Forum Forum dla firmKadry

Za starszych pracowników nie zapłacisz składek

Za starszych pracowników nie zapłacisz składek

Wyświetlaj:
Ob-Server / 83.5.216.* / 2009-07-04 09:42
Wczoraj miałem 53 urodziny, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i czy ktoś zwolni mnie z płacenia czegokolwiek?
Tak wygląda konstytucyjna równość Obywateli!?
Rzecki / 87.205.128.* / 2009-07-07 12:19
to co robi sie w polsce to po prostu -będąc poprawnym politycznie-skandal. ale...czy ta poprawność polityczna,na siłę powodowane tzw""ugrzecznienie""nie jest przyczyną tego stanu? Dlaczego nie nazywamy rzeczy po imieniu?bo to takie nie eleganckie...no i jeszcze KTOS mógłby poczuć się urażony... że On ci wydłubuje oczy... robi cię ślepcem.. głupcem... a ty niewdzięczniku nie rozumiesz tego. A ty po prostu MASZ BYC WDZIECZNY.. ze coś dla ciebie robią i nie ważne CO! Bo ONI tracą swój cenny czas - za twoje pieniądze-i nie ponoszą za nic odpowiedzialności. Odpowiedzialnośc jest dla ciebie i tylko dla ciebie, zrozum to niewdzięczniku jeden. DOSTOSUJ SIE to może przeżyjesz ... a jesli nie to zdechniesz ... potępiony jako niepoprawny politycznie i roszczeniowy po którym nikt z nich nie będzie płakał, bo przecież to SPółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością tworzy ci taki byt ... wyciągnij wnioski...
-s / 217.113.228.* / 2009-07-03 14:57
o ja... normalnie cóż za ulga... od pensji 3tys brutto to aż całe 76zł mniej, już widzę jak pracodawcy się na to rzucą, to daje rocznie aż 918zł oszczędności. Zatrudniając 10 takich pracowników płace im ok. 36 tys miesięcznie, rocznie daje to 432tys, a państwo mi daje oszczędności w granicach 9tys zł, niesamowite.

Najnowsze wpisy