Za drogie zdrowie

Stefan / .* / 2004-02-24 18:52
Komentarze do wiadomości: Za drogie zdrowie.
Wyświetlaj:
mteddy / .* / 2004-02-24 21:55
Brawo dla Stefana!!! Zwieźle i krótko i jak celnie!!. Ale RaPo nie zaskoczył, widocznie ma małe poczucie humoru.
Stefan / .* / 2004-02-24 18:52
No i dobrze. Bo to niesprawiedliwe społecznie żeby jedni czekali godzinami w kolejkach na wizytę u lekarza specjalisty a inni umawiali się przez telefon i wizytę załatwiali w 15 minut.Nareszcie komuna wraca.
SD / .* / 2004-02-25 12:58
oj wraca wracaa panowie, k****, z bozej Łaski politycy którzy maczali w tym swoje brudne paluchy i tak mają swoją droga służbę zdrowia - ich stać po co inni, nie głupsi a często mądrzejsi od nich mają mieć KOMUNA ACH WRÓĆ
RaPo / .* / 2004-02-24 20:21
I z tym sie wlasnie nie zgodze.Dlaczego mam stac godzinami w przychodni jesli mam inne mozliwosci?Place rocznie prawie 12tys zl na ubezp zdrowotne i ok 500zl dodatkowo z wlasnej kieszeni aby wlasnie z profesjonalnej opieki moc korzystac i wlasnie w 15 zalatwic wizyte.Mojej firmy nie stac na choroby swoich pracownikow oraz na to by godzinami stali w kolejkach.Wolalbym aby moje pieniadze wrzucane do wspolnego worka trafialy wlasnie do takiej przychodni.Nie po to mamy zagwarantowana wolnosc wyboru aby bys ograniczonymi do jednej przychodni...Dla mnie to bardzo bzdurny przepis chociaz moja firma nie zamierza na szczescie rezygnowac z pakietow zdrowotnych....Zastanow sie co piszesz...komuna?Raczej wariat!

Najnowsze wpisy