Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Za niesolidnego alimenciarza zapłaci...jego parnterka

Za niesolidnego alimenciarza zapłaci...jego parnterka

Wyświetlaj:
Pradziadek / 81.210.48.* / 2007-02-26 21:04
Codzienna dawka idiotyzmów, to juz nawet nie jest zabawne. Rodzi nam się nowy "Soso"
lciesiel / 2007-02-26 13:44 / Bywalec forum
Trudno jest skomentować taki pomysł.. To sie nie mieści w żadnych kanonach prawnych, etycznych, ekonomicznych, itp. Poza tym obowiązek alimentacyjny, to nie tylko relacja rodzice - dzieci. Myślę, że "najlepsze" pomysły dopiero przed nami!
Jędrek43 / 212.106.28.* / 2007-02-26 10:33
A ja mam pięć panienek na boku. I co mi zrobicie. Ha,ha.
nieznany / 83.27.177.* / 2007-06-27 15:19
to uwazaj zebys nie zalapal
ona 222 / 83.19.67.* / 2007-02-25 22:54
Powinni zamiast tego ustalić konkretne kwoty alimentów zależne od zarobków i wieku dziecka tak jak jest w wielu krajach Europy. Wtedy nie byłoby takiego problemu - matki pijawki wyssysają od byłych mężów ile się da a sądy tylko w tym pomagają nie zwracjąc uwagi że mężczyzna po rozwodzie też musi za coś żyć. W tej chwili sprawy o alimenty to jeden wielki cyrk - matki polki biedaczki i pseudobezrobotni ojcowie. Gdyby były jasno określone stawki to matki nie miałyby się o co bić a ojcowie nie musieliby ukrywać dochodów.
jasko / 95.40.209.* / 2011-05-12 14:51
znam samonta matke która niby sama wychowuje dziecko,w sądzie udawała biedną mamuśkę,a co roku wyjeżdza na wczasy nad morze,malo tego w mieszkaniu wszystkie meble zmienione na nowe,co do sądow fakt jeden wielki cyrk,facet w sądzie nie ma szans,jest przegrany
Andre7 / 2007-02-23 21:15 / Tysiącznik na forum
dla komorników. Przecież te 90% nie płacących alimentów rodziców to nie są sami bezrobotni i szara strefa, a skoro mają dochody to może ich namierzyć urząd skarbowy, bank, ... na wniosek komornika. Tylko po co komornik ma ruszać d... za marne parę złotych ?
rozwiedziona / 83.14.15.* / 2008-05-15 20:27
jakie grosze ja mam przyznane 850 zł komornik sciąga 500 z czego 150 bierze dla siebie a moj były ciagle powtarza ze masz 500 zł .Inna sprawa ze jezdzi na tirach w uni, zarabia grubo ponad 5000 ale firma wystawia zaswiadczenia ze zarabia najnizszą krajową.I Sady to tolerują.
tMQ / 217.98.80.* / 2007-02-23 11:39
Z konkubinatem przesadzili, ale mnie się podoba. Rozejrzyjcie się, napewno macie znajomych az takim problemem. Będzie bat na na s****, którzy nie dbają o dzieci.
Fot / 195.136.49.* / 2007-02-23 08:55
Ja p********* ale mamy debili tworzących prawo
Chyba rzeczywioscie czas wszystko rzucic i spieprzac z tego kraju jak najszybciej (zeby było jasne nie musze płacić alimentów i siedze w Polsce bo mam tu wszystko poukładane ale strach mnie ogarnia jak czytam co wymyślają tworzący prawo)
ahojprzygodo / 83.24.197.* / 2007-02-25 14:43
akcja powoduje reakcję - ty ich p....., oni ciebie p........ . Wynik wyszedł na zero, co potwierdza twoją tezę, że wszystko jest jednak poukładane. Spieprzać możesz zawsze.
fred / 2007-02-23 08:35 / Bywalec forum
Paranoje czy co, do diabła starego.
1. Alimenty dla Anglika to mały pikuś !!!!
Dla Polaka brzemie nie do udźwignięcia !!!
2. Związki pozamałżeńskie - be, niedobre.
Do ściągania haraczu dobre ????
elena / 83.24.181.* / 2007-03-09 19:13
Chore państwo, dajcie zarobic facetom, a wy dziewczynki zastanowcie sie komu dajecie , bo wyladujecie jak ten ktore rozdawał Hiva-prezerwatywe nakładajcie na to co potrzeba a nie na oczy, facet najgorszy, oj wy baby, do roboty sie chwyccie a nie żebrac od ojca dziecka , by sobie kupic jakiś nowy ciuch,lub powiedzie niech gnoj płaci, Jak jestescie takie dorosłe i odpowiedzialne to bierzcie swe sprawy w swoje rece i do roboty a nie sie żalic .
nora / 78.8.49.* / 2009-05-22 19:43
A co jak dawała mężowi a on teraz zapomniał o swoim dziecku jeszcze dorobił sobie dwoje w konkubinacie tam też nie przykłada się do ich utrzymania. Czasem popracuje na czarno część z tego przepije. Ale to tylko kobiety powinne utrzymywać dzieci. Ojcownie nie mają obowiązku. Jak kobieta zaradna i zapewnia dziecku w miarę dobre warunki życia to instytucje państwowe uważają że już nie muszą się tym dzieckiem zajmować. Mam taką sytuację i wiem co z tym robią. Od wielu lat sama utrzymuje dziecko. Co z tego że są przysądzone marne alimenty 150 zł. których sam nigdy nie płacił. Grosza nigdy dziecku nie dał choćby czekolade kupił. Nie po co ale przecież on bardzo je kocha. Za takie pieniądze nie jesteś w stanie utrzymać nastoletnie dziecko jeśli chcesz żeby kiedyś w dorosłym życiu coś osiągneło to musisz zapłacić za jakieś zajęcia pozalekcyjne czy korepetycje itp. Ale to tylko problem matki ojców to nie dotyczy mogą sobie robić dzieci na prawo i lewo i jest ok. Tylko kobieta ma się zastanawiać jak je utrzymać. Nikt nie jest w stanie przywidzieć z kim się zwiąże to dlaczego dzieci mają za to cierpić. Zgadzam się że są kobiety które żyją tylko z mężczyzn ale co z takimi co się dwoją i troją by zapewnić dziecku jak najlepsze warunki życia. Tym dziecią nic się od ojców nie należy. Chore państwo zgadzam się z tym bo nie umie zrobić porządek z takimi leniami. Może to faceci powinni wziąść się do roboty. By tym dziecią które narobią zapewnili jakiś byt i wspólnie z kobietą je utrzymali. A państwo powinno umięć załatwić takie sprawy a nie żeby kobieta za nimi chodziła. Tak jak jest to w wielu krajach europy.
nieznany / 83.27.177.* / 2007-06-27 15:44
do nakładania to jesteś ty a jeśli facet idzie do łóżka z kobietą to chyba też musi być za coś odpowiedzialny nie każda jest pierwszą lepszą ile ty masz lat i dlaczego tak nisko oceniasz kobiety
Madzia_W / 89.238.30.* / 2007-05-21 20:53
ja pracuje i staram sie ,aby moje dziecko miało wszystko,ale zasranym obowiązkiem jest aby ojciec Dziecka płacił alimenty!sory,ale nie wszystkie laski są takie,że chca alimenty aby iść sobie kupić sukienke,tak jak jest napisane wyżej!wiec nie oceniaj wszystkich jedna miara!!!!!!!!!!!!!
elcia1 / 86.63.91.* / 2009-02-01 21:42
mam faceta który płaci alimenty jest chory po zawale była go zdradzała ma bogatego męża trzy chaty mój facet stoi na głowie co roku przed lekarzem aby ten mu podpisał zgodę na pracę bo wie ze ma do płacenia alimenty była chciała podwyższyć mu alimenty ale nie udało jej się my nie mamy nawet własnego mieszkania a ona po prostu chciała podwyższyć alimenty bo jej mężulek bogaty wydziela jej kasę a alimentów jej nie może zabrać więc nie ma za co się stroić to niech sama wezmie się do roboty a ja w życiu nie zamieniłabym swojego faceta tylko dlatego że płaci alimenty i uważam że to jest chore bo ja mam z nim dziecko i na dodatek też dostaję alimenty na pierwsze dziecko z poprzedniego związku to co mają mi przyjść zabrać moje alimenty bo w razie gdyby mój facet nie płacił to ja mam je oddać obcemu dziecku
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy