Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zagranica o Kaczyńskim

Zagranica o Kaczyńskim

Money.pl / 2006-08-30 11:07
Komentarze do wiadomości: Zagranica o Kaczyńskim .
Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-08-31 10:54
kiedy wreszcie mądrale w UE przznają się oficjalnie do tego, że wejście Polski do UE to był dla nich świetny interes! Otrzymali goły rynek, bez poważnych struktur handlowych, mogli zrobić co chcieli w Polsce (mamy największa ilość supermarketów w Europie), ile zarobili na certyfikatach całych gałęzi przemysłowych w Polsce, ile upchneli sprzętu technologicznego w polskich zakładach staracjących sie o certyfikaty unijne, ile zarobili na doradztwie no i ostecznie na inwestycjach w Polsce, ostatnio w mieszkania, perpetum mobile !
Ciągle słyszymy o tym ile dostajemy funduszy ale w tle tego zaangażowania jest również i to, że nowoczesna gospodarka i rozbudzony polski konsument to doskonały prognostyk dla zbywania swoich towarów w przyszłości, przecież unia się starzeje, wskaźnik urodzeń spada, a teraz kiedy lansują jeszcze małżeństwa homoseksualne i "single" tym bardziej Polska jest im potrzebna na drodze do Chin. Zobaczymy za 10 lat jaka będzie pozycja ekonomiczna UE wobec chińskiego smoka.
Konkludując więcej uczciowości i szczerości.
rozwado / 2006-08-31 12:39 / Tysiącznik na forum
Polska ma swoje dobre strony MIMO ze rzadzi nia PiS z LPRami.
Kero / 2006-08-30 14:56 / -
"Powiem im, że to co czytają o Polsce w zachodniej prasie jest nieporozumieniem, i że chcemy brać udział w dyskusjach na temat przyszłości Unii".

Powie im, że oni nic nie rozumieją i powinni słuchać racji Kaczyńskich. Tak ma być albo będzie nijak.
To mówię ja Kaczyński choć taki jestem jaki jestem.

Kogo poprosić o zdjęcie wstydu z Polski? To pytam ja Kero.
czater / 2006-08-30 12:14 / Tysiącznik na forum
A gornicy? Mysle ze i tak bedzie kompromitacja, bo jak ktos sie nie potrafi wyslawiac to zawsze palnie głupote...
goja / 83.13.62.* / 2006-08-30 12:08
dotacje dla stoczni to zapłata za poparcie w wyborach tylko dlaczego wsczyscy obywatele mają się zrzucać.... mało tego jest to wbrew ekonomii by pomagać , tym którzy w ogóle nie wykazują chęci do pracy - moloch socjalistyczny - a małe i średnie muszą poradzić sobie same ????????? nie ma to jak ułatwienia dla prowadzenia własnej działalności ( a bajki o szybszej rejestracji firm to niech sobie wsadzą ..... bo nie to jest przeszkodą ale najlepiej o tym wiedzą ci którzy nigdy nie przejawili własnej inicjatywy - )
Jakub Wędrowycz / 2006-08-30 11:07 / Giełdowy egzorcysta amator
Najistotniejsza w tym wszystkim jest kwestia stoczni ! Szkoda,że zmarnowano tyle czasu , ale koniecznym jest jak najszybsze przekonanie UE ,że damy sobie radę z tym problemem. Jestem przeciwnikiem dotowania jakichkolwiek przedsiębiorstw z pieniędzy budżetowych ( czy około budżetowych) , ale w tym wypadku powiedziano A i należy powiedzieć B !
Papa Smerf / 83.5.108.* / 2006-08-30 12:56
Dokładnie ! UE prosiła o wyjaśnienie tych spraw już ponad rok temu i to ludzi ze starej ekipy! I teraz nagle robi się wokół tego larum

Najnowsze wpisy