Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Zabezpieczenie na wypadek śmierci

Zabezpieczenie na wypadek śmierci

Eleniasz / 178.73.50.* / 2011-11-27 16:11
Witam,

Jestem Managerem, skonczyłem 40 lat i wydaje się że jestem zdrowy...ale latka lecą, dlatego poszukuję indywidualnej oferty.

Nie mam wygórwanych oczekiwań, to może byc proste, terminowe ubezpieczenie, wypłacone mojej rodzinie na ewentualnośc mojej śmierci.

Powodem mojej troski jest to, iż mam stosunkowo duży i długi kredyt hipoteczny na mieszkanie w Wa-wie, dlatego chciałbym zabezpieczyc żonie jego całkowita spłatę.

Dodam, że jestem jak to sie mówi "jedynym zywicielem rodziny", zona nie pracuje a syn sie uczy. Tym samym nie poradza sobie z kredytem bez wsparcia a nie chciałbym by byli zmuszeni sprzedawac mieszkanie, likwidowac oszczedności i szukac tańszego lokum...

Tak ja pisałem powyzej, od wielu lat pracuję w koncernie, posiadam pakiet róznych ubezpieczeń (w tym na zycie - ale jak dla mnie nie jest wystarczające), darmową opiekę zdrowotną itp... więc prosze nie proponowac żadnych dodatkowych bajerów.

Intereuje mnie niska składka miesieczna/roczna oraz pewnośc oferty.

Z góry dziękuję za ewentualne oferty i komentarze :-)

pozdrawiam
Miki
Wyświetlaj:
doradca@konto.pl / 81.190.240.* / 2011-12-30 20:49
Witam,

Ubezpieczenia terminowe godne polecenia:
a) Macif Acti Ochrona - możliwość zmniejszania SU w trakcie trwania
b) Concordia Casco - jedno z najtańszych do SU 100 000
c) Aviva VIP - bezkonkurencyjne przy SU powyżej 300 000

proszę pamiętać o prawidłowym wyznaczeniu luki ubezpieczeniowej, pozdrawiam
Iwona / 83.9.21.* / 2011-12-30 12:54
Witam

Czy jesteś jeszcze zainteresowany ofertą ?
Nie zgadzam się z moim przedmówcą.

pozdrawiam
Iwona
Iwona / 83.9.21.* / 2011-12-30 12:57
Witam

Czy jesteś jeszcze zainteresowany ofertą ?
Nie zgadzam się z moim przedmówcą.

pozdrawiam
Iwona

Przepraszam za powtórkę, podałam błędne dane....
.doradca. / 81.190.72.* / 2011-11-29 15:59
Jak wziąłeś kredyt to w krytycznej sytuacji żona z synem nie będzie miała co sprzedawać ,bo od razu bank "położy rękę" na to mieszkanie , a Twojej zonie zaproponuje wyprowadzkę lub spłatę tegoż do końca.
A jak ubezpieczysz się , to bank natychmiast weźmie pieniądze za mieszkanie od ubezpieczyciela , a ubezpieczyciel od współwłaścicieli zajmujących lokal .
Podobnie jest z ubezpieczeniem kredytów. I tak ktoś za to musi zapłacić . To nie jest tak,że Ty się ubezpieczysz od kredytu i możesz spać spokojnie.
Ktoś musi za to zapłacić .Na pewno nie ubezpieczyciel , myśląc że Ty będziesz miał wielki kredyt z głowy. Ubezpieczyciel tylko przeleje zadłużenie bankowi , następnie zwróci się o te pieniądze do aktualnego współwłaściciela mieszkania.

Najnowsze wpisy