Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Za rok powstanie druga nitka Gazociągu Północnego

Za rok powstanie druga nitka Gazociągu Północnego

Wyświetlaj:
MAX-MARS-2011-11-26 / 87.105.134.* / 2011-11-27 11:59
Angela Merkel i Władimir Putin BYLI PO TYM ZACHWYCENI I PAMIĘTAJĄ TO MU (oraz Polsce) DO DZISIAJ! Radek chciałby dzisiaj zapomnieć tę historię, dlatego liże tyłki niemieckim i rosyjskim mediom. Ale Moskwa i Berlin tak szybko nie zapominają. To przez niego nie zakopali głębiej rury, żeby pokazać że może im naskoczyć! Nie czytałem książki kaczyńskiego – jak zapewne 99,9% Polaków (włącznie z tymi którzy robią z tego powodu zadymę na skalę międzynarodową) i 100% Niemców – a „wypowiedź” SZPAKA cytowały wszystkie światowe media! Dlatego wiem, że ... włodimir nie zapomniał! A żarciki sikorskiego, nt. tego, że dzidek obamy zjadł jego dziadka na pewno sprawiły, że prezydent USA myśli o Polsce z sympatią. I jeszcze komorowski dołożył się z wypowiedzią o lekkim prowadzeniu się żony prezydenta USA ... NO COMMENTS!
MAM-GŁOS-z-w-2 / 87.105.134.* / 2011-11-27 11:55
NIEMCÓW – tak mówi dla niemieckiego brukowca ktoś kto był w AUSHWITZ! Przecież on tym stwierdzeniem daje do zrozumienia, że AUSHWITZ TO NIE BYŁO NIC TAKIEGO STRASZNEGO, bo ... są (były) rzeczy wg niego straszniejsze (na ulicy w Warszawie). Widać że na starość koryto zamąciło całkowicie jasność myślenia (był m. in. członkiem RN ... LOT! Pytanie, czy to było w czasie prywatyzacji LOT?)
anty__ / 84.10.94.* / 2011-11-27 15:49
ta wypowiedz nie dotyczyla Auschwitz. Czytaj ze zrozumieniem to nie bedziesz mial takich dylematow.

Najnowsze wpisy