Forum Polityka, aktualnościKraj

Zadłużeni we frankach tworzą Stowarzyszenie Kredytobiorców Hipotecznych

Zadłużeni we frankach tworzą Stowarzyszenie Kredytobiorców Hipotecznych

Wyświetlaj:
Senat po ma Polaków głęboko.... / 91.199.250.* / 2015-08-31 13:09
Senat po ma Polaków głęboko....
Gustaw1 / 83.7.16.* / 2015-08-19 10:40
wchodzę w to, podajcie kakiś kontakt
wojtow4 / 95.40.115.* / 2015-05-26 18:39
I bardzo dobrze,może wyegzekwują od nowego prezydenta obiecanego wsparcia. Przewalutowanie jak np.w Hiszpanii jest najlepszym pomysłem. Tam ludzie naprawdę mogą liczyć na państwo, a u nas???? ..... Zobaczymy, jak będzie:)
Nowa_Szansa / 2015-05-08 11:17
TEMAT: Kredyty Hipoteczne- Bank wypowiedział kredyt- Nowa Szansa Sp. z o.o.

Witam wszystkich serdecznie,
Na wstępie prosił bym wszystkich czytelników, których dotyczy temat posta, o poświęcenie 5 minut na przeczytanie, zastanowienie się i zdecydowanie czy nie warto skorzystać z podanej niżej informacji

Zacznijmy...
Jesteśmy firmą zajmującą się restrukturyzacją zobowiązań z tytułu kredytów hipotecznych w tym kredytów w CHF osób zadłużonych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nasza oferta jest skierowana dla tych z Was, którzy chcą wyjść z problemów swego zadłużenia i nie liczą na cud, ze któryś z polityków Was oddłuży.
Posiadamy niezbędny kapitał na bezpośredni wykup nieruchomości od osób zadłużonych. Wykorzystując swą wiedzę i kontakty w bankach oraz w firmach windykacyjnych Podejmujemy negocjacje w imieniu dłużnika z jego wierzycielami zmierzające do umorzenia zobowiązań po sprzedaży nieruchomości. Środki uzyskane ze sprzedaży nieruchomości idą na spłatę zadłużenia. Dłużnik wychodzi po tej operacji całkowicie oddłużony
Śpieszymy z kolejnymi wyjaśnieniami : Odkupując mieszkanie/dom od Państwa, nie zabieramy wam dachu nad głową! Nie tracicie mieszkania w którego urządzenie włożyliście tyle środków, inwencji i czasu. Po zakupie wynajmujemy Wam mieszkanie na uzgodnionych zasadach . Wszystko Jasne?

Jeszcze nie... Ponieważ my chcemy pomóc, bo mamy w tym swój Biznes. Zastanawiacie się pewnie jaki?
Czytajcie Uważnie... Bank nie jest ekspertem od sprzedaży nieruchomości. Przejęcie przez niego nieruchomości to ostateczność i sporo kłopotów i kosztów (koszty na rzecz wspólnoty, ubezpieczenie mieszkania, etc.) . Bank się kilka razy mocno zastanowi zanim przejmie po bezskutecznej licytacji Waszą nieruchomość. Inwestorzy polujący na okazję nigdy nie dadzą za mieszkanie dużej kwoty podczas licytacji komorniczej. Po licytacji bank może ścigać Was dalej.
Mogą się też pojawić firmy windykacyjne, które chętnie wykupią wierzytelność z tytułu Waszego kredytu. Zazwyczaj płacą one 20%-30% wartości wierzytelności zabezpieczonej hipotecznie. My pojawiamy się, gdy doszło do wypowiedzenia kredytu i bank przystąpił już do licytacji a być może licytacja już miała miejsce i była bezskuteczna. Pokazujemy bankowi alternatywne rozwiązanie korzystniejsze dla niego niż sprzedaż Twojej wierzytelności zabezpieczonej hipotecznie. Nasze rozwiązanie polega na tym, że zakupujemy nieruchomość od osoby zadłużonej a środki z tej operacji sprzedaży przez Was nieruchomości spłacają część wierzytelności wobec banku i innych wierzycieli. Wcześniej taka forma restrukturyzacji zostaje wynegocjowana z bankami i innymi wierzycielami . Jest ona połączona z umorzeniem pozostałej części wierzytelności. My podejmujemy się prowadzenia takich negocjacji w imieniu dłużnika. Jesteśmy w tych negocjacjach wspomagani przez renomowanych prawników. Możecie Państwo na dłuższy okres pozostać najemcami nieruchomości . Z czasem Wy lub Wasze rodziny możecie na atrakcyjnych warunkach odkupić od nas nieruchomość
Podczas konsultacji z Państwem a przed negocjacjami z bankiem i innymi wierzycielami , omówimy wszystkie warunki restrukturyzacji. Powiemy Państwu, jakie dokumenty należy przygotować. Określimy warunki najmu mieszkania przez Państwa i wartość wykupu nieruchomości Oczywiście po drodze sprzedamy Wam nieruchomość drożej niż od Was zakupiliśmy ale wciąż to będzie cena atrakcyjna. Pomożemy też Waszym Rodzinom w zorganizowaniu kredytu hipotecznego.

Taki to jest własnie nasz BIZNES w tym całym procesie !

Jak my to robimy ?
Dysponujemy odpowiednią wiedzą, kontaktami w bankach i w instytucjach finansowych tj. firmy windykacyjne, fundusze sekurytyzacyjne jak również wśród firm prawniczych. Będziemy docierać do decydentów.
Współpracujemy z ekspertami pracującymi przez lata w instytucjach finansowych, mających doświadczenie w restrukturyzacji kredytów detalicznych i komercyjnych. Pozyskaliśmy też do współpracy renomowane Kancelarie Prawne.

Potencjalny Kandydat !
1) Osoba, której został wypowiedziany kredyt.(Przyczyna- brak środków finansowych na spłacanie zobowiązania)
2) Osoba fizyczna- nie prowadząca działalności gospodarczej.
3) Osoba, która jest włascicielem tylko jednej nieruchomości.
4) Nikt nie poręczał Kredytu.
5) Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka, tylko na kredytowanej nieruchomości.
Jeżeli wytyczne do Ciebie nie pasują, głowa do góry! Daj nam też znać jak potrzebujesz pomocy – jesteśmy w stanie wspomóc Cię w procesie tzw. upadłości konsumenckiej. Śledź nasze strony!
Kontakt

Zachęcamy do kontatku z nami pod poniżej wymienionymi adresami stron i numerem telefonu. Prowadzimy swój FanPage na facebook’u. Zachęcami do śledzenia informacji, które tam umieszczamy! Będziemy tam szczególnie informować o rozwoju naszego programu dla kredytobiorców! Z czasem będziemy mogli pomóc znacznie Większej Liczbie osób !
Nic nie ryzykujecie dzwoniąc i z nami rozmawiając. Jeśli zostaniecie zakwalifikowani do proce
MIKA / 91.231.93.* / 2015-02-28 11:46
LAĆ ZŁODZIEJSKIE BANKI I ZEDRZEĆ Z NICH SKÓRĘ!!!
Adamkiewicz / 62.233.220.* / 2015-02-17 11:17
Cóż, medialnie temat niestety cichnie, bo wszyscy grają na zwłokę, każda najmniejsza decyzja jest odwlekana o kolejny tydzień, aby zmęczyć obserwatorów sytuacji... Mam nadzieję, że takie Stowarzyszenie zbyt szybko nie odpuści i pomimo wyciszenia sprawy medialne będzie walczyło o likwidację BTE i klauzul abuzywnych w umowach.
darek 345 / 81.97.152.* / 2015-02-16 16:27
jak byl kurs po niskiej namawiali zeby brac kredyty we frankach ze to sie oplaca jak frank podskoczyl dwa razy tyle to ze sie oplaca zamienic franka na zlotego ale mi sie to nieoplaca i nieoplaca podpisywanie nowych umow i nowych ofert bo to co sie oplaca to nie kijentom tylko bankom wzieli palec teraz chca reke i napewno niezgodze na ta zamiane.
hotmail / 178.235.164.* / 2015-02-16 15:05
Nasi rządzący mają gdzieś obywateli,w odróznieniu od innych krajów
kuna01 / 109.241.11.* / 2015-02-16 14:30
Jest Islandia, jest Chorwacja, na Węgrzech też o obywatelach pomyślano... Tutaj jest pole do popisu dla zawistnych typków do wyręczania banków za kryzys który wywołały banki... Jak ktoś tu jest tłumokiem to tylko tacy ludzie co się cieszą z tej sytuacji...
kuna01 / 109.241.11.* / 2015-02-16 14:26
W innych krajach obywatele są chronieni przez państwo, a w Polsce obywatele są obrzucani błotem na forach by państwo nic nie musiało robić. Jak była rodzina na swoim, pomoc powodzianom, pomoc finansową dla rodzin osamotnionych po katastrofie w Smoleńsku czy dla lekarzy podwyżki, dla górników itp... nic nie mówiłem. Chcemy pomocy od państwa tak jak inni. Wszyscy ci co się tak cieszą z naszego nieszczęścia są tak na prawdę warci swoich komentarzy.
az1960 / 193.239.83.* / 2015-02-16 13:02
Minister Szczurek znalazł rozwiązanie godne korpoludka - ranking banków.
Do najlepszego wróci do pracy.
pitpitpit / 188.147.115.* / 2015-02-16 08:38
Nie kumam o co chodzi tym ludziom? Podjęli ryzyko zakupu waluty (kredyt we frankach) to muszą się z tym liczyć że kurs może się zmieniać w górę albo w dół. To identycznie jak gra na giełdzie. Popełnili błąd biorąc kredyt w walucie w której nie zarabiają a teraz chcą żeby ktoś płacił za ich błędy? W ogóle nie myślą logicznie czego żądają - to tak jak bym kupił akcje na giełdzie, kurs poszedł w dół i chciałbym żeby ode mnie je odkupiono w tej samej cenie co kupiłem żebym nie stracił. Jakiś absurd, kto brał te kredyty? chyba jakieś tłumoki co nie pokończyli podstawówki skoro nie rozumieją podstawowych zasad i ryzyka związanego z handlem akcjami jak i walutą.
KLIENT500 / 78.11.119.* / 2015-05-22 16:00
Tu nie chodzi o handel akcjami i walutą. To nie ten temat,
gorgez / 31.61.129.* / 2015-02-16 15:39
Poczytaj wiecej o tym zjawisku,moze sie rozjaśni.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
az1960 / 193.239.83.* / 2015-02-16 13:07
Prawo nie zabranie brać kredyty tłumokom. Bank musi liczyć się z tym, ze p kredyt przyjdzie tłumok, po (albo) i bez podstawówki.
Państwo nie uczy w szkole (nawet ponad podstawowej) zasad finansów, ryzk walutowych i polityki pieniężnej.
Prawo nakazuje bankom postępować w sposób praworządny
Prawo zabrania wykorzystywania niewiedzy w celu niekorzystnego rozporządzenia mieniem.
Państwo ma stać na straży przestrzegania prawa. Dzięki temu możesz iść do lekarza, bez konieczności kończenia medycyny i kupić kiełbasę w sklepie bez koniczności znajomości technologii żywienia.
W przypadku banków - działa podobne prawo, tylko nie jest przestrzeganie
MałyPolak / 217.67.205.* / 2015-02-16 10:51
Czy ty chociaż przeczytałeś postulaty tej grupy? Czy może piszesz posty na zlecenie banków?
Umowy kredytów indeksowanych do walut obcych zawierają zapisy niezgodne z prawem, co potwierdziły UOKIK i sądy. Tylko, że w naszym praworządnym kraju banki postanowiły się podetrzeć tymi wyrokami i nikt im nic nie może/nie chce zrobić.
Odnosząc się do twojego "logicznego" myślenia - gdybyś został oszukany przez kontrahenta, w wyniku którego to oszustwa ten kontrahent nasłałby na ciebie komornika z żądaniem ściągnięcia nienależnych mu pieniędzy, to co byś zrobił? Grzecznie płacił bo taką podpisałeś umowę, chociaż jest niezgodna z prawem? No to chyba jesteś jakimś tłumokiem, co nie skończył podstawówki skoro nie rozumiesz podstawowych zasad obowiązującego prawa.
pitpitpit / 79.187.25.* / 2015-02-16 11:33
Tylko tłumoki podpisują umowy niezgodne z prawem. Biorąc kredyt na setki tysięcy warto dopłacić za sprawdzenie umowy przez prawnika - ale dla tłumoków to nie jest takie oczywiste. Lepiej potem płakać i żądać żeby ktoś za nich płacił. Czytam właśnie: "Liczymy na rozwiązania ustawowe, które wprowadziłyby możliwości przewalutowania kredytu po kursie z dnia zawarcia umowy" absurd i brak logiki. Może jeszcze niedługo zażądacie aby salony odkupiły Wasze samochody w takich samych cenach za jakie je kupiliście? (przykład specjalnie zaniżony poziomem bo chyba nie łapiecie tego absurdu tłumoki)
sds12345 / 95.108.71.* / 2015-05-22 18:02
Gdybyś trochę zgłębił temat to wiedziałbyś, że banki oferowały i sprzedawały pozornie kredyt walutowy, a w rzeczywistości był to bardziej kredyt złotowy, bo udzielany głównie z depozytów w złotych. Banki stosowały tylko jednodniowe instrumenty walutowe zabezpieczające, tzw. SWAP-y, kupowały rano jakaś porcję franków i sprzedawały po południu. W nocy franków nie miały. Niezły trik. Mówił o tym Jan Krzystof Bielecki były prezes Banku PeKaO S.A, który nie udzielał tych kredytów. Księgowo się zgadzało. A w rzeczywistości klient miał opcję walutową na 30 lat a bank jednodniową. Banki tak naprawdę sprzedały klientom skomplikowany instrument inwestycyjny-połączenie kredytu w złotych i inwestycji w walutę(rynek Forex)bez żadnych zabezpieczeń na wypadek zmian kursu. Kredyty te oferowali profesjonaliści i profesjonalnie wykorzystali swoją wiedzę przeciwko klientom. A kredyty te sprzedawali z informacją jaką można porównać tylko do informacji uzyskanej przy kupnie kiełbasy. Panie a kiełbasa ta jest smaczna? Smaczna, smaczna. Tylko o niestrawności nikt nie powiedział.
