Forum Polityka, aktualnościKraj

Za rządów Millera zniknął raport o mafii węglowej?

Za rządów Millera zniknął raport o mafii węglowej?

Wyświetlaj:
sir / 84.201.213.* / 2008-01-05 18:09
Jak szybko powstała u nich demencja.... Nikt nic nie wie. Gdyby rzeczywiście zależało im na wyjaśnieniu mafii węglowej, nie zginąłby. Swoją drogą gdyby się "odnalazł" jestem ciekawy, czy pisali w nim coś o ś.p. Pani Blidze. Osobiście nie bardzo wierzę, że normalny nie"umoczony" człowiek sięga po broń i strzela, bo policjanci przyszli do domu.
h / 85.128.78.* / 2008-01-05 18:18
normalny czlowiek ze spiewem na ustach daje sie zamknac w wiezieniu i ubrac w pasiaczek i czekac pokornie,az minister Zero raczy sobie o nim przypomniec.
Tobie to by zapewne nie przeszkadzalo
Ew. p*********** tez zapewne nie.
larson41 / 2008-01-06 09:42 / Bywalec forum
narmalny czlowiek nie spiewa o 6 rano chyba ze wlasnie wraca do domu z balangi, normalny czlowiek nie siega po bron kiedy za dzwiami stoi policja , ja nie pamietam ministra zero chyba ze masz na mysli ministra Kaczmarka , Janika i innych z ekipy Millera!
mapi / 83.30.166.* / 2008-01-06 10:23
nie no nie przesadzaj, do nich pasuje wyłącznie tekst z piosenki Lady Punk, ...mniej niż zero...
sir / 84.201.213.* / 2008-01-05 19:27
Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. Rozumiem, że dla Ciebie takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Niestety tak już jest, że tryby polityki często powiązane są z korupcją. Nie wiem czy wiesz, ale nie do każdego bez pytania wchodzą panowie i proszą o dowód. Poza tym nie mam zamiaru rozstrzygać kto ma rację. Mam nadzieję, że wyjaśni to komisja śledcza.
mapi / 83.30.166.* / 2008-01-06 10:34
komisja śledcza? cóż może wyjaśnić, że nie było niezbitych dowodów przeciwko Blidzie, a tak przy okazji możeby rozpocząć proces beatyfikacji, jestem ze śląska, zadzwonię do Kutza, weźmiemy kilka sztandarów, czerwonych rzecz jasna z napisami "santo subito" i zrobimy wiec ...
a w komisji będą się pastwić na Ziobro, sam fakt wyłączenia czy rozdzielenia sprawy Blidy od wątku mafii węglowej mówi sam za siebie, komuchy się zajmą samą Blidą, zrobią z niej ofiarę stręczycielstwa i pomówień, przeciez sam Olejniczak mówił, że będą współpracować z każdym, kto nie będzie drążyć przeszłości...
ale mam złe wieści dla Kutza, Olejniczaka i innych Millerów, PO jest na dobrej drodze do samokompromitacji, już jest konflikt o agencje rolne z PSL do tego dojdzie jeszcze reforma KRUS i za 2 lata nowe wybory i wrócimy WRÓCIMY !!! i mimo wszystko zajmiemy się też przeszłośćią ;-)

Najnowsze wpisy