych polityków nie zna granic i cała ta polityka NFZ to bezprawie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy