Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zaczęła się wojna?

Zaczęła się wojna?

Money.pl / 2006-07-13 21:00
Komentarze do wiadomości: Zaczęła się wojna?.
Wyświetlaj:
Hamas / 213.77.60.* / 2008-02-08 19:43
Regulamin forum
zed / 86.42.29.* / 2006-07-28 00:51
caly swiat arabski powinien zareagowac nikt w obecnych czasach niema prawa tak bezkarnie mordowac i exsterminowac narodu tylko dlatego ze jakis nadety bufon z ameryki twjerdzi ze to sluszna sprawa to typowa prowokacja ze strony zydowskiej ktura i tak trzyma za jaja ameryke wszystko to kasa a tak niedawno ktos chcial zydow exsterminowac dano im panstw dano im wladze pozwolono na samowole w palestynie mam nadzieje ze znajdzi sie ktos na tyle odwazny i zgladzi raz na zawsze tego robaka co toczy zniszczenie i zlo
Liga / 83.28.234.* / 2006-07-15 10:53
starsi bracia w wierze - weżcie się do roboty zróbcie
porządek z niewiernymi , dobry arab to martwy arab
larson41 / 2008-02-12 07:10 / Bywalec forum
dobry internauta to madry internauta
admin / 83.26.202.* / 2006-07-15 18:02
Aha !!! Odezwała się sekta judeochrześcijańska !!!
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-07-13 22:49
Całe szczescie ze Polska ma marionetkowa Armie i nie moze wywołac wojny. Gdybysmy mieli Armie to na rozkaz USA najechalibysmy Białorus aby ja zdemokratyzowac i wyzwolic spod dyktatury niczym Irak. Wiecie ze armia batki Łukaszenki jest znacznie mocniejsza od Polskiej !!!!! Ciekawe czy moglibysmy najechac Łotwe albo Estonie ???
larson41 / 2008-02-12 07:12 / Bywalec forum
no tak najechac to my mozemy : psa kota , slimaka
admin / 85.89.170.* / 2006-07-13 23:06
Chciałbym przypomnieć że to CIA pomogła zdobyć władzę Saddamowi w celu zniszczenia państwa IRAN
obserwator / 2008-02-12 12:05 / Tysiącznik na forum
Irak to była kolebka ludzkości, dzisiaj ta kolebka została zrujnowana. Naród Iracki mający pod piskami plynne złoto cierpi , bieduje , zabijane sa kobiety i dzieci, wojska irackie i irańskie kiedyś w walce z sobą ginęly milionami . Kto podsuwal takie szatańskie myśli. Kiedyś była audycja że wowczas nie można bylo sprzedawaćź broni bakteriologicznej ale za to sprzedawano dokumentację. W ONA zachód klamal bo byl przekonany że Husajn taka broń wyprodukowal. Zabito setki tysięcy ludzi w tym kobiet i dzieci i nie znaleziono broni biologicznej. Czy zachód w pogoni za poligonem wykorzystania broni i uzyskania zapłaty nie jest wspólczesnym diablem ludzkości. Zamist sprawiać żeby ludzie byli szczęśliwi tworzy się fakty dokonane aby ogłupiać spoleczeństwa , które następnie sie unicestwiają. Pieniądz jest tym największym wrogiem a w zasadzie brak pieniądza, bo kredyt wytworzyl bańkę mydlana która lada moment pęknie i okaże sie że pieniądze to papier bez zadnego znaczenia.
admin / 83.26.229.* / 2006-07-13 21:00
Przychodzi obcy ci człowiek do twojego domu i mówi że on tu kiedyś mieszkał ale został wyeksmitowany za niepłacenie czynszu. Stwierdza następnie że ponieważ nie ma gdzie mieszkać to TY od dzisiaj mieszkasz w swoim własnym wychodku a ON zajmuje resztę twojego domu.Ty razem z żoną i dziećmi próbujecie wypchnąć go za drzwi, ON jednak w tym momencie wyjmuje broń i zabija twoich najbliższych a Tobie pluje w twarz i zamyka w wychodku.

Czy ta historia nie przypomina wam czegoś ?
Lolek / 83.22.25.* / 2006-07-14 09:31
Izraelczycy tam byli od zawsze. Jedynie nie mieli swojego państwa. Dlatego jakakolwiek analogia do obcego, który przychodzi skądkolwiek jest nieadekwatna. Oni nigdy nie zostali eksmitowani.
admin / 83.26.202.* / 2006-07-15 17:49
Zostali eksmitowani przez asyryjczyków ponieważ nie chcieli płacić danin !!! Bardziej kochali pieniążki niż ojczyznę.A palestyńczycy nie są potomkami asyryjczyków dlatego bezprawiem jest osadzenie na ich ziemiach żydów !! Zanim zaczniesz pisać poznaj historię świata
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-07-13 22:24
Mnie przypomina, że są tacy jak pan o których nie mam dobrego zdania, mówiąc delikatnie.
A może pan wskaże gdzie ten "obcy" ma się wynieść.
Na szczęście nie wszyscy tak rozumują bo być może i pan musiał by się wynieść.
admin / 85.89.170.* / 2006-07-13 22:56
Juz panu wskazuję. Ten obcy niech sobie mieszka w wychodku, ale dom nadal jest moją własnością i JA jestem u siebie. Oczywiście pod warunkiem opłacania przez obcego czynszu. A jeżeli ma pan wątpliwości to takie stosunki prawne między obcymi sobie ludźmi nazywamy DEMOKRACJĄ.
Obiektywny / 68.37.190.* / 2006-07-14 01:12
Bardzo dlugo rozmyslalem dlaczego Izraelici(Zydzi) sa tak znienawidzonym narodem i teraz juz wiem ze nie bez powodu. Twoj przyklad admin jest jak to sie mowi "lopatologiczny" czyli obrazuje cala sytuacje w strefie gazy i do okola niej. Niestety tacy jak wypowiadajacy powyzej Krzysztof (ktory pewnie jest zydem) nie rozumie tak prostego przykladu. Zydzi 50 lat temu zamieszkali w cudzym domu wyzucajac lub zabijajac domowniow . Dzisiaj gdy ktos zwraca uwage zydom ze zle robia jest okrzyczany antysemita lub mowi sie ze jest stronniczy w wydawaniu opini . Osobiscie mam taki poglad ze nei wazny jest kolor skory religia czy inne tym podobne czynniki jednak patrzac na to co robia Zydzi zal mi ze Hitler ze hitler ich nie zniszczyl. Przewidzial przeciez ze zydzi beda stanowic zagrozenie. Jezeli czy to jakas osoba o pochodzeniu semickim prosze zeby rozwazyla zasadnosc mojego komentarza czy nie mam czasem racji co do tych walk z arabami a nie uwazal mnie za antysemite
Janekk / 83.27.148.* / 2006-07-14 01:56
HAHAHA, całkiem zabawne, niezły żarcik. Może trochę odgrzany, ale niezły.
Ok. Po chwili zastanowienia, gdy opadnie chmura śmiechu, mogę uznać, że właściwie to całkiem nieśmieszny ten dowcipas. Jeśli to na poważnie napisałeś, "obiektywny" koleżko.
"Nie chcę być antysemitą (anty-semita), ale wszyscy Żydzi do gazu" - jak piszesz. Ale gdzie podziałeś rozum? Ja bym zrozumiał, jakbyś napisał, że wielu Żydów wykazywało (z jakichśtam przyczyn społecznych, kulturowych?) inklinacje do służby komunistycznemu złu - przykładem choćby Salomon Morel. Ok. Fajnie, takie indywidualne przykłady znajdziesz bez problemu. Ale czym innym jest mówienie "zal mi ze Hitler .. ich nie zniszczyl". Hitler nie przebierał. Wybierał po pochodzeniu, a nie po dorobku.
Pochwalając te działania nie stajesz się jakimś "krytykiem" Żydów lub ich błędów jako pewnej grupy społecznej czy jako nacji należącej do jakiegoś kręgu kulturowego, tylko jesteś zwykłym wulgarnym antysemitą. Człowiekiem prymitywnym i bez wyobraźni. Ot co.
arahat / 83.24.131.* / 2006-07-14 07:09
jestem antysemita i co??? II wojna swiatowa nauczyla ich tylko jak stosowac holokaust wobec innych narodow...
admin / 85.89.170.* / 2006-07-14 02:08
A gdy cały naród żydowski pracuje nad eksterminacją Palestyńczyków ? To aby się obronić trzeba zabić wszystkich ? Prawda ? To jest WOJNA w której okupantem jest żyd !!! Od najmłodszych lat żyd jest szkolony do zabijania Palestyńczyków !!!
Lolek / 83.22.25.* / 2006-07-14 09:06
Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Żydzi nie tylko nie niszczą Palestyny, ale do niedawna Palestyńczycy otrzymywali od Izraela znaczące dotacje. A mimo to Palestyńczycy (również nie wszyscy) zaciekle atakują Izrael.
admin / 83.26.202.* / 2006-07-15 17:54
Znaczące "dotacje" dla mnie od złodzieja który zabrał mi wszystko !! To teraz temu złodziejowi powinienem paść do stóp z wdzięczności !!!
TYPOWA ŻYDOWSKA SPRAWIDLIWOŚĆ I LOGIKA !!!!
io / 2006-07-14 01:41
1. idiotyzmem jest, gdy krytyka Żydów nazywana jest antysemityzmem
2. ŻAL, że "Hitler nie zniszczył żydów" jest antysemityzmem ewidentnie, poza tym zaś: czymś niegodnym człowieka.
Równie dobrze można by postulować, by zniszczyć wszystkich rudych, bo co rude to wredne, wszystkich Rosjan, bo Rosjanie zawsze coś przeciwko nam knują, a do tego wszystkich, którzy podpisują się obiektywny, boć każda wypowiedź własna MUSI z definicji być subiektywną, więc to wredni łgarze, ani chybi.
Cudowna perspektywa, prawda...?
admin / 85.89.170.* / 2006-07-14 01:36
Żydzi mają swoją własną religię i dzięki temu jeszcze istnieją jako naród.Ale z drugiej strony powoduje to brak możliwości asymilacji z narodem na terenie którego aktualnie przebywają. Tylko Polacy mogli ich przyjąć z taką gościnnością, niestety żydzi w szybkim tempie przejeli handel całkowicie eliminując polską konkurencję.I po wielu wiekach okazało się że potrafimy tylko machać szabelką w obronie żydów, ponieważ rodzący się kapitalizm został zdominowany przez nich.Gdyby nie oni to powstałaby w Polsce klasa rodzimych kupców, bankierów,przemysłowców, a tak mamy to co mamy .Myślę że takie zachowania żydów są powodem tego że są tak znienawidzeni.
Lolek / 83.22.25.* / 2006-07-14 09:12
Czy Ty rozumiesz co napisałeś w ogóle? W takim razie dlaczegóżby nie podnieść lamentu o to, że mamy handel zdominowany przez katolików? Jak się w tej rzeczywistości mają znaleźć protestanci, muzułmanie czy ateiści?
admin / 83.26.202.* / 2006-07-15 17:58
Nie mogę powiedzieć że każdy katolik to Polak.
Ale mogę powiedzieć że każdy judaeiczyk to Żyd.
I na tym polega różnica !!!!
iona / 84.40.142.* / 2006-07-14 01:34
1. idiotyzmem jest, gdy krytyka Żydów nazywana jest antysemityzmem
2. ŻAL, że "Hitler nie zniszczył żydów" jest antysemityzmem ewidentnie, poza tym zaś: czymś niegodnym człowieka.
Równie dobrze można by postulować, by zniszczyć wszystkich rudych, bo co rude to wredne, wszystkich Rosjan, bo Rosjanie zawsze coś przeciwko nam knują, a do tego wszystkich, którzy podpisują się obiektywny, boć każda wypowiedź własna MUSI z definicji być subiektywną, więc to wredni łgarze, ani chybi.
Cudowna perspektywa, prawda...?
admin / 85.89.170.* / 2006-07-14 01:48
Proszę zauważyć że zydzi są narodem "wybranym" , czyli nadludźmi. I znamienny jest fakt że żydowski terrorysta zabijając premiera Izraela który chciał pokoju z palestyńczykami na warunkach Jassera Arafata był zdziwiony że ochrona premiera aresztowała go zamiast odznaczyć medalem. Ciągle powtarzał "przecież jestem żydem". To jasno dowodzi że w Izraelu można zabić Palestyńczyka jak jakieś zwierze !!!
Lolek / 83.22.25.* / 2006-07-14 09:30
Jeszcze jeden dorbny szczegół. Arafat był dwulicową kanalią. Z jednej strony pokazywał światu oblicze człowieka, który chce porozumienia z Izraelem, a z drugiej był zwykłym terrorystą. Znane są jego powiązania z organizacjami terrorystycznymi i fakt sponsorowania ich przez Arafata. My - Europejczycy - również ucierpieliśmy z jego winy, więc dlaczego dziwić się, że Izrael traktował Arafata z nieufnością?
Lolek / 83.22.25.* / 2006-07-14 09:21
Znamienny jest fakt, że dwójka nastolatków z Polski napadła w Brukseli i zabiła obywatela Belgii w celu ukradzenia mu odtwarzacza mp3. To jasno dowodzi, że Polacy to naród złodziei i morderców. Porównaj te dwa teksty i wskaż podobieństwa.
io / 2006-07-14 02:04
jeszcze jedno: fakt, że ochrona IZRAELSKIEGO premiera ARESZTOWAŁA tego terrorystę (zabójcę izraelskiego premiera, więc raczej chyba mordercę Żyda? a nie Palestyńczyka?) ma, według Pana, JASNO DOWODZIĆ, że w IZRAELU można zabić PALESTYŃCZYKA jak zwierzę?
No, przepraszam, brak mi słów.. zatkało mnie ze śmiechu (przez łzy..?)
admin / 85.89.170.* / 2006-07-14 02:15
Ale ten premier traktował Palestyńczyków jak ludzi i dlatego musiał zginąć jak zwierzę. Tak wpojono temu żydowi w trakcie jego wychowania w domu rodzinnym. I z tego powodu był zszokowany faktem aresztowania bo przecież zabił " przyjaciela" Palestyńczyków czyli jakieś niegodne życia zwierzę !!
io / 2006-07-14 02:25
"Tak mu wpojono w domu rodzinnym" to nie to samo, co: "w tym państwie można zabić Palestyńczyka jak psa"
troszeczkę nauki logiki, może? Tymczasem widzę typowe pars pro toto
io / 2006-07-14 01:55
To znaczy, Pana zdaniem, że każdego:
- wyznawcę judaizmu
- człowieka o charakterystycznych rysach
- obywatela Izraela
- potomka (tak czy inaczej definiowanego żyda)

"można zabić jak jakieś zwierzę"???

Jeśli tak - różni się Pan od tego terrorysty tylko szerszymi kryteriami, wedle których wyznacza Pan ludzi do zabijania "jak zwierzęta"
admin / 85.89.170.* / 2006-07-14 02:04
Nie zrozumiałaś ! W Izraelu kazdy żyd ma prawo zabić bezkarnie Palestyńczyka !!! To jest takie panstwo.
io / 2006-07-14 02:09
Pański wpis rozpatrywałam w kontekście, w jakim się ukazał (obrona postawy: "popieram Hitlera" z uzasadnieniem: "bo Żydzi zabijają Palestyńczyków") Ale cały Pana wpis jest na tyle kuriozalny, że kontekst możemy sobie w zasadzie darować.
io / 2006-07-14 01:45
Przepraszam za podwójny post, problemy z logowaniem :(
lol / 68.37.190.* / 2006-07-14 04:09
no widze ze kazda probe wytlumaczenia kwestii zydowskiej traktujesz jako atak na nich . Jestes podobna do kaczynskich kazdy niech ma swoje zdanie ale zeby nie roznilo sie od naszego za bardzo

Najnowsze wpisy