Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zabawy Wojciecha Wierzejskiego z wszechpolakami

Zabawy Wojciecha Wierzejskiego z wszechpolakami

Wyświetlaj:
jliber / 217.116.100.* / 2006-12-01 15:15
Wydaje mi sie ze niepotrzebnie ograniczamy wolnosc slowa. Takie Giertychy powinny moc otwarcie machac nam faszystowska flaga w swoich reklamach wyborczych, przynajmniej byloby wiadomo od razu co reprezentuja.
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 15:21
O co mi i czodze: komuna ktora nizej sie wypowiadala, chce znow ograniczyc podstawowe wolnosci, aby pocichu przewrocic PRL, tym wiecej ze maja sporo towarzyszej w Brukseli.
rybka / 2006-12-01 20:32 / Tysiącznik na forum
Przepraszam, że zniżyłem poziom dyskusji do tego stopnia, że Redakcja zmuszona była zareagować, ale wydało to mi się jedynym sposobem uświadomienia niektórym różnicy pomiędzy wolnością wypowiedzi, a propagowaniem zwykłej, chorej nienawiści.
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 15:11
2 rybka

Absolutnie: mozesz miec jaki kolwiek pogled na moja skromna osoba, i wyryzac go publicznie, jezeli tego chcesz: jest to twoje prawo naturalne, pochodzace od Pana Boga, ktorego bede zawsze bronil. Do tego momentu jak nie podejmiesz dzialania w celu zabijania lub przyczynenia innej krywdy materyalnej drugiej osoby, co myslisz i mowisz, nie kogo nie moze obchodzic - to jest twoja wolnosc.
Eladamari / 2006-12-01 17:49
zal mi Ciebie dziecko. Nie jestem pobozny ale to moj wlasny wybor. Ty wierzysz bo Ci kazali. Podstawowe prawo nadane przez Boga to prawo do zycia. Wiekszosc przykazan jest o szanowaniu ludzi i ich prawa do zycia a wszystkie faszystowskie pomioty jakie ziemia wydala na swiat neguja to prawo. Poboznosc... pfff a kupa.
Jestem osoba tolerancyjna i szanuje ludzi o roznych przekonaniach dopoki ich czyny nie zagrazaja wolnosci innych ludzi, naziole zagrazaja nie tylko wolnosci slowa ale przedewszystkim zdrowiu roznych jednostek wspolzyjacych w spoleczenstwie. Quasinazisci ktorych ja poznalem to w wiekszosci zwykle oprychy ktore oprocz tego ze nie nawidza wszystkiego co inne to sa dosc agresywni i przewaznie zyja za cudze zdobyte przewaznie w nielegalny sposob.
Kazdy lysy leb z sfastyka wydziarana jest jak rak trawiacy spoleczenstwo. Powinno sie ich zamknac i poddac procesowi reedukacji uczac historii i wpajajac podstawowe zasady moralne.
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 18:58
Typowy pogled lewicowego ateisty: musi Pan sie nauczyc szacunku do pogledow innych ludzi, a nie selekcjonowac, co mowic wolno, a co nie. Tak juz bylo w PRL, wiem do czego to doprowadzilo.
ron / 83.168.75.* / 2006-12-13 10:12
doprowadzilo głównie do kaczyzmu i rzadów kurdupli
pchelek / 2006-12-01 15:21 / Tysiącznik na forum
S. faszyzm trzeba niszczyc w zarodku - kto tego nie rozumie i do tego daje przyzwolenie [kazdy podlad zasluguje na szacunek - to kosmiczna brednia] to sie stawia conajmniej na rowni z faszystami
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 15:56
2 pchelek

Twoja wypowiedz, to typowe klamstwo komunistyczne - jestem dumny z twojej nienawisci do mnie, tzn. dobra brone podstawowych wolnosci.
pchelek / 2006-12-01 18:43 / Tysiącznik na forum
czyli po medycznemu jestes pscychopata - raz bronisz faszystowskich ideologii i dwa jestes z tego dumny - szkoda slow na takiego idiote [sorki admin ale nic innego mi sie nie nasuwa]
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 18:55
2 pchelek

Ja brone podtawowych wolnosci, ktore Pan Bog darowal wszystkim: i faszyscie, i komuniscie. A ty jestes typowym komunista: umiesz tylko klamac i niszczyc
swn / 2006-12-01 20:47
Przestań machać PAnem Bogiem jak chorongiewką, jestem wierzący, jestem praktykujący, i nie wyobrazam sobie ze ktos naprawde wierzacy w Boga i wartości jakie nam przekazał, twierdzi ze Nazista ma prawo do propagowania idei swojej chorej, wolność człowieka konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolność innego człowieka.
ale chyba wiem o co ci chodzi tylko poprostu nie umiesz tego dobrze przekazać. Musimy pamietać o róznicy miedzy tolerancja a akceptacja, trzeba zaakceptować ze ktoś jest rasista, czy nazistą ( bo tak naprawde jeśli bedzie nim w duchu to tego nie da sie zmienić), ale w żadnym wypadku nie można tego tolerować. Ja akceptuje ze ktoś jest nazistą ale tego nietoleruje dlatego potempiam jego ideologie jako tę która ma na celu krzywdzenie innych ludzi.
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 21:54
Nie chce Pan zrozumiec prostej rzeczy: Panska wolnosc glosic wlasne pogledy zalezy od wolnosci i faszysty i komunisty glosic swoje, bo jezeli panstwu wolno ich wyciszyc, wolno i pana wyciszyc, bo jak doswiadczenie bolszewizmu nas uczy, kiedy zaczyna sie selekcja pogledow, to sie konczy na wyciszyniu wszystkich wobec panstwa niezadowolonych, rowniez i tych kto obozu zadajacemu z jakiego sie powodu sie nie podoba. Z tego powodu wolnosc wypowiedzi i zgromadzen, oprocz kilku innych wolnoscii sa wartosciami absolutnymi, tzn. nie zaleza od woli innyh ludzi czy panstwa, choc by i ustalionych w prawie: bo historia uczy ze panstwa ktore takie prawo ekzektowaly szybko zniekaly z powodu poteznych konfliktow wewnetrznych. Pochdza oni od Pana Boga, i nasza cywilizacja klasyczna zawsze to respektowala, inna sprawa ze towarzyszam z Brukseli to sie nie bardzo podoba, wola "postepu".
Co dotyczy Wiary, jestem wierzacym i praktykujacym, i mowie Panu to, co glosi Pismo Swiete na ten temat. Wola Pana to akceptowac czy nie.
satyr / 83.13.24.* / 2007-03-13 10:45
Normalny ŚWIIR !!!!!!!!!!!!
pchelek / 2006-12-01 10:57 / Tysiącznik na forum
jak faszystwskie ma poglady - faszyzm z nich az wyje - ale kaczorom to nie przeszkadzalo [do czasu]] - to przeciez koalicjant - teraz wszypolskie i LPR trzeba skasowac do konca - zatem giertych i wojtek wierzejski sa beeeeee
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 10:47
Nie widze w tym zadnego problemu: kozna opcja polityczna lub poglad polityczny zasluguje na szacunek w wolnem panstwie. A jezeli skrajne opcje polityczne zaczynaja byc popularne, to znacze te opcje mainstream nie wywiazuja sie dobrze ze swoich obowiazkow, i musza przejszec sie swojej ofercje wyborczej i dotyczczasowej dzialalnosci.
maa / 2006-12-01 10:56 / Tysiącznik na forum
Niestety nie jest tak.
W demokracji jest miejsce dla każdej opcji politycznej, która zgadza się na demokratyczne reguły gry. Inaczej ujmując, z mocy prawa powinny być eliminowane ugrupowania, których dojście do władzy grozi zrealizowaniem tezy: "raz zdobytej władzy nie oddamy".
Skrajne ugrupowaia socjalistyczne: komuniści i naziści powinni byc ścigani z mocy prawa - żadne wybory nie powinny ich weryfikować.

Co Pan, na litość, robił na historii?!
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 11:05
Nie akceptuje tego argumentu, bo podstawowe wolnosci, w szczegolnosci wolnosci wypowedzi i zgromadzen nie pochodza od panstwa, lecz od Pana Boga naszego, i panstwu nie wolno ich ani negowac ani w zaden sposob ograniczywac. Zas jestem gotowy walczyc z koznym, kto chce te prawa w zaden sposob ograniczyc, i jezeli potrzebne umzec za prawa tych ludzi, chociaz nie zgadzam sie z nimi.
maa / 2006-12-01 11:18 / Tysiącznik na forum
Pana prawo nie zgadzać się.
Jednak jeśli Pan będzie uczestniczył w nazistowskim lub komunistycznym parteitagu policja powinna Pana aresztować, a sąd osądzić.

I nie mieszajmy do tego Boga . Nie tylko historii Pan się nie uczył, religii też nie. To Jezus powiedział "oddajmy co cersarskie cesarzowi..." . Założyłem, że uważa się Pan za chrześcijanina, czy słusznie?
Stefan26 / 81.15.184.* / 2006-12-01 11:12
Boga to Ty w to nie mieszaj bo obrażasz uczucia innych ludzi, a jeśli Polska jest państwem demkratycznym to powinna przyjować wszystkie opcje bez względu jakie one mają pobudki a likwidować idiotów jakich teraz mamy pełno
S. / 82.139.179.* / 2006-12-01 11:52
2 maa

Osobisce bede bronil tych zaslugujacych szacunka ludzi we wszelki sposob, a Panu poradze poczytac troche Pismo Swiete. Klamstwa ze panskie, Panu nie pomoga ani obronic wartych potepenia panskich pogledow totalitarystycznych, ani obronic sie przed Panem Bogiem za klamstwa, Pan tu upowszecznia.
pchelek / 2006-12-01 15:26 / Tysiącznik na forum
taaaaaaaaaa faszystow, nazistow, neonazostow - S. masz duzo roboty by ich wszystkich obrinic Pismo Swiete tak kaze
maa / 2006-12-01 12:02 / Tysiącznik na forum
Chyba szkoda mojego czasu...
robunio73 / 2006-12-01 10:11 / Tysiącznik na forum
Gdyby to byli członkowie SLD lub pewnie i PO to pewnie była by kolejna komisja sejmowa z przygłupem Giertychem i jego lokajem Wierzejskim.
maa / 2006-12-01 09:33 / Tysiącznik na forum
jeszcze jedno: jeśli wszyscy o tym wiedzieli, dlaczego pro-samopisowy "Dziennik" wyciągnął tę sprawę teraz?

KTS? KZTS? (dla młodszych, nie znających "60 min na godzinę": Komu To Służy? Kto Za Tym Stoi?
Czyżby LPR-owi (na katafalku) zaczynał bić rządowy dzwon pogrzebowy? Nic nie rozumiem z z polityki Braci Mniejszych...
Sabre / 2006-12-01 09:06 / Tysiącznik na forum
W naszym kraju mamy do czynienia z bagatelizowaniem problemu faszyzmu. Ta niemoc organów które powinny ścigać neofaszystów, dziennikarzy którzy powinni sprawy nagłaśniać, w końcu ludzi którzy się z faszyzmem stykają jest naprawdę zastanawiająca. Jak się ostatnio okazało, szefowie CBŚ i ABW na naradzie poświęconej zwalczaniu terroryzmu i ekstremizmu sugerowali, że policjanci operacyjni nie powinni zbierać informacji o działaczach Młodzieży Wszechpolskiej. Redaktor Ziemkiewicz uważa problem neofaszyzmu w Polsce za marginalny i wręcz broni wszechpolaków.
Neofaszyści rozpleniają się równie szybko jak chwasty, tak w Internecie, radiu, a nawet polityce. Czas na otrzeźwienie. Zanim napisy na murach, „miłosierne” apele na falach eteru, hołdy składane faszystom przez europosłów, czy majaczenia polityków zastąpi cos gorszego.
maa / 2006-12-01 08:53 / Tysiącznik na forum
Wróble na dachach o tym ćwierkały. Sam osobiście mam od nich 2 egzemplarze "Mein Kampf" (wydane po polsku na Litwie) - myśleli, że dam się urobić.
A nie lubię ani LPR/MW ani PiS. Nie lubię socjalistów wszelkiej maści. I nie lubię kiboli - większa częśc z nich to wszechpolacy.

PS. Jak policja mogła o tym nie wiedzieć? Jak sie naparzali nocami przy billboadach się z bojówkami anarchistycznymi w czasie kampanii wyborczych, radiowozy podjeżdżały, policjanci obserwowali. Tak długo, jak Giertychjugend była górą policja nie interweniowała. Tak przynajmniej relacjonowali dzielni Giertychjugend swoim rodzicom w mojej obecności...
m. / 217.30.159.* / 2006-12-01 08:42
i to ma kogoś zdziwić?
MW to tylko banda nazi-pedałów w zbyt dużych flejersach!!
Kiedyś z takimi paroma uczyłem sie w szkole średniej.Często opowiadali o swoich dokonaniach na polu krzewienia wiary i dbania o czystość naszej rasy,np.skopaliśmy bezdomnego...w dziesięciu(!),albo na***baliśmy punka...w pięciu(to niezbędne minimum,aby rozbudzić w nich odwagę do wyjścia z domu!).
Kiedy ustawiłem się z jednym z nich na klasyczne solo(jak to u młodzieży w męskich szkołach bywa..) kolunio nawet nie kwiknął,dostał petardę,pszeprosił,że żyje i zakończył bajanie(podobno teraz sprzedaje trawę).
Ot,cała prawda o MW...
maa / 2006-12-01 08:55 / Tysiącznik na forum
Nie lekceważ ich - sam zauważyłeś, że biją 1 na 10 -ciu.
m. / 217.30.159.* / 2006-12-01 10:03
To jest druga strona medalu,ta mniej przyjemna...ale nas jest więcej :)))!
ksymon / 90.156.18.* / 2006-12-15 22:02
Zdelegalizowac lewactwo. Zabronic wydawania ich "zlotych mysli"

Najnowsze wpisy