Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zadłużenie zagraniczne Polski w górę. NBP podał nowe dane

Zadłużenie zagraniczne Polski w górę. NBP podał nowe dane

Wyświetlaj:
Jerry36 / 76.239.16.* / 2016-04-01 08:42
A ile jest zagranica winna Polsce za zniszczenia podczas II wojny swiatowej , zagrabienie majatku narodowego oraz za cierpienia ludzi i wysiedlenia?
PiotrekCz / 94.254.191.* / 2016-04-01 20:08
Tyle ile jesteśmy w stanie od nich wyciągnąć na dzień dzisiejszy zero. A teraz mamy najlepszy okres na wystąpienie z roszczeniami za 2 wojnę światową. Pierwszym Niemcom wysłać rachunek, dalej Anglikom z Amerykanami za przehandlowanie kraju Stalinowi i wepchnięcie w system komunistyczny. Idąc dalej Francuzów i jeszcze Anglików za nie dotrzymanie zobowiązań sojuszniczych wobec Polski. Izrael za wyłudzenia jakich dopuścił się wobec naszego kraju mianowicie w latach wojny nie było państwa izrael, żydzi byli obywatelami Polski w naszym kraju zarabiali mieli własność płacili podatki i dorabiali się majątków. Wyjazd do izraela oznaczał zrzeknięcie się dobrowolne obywatelstwa oraz przyjęcie obcego. Majątki przepadły przez działalność wojenną a później przez oddanie Polski przez zachód w strefę wpływów Zssr i komunistyczny system z góry nam narzucony. Na końcu o Rosjanach więc tylko tyle niech trzymają się z dala od nas i to nam wystarczy. My powinniśmy przeprosić Czechy za interwencje naszych dywizji pancernych.
Reslik / 77.252.43.* / 2016-04-01 14:02
po to jest wojna żeby grabić !! Jedynie co powinno obchodzić Cię teraz to własnie kraje które nas ograbiły bo tam można wyjechać do pracy i odpracowywać majątek zabrany :) a jak nie pasujiii to szpadel i 7 zł na godzinke !! :) z podatkami nie będą czekać :) BIDA to sie dopiero zacznie w PL w 2017 roku
PiotrekCz / 94.254.191.* / 2016-04-01 20:52
Nie mam potrzeby wyjazdu do szwabskich wyzyskiwaczy do pracy za połowę ich stawki. Pracuję na miejscu zarabiam tyle co w niemczech jeżeli odioł bym koszty utrzymania się tam, Korzystam z możliwości rozszerzania swoich kwalifikacji na koszt pracodawcy. A najważniejsze że jestem wśród rodziny przyjaciół wokół siebie mam własny mały szczęśliwy świat żona wspaniały dzieciak. W tygodniu oprócz pracy mam czas i siły na basen, siłownie, spacer z psami, kładę się spać w sypialni obok żony, a nie oglądam 5 pozostałych kolesi z którymi wynajmuje mieszkanie zdany na ich nawyki.
Co do Bidy to możesz mieć rację bo w zły kierunek nasz rząd wybiera, Ale w zachodniej EU będzie wojenka więc nic lepiej
A112 / 109.173.210.* / 2016-04-01 16:19
Głupi jesteś? Ci, którzy do szkopów jadą po pracę, są wg mnie zdrajcami narodu! Nie możemy być ciągle tanią siłą roboczą dla kraju z Ruhry. "Wojna jest po to by grabić", a zauważyłeś może, że żydzi nie dość, że od nas dostają rekompensaty za niemieckie obozy, to jeszcze dostają od Niemiec, a my? Nie możemy? Musimy też wynegocjować i moglibyśmy za to spłacić cały dług.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy