Forum Polityka, aktualnościPolityka

Za zaległe alimenty zapłaci partner(ka)? Sejm zdecyduje

Za zaległe alimenty zapłaci partner(ka)? Sejm zdecyduje

Wyświetlaj:
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-05 10:17
Extra popapańców mamy w rządzie. Dojdzie do tego, że na kobietę z dzieckiem nawet "pies z kulawą nogą nie spojrzy".
Wojciech2 / 86.133.23.* / 2007-09-24 17:54
Bardzo ladnie wszyscy pisza o tym jak sciagac alimenty wszyscy sa najlepszymi fachowcami od zycia oczywiscie stojac z boku tej sprawy.Ja mam 38 lat i 5-cioro dzieci, gdy wyjechalem do pracy moja zona robila co chciala i z kim chciala w tym czasie w moim domu byli wszyscy uliczni menele gdy wrucilem bylem juz wymeldowany, wyszedlem z domu z jedna reklamowka i w krutkich spodenkach.Wszystko zostawilem i po tygodniu postanowilem wyjechac do Israela .Sad przyznal "pijacce" 2500zl alim.musialem wrucic do polski bo nawet w Israelu jest to duza kwota.Ale mimo tego ze bylem w Polsce kwota sie juz nie zmienila Sad argumentowal to tym ze jeszcze jestem mlody i zdrowy wiec moge taka kwote zarobic.Tylko Sad nie wziol pod uwage ze jestem bez stalego miejsca zameldowania i ciezko jest znalesc prace bez st.meldunku.Poznalem kobiete obecna zone ktura nie patrzac na alimenty i "bagaz" w formie dzieci jaki dzwigam pokochala mnie i jak pomysle ze i ona by miala placic moje dlugi to sie zastanawiamy nad wyjazdem do Afryki .wczesniej byl ogrom rozwodow aby otrzymywac pieniadze a teraz bedzie mnostwo rozwodow aby sie ustrzec od placenia.Tylko w polsce takie pomysly sie rodza i tylko w polsce rzad chcac zwrocic na siebie uwage robi to kosztem niewinnych ludzi.Bardzo trudno byc patriota.
Ładna urzędniczka / 83.21.93.* / 2007-03-03 11:55
Zostałam pozwana o 47 000 złotych i odsetki. Z kosztami bedzie
tego ponad 100 000 złotych. Mam na utrzymaniu dwoje dzieci i po
prostu nie moge przegrać. Były maz nie płaci zasadzonych alimentów. Słyszałam co ludzie mówia na korytarzu
sądowym. Łapówkarstwo jest powszechne. Danie sędziemu łapówki
jest całkowicie bezpieczne. Nie ma żadnego ryzyka i zagrozenia.
Młody sędzia który prowadzi moją sprawe jezdzi nowiutkim Lexusem
400 i chodzą słuchy ze wręcz domaga się lapówek od stron. Jest
pazerny na pieniądze.
Bardzo prosze o poważną radę. Ja dotychczas dawałem tylko
urzędnikom różne drobne upominki. Maksymalnie urzędniczce
perfumy za 400 złotych. Ale mysle że teraz 400 złotych to duzo
ma mało bo ten sędzia chodzi w drogich garniturach i ma zegarek
firmy Patek. Siedzac na korytarzu widziałam jak ktoś wszedł do
jego pokoju i był tam z 10 minut. Czyli nie ma problemu z daniem
łapówki. Córka ma malutki odtwarzacz MP3 ale on takze ma
fantastyczne nagrywanie rozmow. Ma cudowny mikrofon. Czy dając
łapówke mam to nagrac dla pewnosci ? Boje sie dac za mało ale
dajac za duzo wygłupie sie i będę stratna.
Ile mam dać ???
zzzxcv / 213.227.72.* / 2007-03-03 07:08
To straszne co ci politycy wymyślają !! TOTALNA bezmyślna i potegująca głupota !!
fred / 2007-03-02 22:59 / Bywalec forum
Oficjalne uznanie związków pozamałżeńskich?
a320 / 83.27.16.* / 2007-03-02 22:20
Faszystowsko - narodowa paranoja
maxx / 2007-03-02 20:18
Totalna paranoja, kolejny idiotyzm niemożliwy do wyegzekwowania.
Nic tylko pogratulować dobrego humoru rządzącym.

Ja ze swej strony proponuję także:
- ściągać mandaty z sąsiadów dłużnika,
- wsadzać do więzienia całą rodzinę oraz znajomych przestępcy i ich rodziny,
- zamykać wszystkie stacje benzynowe w okręgu 200 km od stacji sprzedającej chrzczone paliwo,

oraz wiele wiele innych kretynizmów w ramach solidarnego państwa.
bt / 83.21.121.* / 2007-03-03 08:19
Rowniez zabierac pojazdy wszystkim zamieszkalym w okolicy osoby zatrzymanej na prowadzeniu samochodu w stanie nietrzezwym ..
myszowatek / 77.112.63.* / 2009-03-20 09:33
wszysc krytykuja ten pomysl ,aprawda jest taka,zepieniadze na fundusze alimetacyjne pochdza z naszych podatkow.Dłużnicy robią wszystko by się wykrecić.nawet mieszkania przepisują na osoby trzecie

Najnowsze wpisy