nobodyX / 94.254.209.* / 2015-02-16 12:09
Ile banki placa za takie posty? Od sztuki, czy od wiersza? Moze tez sie zatrudnie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pitpitpit / 79.187.25.* / 2015-02-16 12:59
Działam we własnym interesie bo nie chcę aby tacy jak ja "roztropni" płacili ciągle za błędy tych "nieroztropnych". Takie działania prowadzą że "roztropni" podatnicy i klienci banków zapłacą za błędy "nieroztropnych" którzy nie myślą do przodu.
Pewnie zapytasz jak zapłacą? A tak że moje podatki zamiast zostać przeznaczone na pożyteczne dla mnie sprawy zostaną przeznaczone na ratowanie "nieroztropnych" + może wzrosną, a w banku zapłacę wyższymi opłatami, procentami itp. itd. bo banki będą musiały gdzieś sobie odbić.
Niech każdy płaci za swoje decyzje - raz na wozie raz podwozem - trzeba być dorosłym i przyjmować na klatę konsekwencje swoich decyzji.
nobodyX / 94.254.209.* / 2015-02-16 13:40
Wlasnie widac jakis roztropny skoro wierzysz ze w podziece za wierna sluzbe / i to na ochotnika / bank nie oskubie cie gdy tylko przyjdzie mu na to ochota.
To tylko potwierdza ze post sponsorowany.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pitpitpit / 79.187.25.* / 2015-02-16 14:05
Do Ciebie nie trafią żadne argumenty. Założyłeś sobie że jest tak a nie inaczej i będziesz powtarzał to w kółko wierząc że końcu stanie się to faktem. Ale niestety tak samo jak wierzyłeś że kredyt we frankach będzie tańszy to się nie stanie. Jeśli chodzi o mnie to właśnie jestem roztropny i nie dam pola bankowi aby mnie oskubał.
PS. Twój nick bardzo dużo mówi o Tobie i tłumaczy brak konstruktywnych argumentów.
KLIENT500 / 78.11.119.* / 2015-05-22 15:49
Rozumiem, że skoro jesteś taki "roztropny" to nie masz konta w banku ,ani lokaty. Bo ty jesteś roztropny i nie dasz się rolować na wysokich opłatach ,niskim oprocentowaniu. A może twoja roztropność jako znawcy tematu kredytów we frankach, kończy się i nawet nie wiesz jaką jesteś dojną krową.Ale skoro ci z tym dobrze to tak trzymać.
saskiks / 83.23.21.* / 2015-02-16 00:36
Od dawna piszę , że władza w Polsce ( nie mylić z polskim rządem ) zezwala banksterom na takie praktyki , celem redukcji długu publicznego kosztem obywateli . To jest przestępstwo , na które decydenci przymykają oko / oczy . To samo tyczy się bezpieczeństwa na drogach i radarów . KASA ,KASA , KASA . Nic więcej . Dowód . Doradca premier - Fincent !!!!! Swego czasu się wygadał : " Polacy mają ulokowane w Bankach oszczędności na kwotę ok. 1 BLN zł !!!!!!!!!!!!! To trzeba za wszelką cenę tą kasę wyrwać ( wniosek własny ).
Praktyk 62 / 109.233.93.* / 2015-02-15 23:24
....."możliwości przewalutowania kredytu po kursie z dnia zawarcia umowy " Pod warunkiem że każdy Frankowicz poniesie koszty takie jakie jako jako kredydotobiorca ponosiłem przez ostatnie lata. Mój kolega Frankowicz traktował mnie jak frajera . Przy tej samej wartości kredytu ja miałem ratę 2500 zł on 1600 zł . Przy pierwszym zawahaniu kursu chciała przewalutować ale przekalkulował że jeszcze nie stracił w stosunku do kredytu złotówkowego Teraz żałuje
MałyPolak / 217.67.205.* / 2015-02-16 10:54
To przeliczcie z kolegą jeszcze raz. Możesz się zdziwić jaki będzie wynik.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy