Forum Forum inwestycyjneFundusze

Zainwestowałem trochę grosza

Zainwestowałem trochę grosza

kowaltomasz / 2007-04-18 10:27
w fundusz DWS Top 50 MS Spółek Plus. Co sądzicie o nim?
Wyświetlaj:
r.bontron / 2007-04-19 21:10
perspektywy ciekawe brak historii. Kto nie ryzykuje ....Jeżeli pójdzie śladem DWS Top 25 MS Spółek. Ale tego dowiemy się za jakiś czas. KIedyś i DWS 25 debiutował najwyższe premie są za ryzyko..Gdzie chcesz kupić , jakie koszty , jaka obsługa .Fundusz to jedno a pośrednik to całkiem inna historia. pogadamy / . 604 798 548
kowaltomasz / 2007-04-25 10:31 / portfel
Jednostki funduszu zakupiłem w jednym z oddziałów BOŚ.
LBas / 2007-04-25 22:15 / Bywalec forum
polecam zakupić przez mBank bez prowizji
jertom / 2007-04-27 20:01 / portfel / Bywalec forum
zastanawiam się kiedy inwestorzy zapozają się z ustawami opłatami i tym kto i jak je pobiera
mbank nie pobiera opłaty zgadzam sie ale nic nie pisze inie mowi czy fundusze które sprzedaje też nie pobierają opłaty a pobierają i to nie małą bo w zależności od rodzaju jednostek uczestnictwa A,B,C, kwoty i rodzaju funduszu opłata ta sięga od 0,05 do 7%
często klient nawet nie wie że mu ją pobrano gdyż dzielona jest na dzienną olatę i zabierana podobnie jak opłata za zarządzanie w cenie jednostki lub ilości jednostek
może być pobierana przy zakupie przy sprzedaży lub w trakcie
a to że mbank nie pobiera swojej opłaty odbija w zyskach od aktywów
pamiętajcie że nie ma na świecie instytucji finansowej działającej charytatywnie
mruwa / 87.204.69.* / 2007-04-30 12:13
Dokładnie. Zgadzamsię w 100%. Jedyne co dobrze jest zrobic to pytac sie jak najwięcej - zadzwonic na info i wypytać o wszystko. Ja osobiście twierdze że banki (nieważne jaki to by nie był) nie dają nic za darmo. POzdrawiam
LBas / 2007-04-29 13:22 / Bywalec forum
Wprowadzasz ludzi w błąd , dzwoniłem w tej sprawie do jednego z funduszy i sami przyznali mi racje że dla klienta korzystniej jest kupić jednostki przez mBank niż u nich ,ponieważ w TFI zapłace prowizje od zakupu ,której w mBanku nie zapłace a oni rozliczają sie między sobą co w żaden sposób nie odbija sie na klientach , jeszcze mógłbym napisać to samo co radziej ale nie będe sie powtarzał . Pozdrawiam
radziej / 2007-04-28 21:09 / Bywalec forum
to już wiemy, dzięki za wyjaśnienie, pojawiasz się w każdym oknir dialogowym i widać że jesteś prawdziwym ekspertem po długofalowym szkoleniu z marnym efektem ale powiedz dlaczego tak bardzo zależy ci na tym aby zaszkodzić mbankowi czy multibankowi i ich marketom funduszy, czy dlatego, że mają sporo indywidualnych inwestorów w fundusze czy dlatego że wy macie nadal ich za mało? przecież w branzy działacie na tych samych zasadach i układach wiec odpuść profesjonalny doradco, badz bardziej błyskotliwy i naganiaj sobie klientele np na forum Pani Domu. pozdrawiam
Coach / 89.174.106.* / 2007-04-25 14:52
Fundusz zabiera prowizję przy zakupie ok. 350 zł
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy