Forum Polityka, aktualnościKraj

Zaczynają się wyprzedaże. Tak Cię będą oszukiwać!

Zaczynają się wyprzedaże. Tak Cię będą oszukiwać!

Wyświetlaj:
kamila718 / 95.49.69.* / 2013-01-12 13:49
fakt, że te obniżki są często zawyżone, ale jednak da się oszacować czy dany ciuch jest tani, w końcu znamy przeciętne ceny w ulubionych sklepach. jeśli chodzi o to, gdzie jestem pewna obniżek to mogę podać sklep z bielizną triumpha, telimena.pl. tam jest taniej nawet na co dzień i to bardzo dużo, więc czy jest wyprzedaż czy nie - opłaca się. jak znacie jeszcze jakieś tego typu sklepy to podawajcie :P
wiwaq / 109.196.49.* / 2011-12-29 13:31
Rozmowa kwalifikacyjna z proacodawca po angielsku lub niemiecku ze strony wyd. eprofess . pl , ebook pomógł mi przejsc taka rozmowe i dostac prace , naprawde bardzo praktyczny i jedyny jaki moge zaoferowac
Bezinteresowny / 2011-12-29 14:29 / Bywalec forum
Idealnei do tego wszytskiego pasują słowa Kazika "Wolność"
kolo1234 / 46.134.188.* / 2011-12-28 18:11
"Na półkach, które znajdują się na wysokości naszych oczu sprzedawca wystawia towar niekoniecznie najbardziej atrakcyjny pod względem jakości i ceny. Często eksponuje tam coś, co po prostu się nie sprzedaje."

Ale oszustwo :-) A co maja chpwac najdrozsze na zapleczu lub pod lada?!
wertykalny / 77.242.233.* / 2011-12-27 19:49
niejaki POBIERACZEK, straszy sądami, choć sam ma do uiszczenia w UOKiK kolosalną kwotę kary, a sądy polskie ma w głębokim poważaniu?
www.STOSIK.pl / 178.42.145.* / 2011-12-27 17:25
Nie będę tu wymieniał firm ale chodzi o największych graczy, czy to z telefonii komórkowej czy telewizji cyfrowej. Brak słów po prostu. Wciskają Ci ofertę na "super" warunkach a po fakcie okazuje się, że jest drożej lub czegoś z tej oferty brakuje. I nie ma w tym przypadku bo są do tego szkoleni! Potem zaczyna się cała procedura reklamacyjna w postaci składania wniosków, oczekiwania listownego na rozpatrzenie reklamacji, ogólnego przekomarzania się listownego. Cel jest tylko 1 - by klient się zniechęcił i to olał. A wiadomo, że dziś mało kto ma wolnego czasu na cokolwiek. I właśnie od takich największych firm, które powinny świecić przykładem a robią najgorsze bezczelne przekręty uczą się małe firemki i stąd spotykamy się z przekrętami każdego dnia - wcale nie trzeba czekać na pseudo wyprzedaże.
kajja / 78.8.240.* / 2011-12-27 16:51
W tradycyjnych sklepach to ja już od dawna na wyprzedażach niczego nie kupuję. Po to mam interentowe konto w getinie z darmowymi przelewami, żeby z niego korzystać i wyszukiwać oferyt w sieci.
k aczordonald / 92.20.23.* / 2011-12-27 13:25
oj jaki nieladny artykul, to jak kopanie dolkow pod samym soba.
Jak zbyt duzo ludzi zacznie ekonomicznie myslec, przestanie kupowac na potege niepotrzebne rzeczy,dla poprawy nastroju, lub pod wplywem marketingu, to ten swiatek i obecny system zwinie sie w rulonik predko.

Maja kupowac, bo jest wyprzedaz, a jak nie maja kasy to brac kredyty.
2+2 = 4 / 31.63.45.* / 2011-12-27 12:48
poza pkt 4 żadna z wymienionych praktyk nie jest oszustwem ponieważ nie wprowadza klienta w błąd ani co do właściwości towaru ani co do jego ceny.
Ktoś kto czynihandlowcom zarzut z tego, że chcą sprzedawać swój towar jest idiotą

Najnowsze wpisy