Forum Polityka, aktualnościKraj

Zabrze: Kopalnia "Guido" wideowehikułem czasu w Noc Muzeów

Zabrze: Kopalnia "Guido" wideowehikułem czasu w Noc Muzeów

Wyświetlaj:
Marek 10000 / 91.193.208.* / 2011-05-19 12:26
Poprzednie edycje Nocy Absurdów były ciekawe. Z pomysłem, jajem, myślą przewodnią. A teraz? Kolejka, zdenerwowani ludzie na deszczu, brak odpowiedniego zaopatrzenia - chodzi mi o catering. Słabo to było przemyslane i zorganizowane. I pal licho kolejke, deszcz i wszystko inne, gdyby po pierwsze: Wszyscy mogli skorzystać z atrakcji; po drugie: gdyby były jakies atrakcje...Na dole nie było nic godnego uwagi. Wszystko nie trzymało się kupy i było zrobione na siłę. Po poprzednich edycjach spodziewałem się, że Noc Absurdu będzie trzymać poziom. Jednak jak to mówią: do trzech razy sztuka. Tym razem plama na całego. Guido co się stało z Waszą inwencją? O kasie wyrzuconej na organizację tego słabego eventu nie wspomnę...
Adrian* / 91.213.255.* / 2011-05-15 19:01
Ja się pytam, co to w ogóle miało być? Straszna lipa. A tak się wszyscy zachwycali zeszłorocznymi edycjami. Porażka. Tyle czasu czekałem, żeby zobaczyć...No właśnie...Co?! Rzeczywiście włączył się wehikuł czasu, taki z konkretnym uwstecznieniem.
Gogosia_MM / 78.8.146.* / 2011-05-15 13:15
Zapowiadało się nieźle, reklamy wcześniejszych nocy były fantastyczne. Pomyśleliśmy: będzie się działo wyruszyliśmy z Wrocławia, po 2,5 godzinie dotarliśmy na miejsce. Kolejka była masakryczna - te atrakcje jednak ciągnęły.O 22 wyszedł jeden z organizatorów i poinformował nas że wejdzie tylko 500 osób, szybko przeliczyliśmy swoje szanse - widać było, ze jeszcze my wejdziemy. Wchodziło 25 osób co 15 minut. Po godzinie 23 ten sam Pan wyszedł na scenę i powiedział że wejdzie jeszcze 300 osób. W czasie oczekiwania grała muzyka, naszym zdaniem, nie do zniesienia. Było ciemno, jedzenie skończyło się o 22... Przed 24 znów wyszedł Pan i powiedział że wejdą tylko 144 osoby.. i wtedy okazało się że jesteśmy koło 200.
Dziękujemy bardzo organizatorom za miłą Noc Absurdu nr 3 - po 12 godzinach wróciliśmy zawiedzeni do domu. A moc atrakcji - hm chyba odeszła w zapomnienie.
Impreza zaliczyła same minusy, pomocnicy odliczyli 144 osoby..
Beznadziejne tłumaczenia: że nie przygotowali się na tyle ludzi( w zeszłym roku weszło 1500 osób w tym tylko 800), że ludzie z obsługi muszą odpocząć po 8 godzinach pracy na dole w kopalni ( czyli nie przygotowano się na zmienników!!!). Najweselsze jednak było pytanie Pana organizatora "to czemu pani tu dziś przyjechała, a nie wczoraj czy jutro?" - no tak atrakcje są przecież codziennie. CZY TO NAPRAWDE BYŁA TA IMPREZA, NA KTÓRĄ POJECHALIŚMY JAKO NA NOC MUZEÓW???????
Pomysłów było kilka - dać wejściówki przy "KASIE" (mówię o tej budce która stoi przy parkingu), zapisy internetowe, telefoniczne i wiele innych.. Organizatorzy wiedzieli lepiej.... i wyszło jak zwykle.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za "wspaniałe" przeżycia, prawdziwej nocy absurdu i wybaczcie ale więcej się do was nie wybierzemy - bo chyba tak naprawdę to nie ma po co, a promocja miasta Zabrze jest wspaniała jak wczorajsza noc muzeów.
FRAJERKA zDZIECKIEM / 87.207.11.* / 2011-05-15 13:48
Ludzie cieszcie się ,że nie weszliście .My przyjechaliśmy o 18 z Katowic .Weszliśmy ok.1.15 i nas zatkało.Zjechaliśmy na dół,weszliśmy do sali ,w której wyświetlana była bajka Popeye 2min.Do tego zamiast głosu grała jakaś orkiestra po czym z szyderczym śmiechem mówili KONIEC i NA GÓRĘ .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie skandal!!!!!!!!!!!!!ŻAL MI WSZYSTKICH,a było tyle ciekawych miejsc do obejrzenia.

Miałam w planie w innym terminie jechać na zwiedzanie tej kopalni,ale chyba nie chcę jej już widzieć!!!!!Niezła promocja!!!

Najnowsze wpisy