Forum Polityka, aktualnościKraj

Zabraknie pieniędzy na leczenie?

Zabraknie pieniędzy na leczenie?

Money.pl / 2009-06-19 07:51
Komentarze do wiadomości: Zabraknie pieniędzy na leczenie?.
Wyświetlaj:
maminsynek / 2009-06-19 08:36 / Bywalec forum
Mam pomysł skoro brakuje pieniędzy może by tak podnieść składki o jakieś 300 %? Wtedy na pewno starczy i każdy będzie chodził na obiady do stołówki brata Alberta. Damy rade, mało to ludzi mieszka na ulicy?
wkutwiony / 194.213.1.* / 2009-06-19 07:51
"Szczerba proponuje, by - tak jak przy zezwoleniu na sprzedażalkoholu - właściciel sklepu albo baru występował o pozwolenie do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, na którego terenie prowadzi działalność gospodarczą. Po otrzymaniu zgody przedsiębiorca będzie musiał kupować papierosy wyłącznie w koncesjonowanych hurtowniach."

w związku z powyższam mam pytanie do Binarka, Binarku czy można odśpiwać chymn dziękczynny dla premiera już teraz,czy też nie należy dawać wiary POgłoskom i plotkom, i zaczekać z odśpiwaniem do czasu aż proponowana koncesja stanie się faktem?
Pilsener / 2009-06-19 08:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przecież PO, PIS i PSL to typowo bolszewickie partie. Najbardziej liberalną i pro-gospodarczą partią w tym chorym kraju jest niestety SLD, spadkobiercy PZPR - dlatego polska była, jest i będzie skazana na biedę. Chyba, że powstanie w końcu partia liberalno-demokratyczna, jakimś cudem wygra wybory i zmieni konstytucję oraz system na demokratyczny i wolnorynkowy - ale nie wygra bo nie ma demokracji i koło się zamyka.
wkutwiony / 194.213.1.* / 2009-06-19 09:36
żadna z partyj nie jest z mojej bajki,jednakże uważam,że można na politykach wszelkiej maści wymuszać rezygnację z niedogodnych dla nas pomysłów,no przynajmniej należy próbować,choćby poprzez krytykę na forach, z politykami jak z dziecmi albo pracownikami,trzeba wychowywać czyli chwalić za doobre i ganić za złe,ale u nas niestety albo potępia się w czambuł,przez co dochodzą do wniosku że obojętne co robią bo tak czy siak i tak zostaną zbesztani, albo zakochani w aktualnych wybrańcach wyborcy bronią namiętnie i usprawiedliwiają każdy wybryk
mruk / 2009-06-19 13:56 / Bywalec forum
A można od ciebie wymagać, byś starał się pisać po polsku?
Pisarz z ciebie nietęgi, więc nie eksperymentuj ze stylem.

PS
Chyba nie jesteś Wolakiem? To styl braci K.
wkutwiony twoim prostactwem / 194.213.1.* / 2009-06-19 14:05
ty mruku nie możesz niczego ode mnie wymagać, o twoim dobrym stylu i smaku ,świadczy twój wpis pod felietonem redaktora Jana Płaskonia,nie wkutwiaj mnie swoimi durnymi uwagami,bym nie był zmuszony do poradzenia ci co i gdzie powinieneś ćwiczyć
Budwaiser(czyściciel parkietów) / 83.5.219.* / 2009-06-19 09:35
Nie ,no z tym SLD to joż przegięcie!!!Chyba nie prowadzisz albo nie prowadziłeś działalności gospodarczej.Za SLD żaden urzędnik nie traktował cię inaczej jak lennika.W ząbkach trzeba było nosić od czekoladek dla sekretarki przez koniaczki dla lekarzy,czy poważniejsze prezenty dla wyższych rangą urzędasów.,no chyba ,że BYŁES JEDNYM Z NICH,To by tłumaczyło wszystko
sarka / 83.24.242.* / 2009-06-19 08:12
hehe, oczywiscie:)
Ryś 2711 / 78.8.89.* / 2009-06-19 13:07
Proponuje podnieś stawkę do 1000 zł, juz teraz 850 zł w Polsce to wiecej niz w Niemczech (około 175 EUR) ca. 787 zł, to napewno starczy na wszystkie wydatki NFZ, tylko kto tu jeszcze bedzie chciał zakładac cokolwiek.
XCV / 84.32.55.* / 2009-06-19 17:50
Tak wszystko to prawda. A najwazniejsze w tym jest to ze kase pochlania administracja i dlatego jest jak jest.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy