Forum Polityka, aktualnościKraj

Zakaz posiadania noży i maczet w miejscu publicznym wnioskuje Ziobro

Zakaz posiadania noży i maczet w miejscu publicznym wnioskuje Ziobro

Wyświetlaj:
Wapniak/ / 89.229.142.* / 2013-09-28 18:34
Hmm...a ja bym wydał pozwolenie na posiadanie broni ostrej i do tego darmowy przydział flaszki na łeb...
gość202 / 87.116.201.* / 2013-09-27 09:56
Skończy się to tym że powsadzają do więzień grzybiarzy i wędkarzy za noże, a bandyci będą ze śrubokrętami po mieście biegać. Nie będzie bezpieczniej, będzie tylko więcej przypadkowych ludzi w kryminale. Jeśli wprowadzą zakaz noży, to jak mam na przykład nóż kuchenny do naostrzenia zanieść? konwój z ochroną mam wynająć?
.?????. / 81.190.52.* / 2013-09-19 23:26

Zbigniew Ziobro uważa, że do poprawy bezpieczeństwa w Krakowie może się przyczynić wprowadzenie zakazu posiadania noży i maczet

Tutaj to chyba ostro przesadził p.Ziobro .
A może by tak zaproponować zakaz noszenia lasek, parasoli ostro zakończonych, kamieni przy sobie itp.
E.U.Geniusz / 213.25.195.* / 2013-09-18 16:55
Temu panu już dziekujemy. Dziekujemy trównież innym, którzy mają równie głupie pomysły.
Ten pan i jemu podobni chce doprowadzić do absurdu, że będę musiał mieć pozwolenie na przewóz noża zakupionego w supermarkiecie do domu i siekiery na letnisko.
ździcho kuźwiak / 77.254.225.* / 2013-09-18 21:25
Ziobro Ziobrem, ale może najpierw przeczytaj artykuł zanim zaczniesz epatowac uprzedzeniami i wypisywac farmazony takie jak ten:

będę musiał mieć pozwolenie na przewóz noża zakupionego w supermarkiecie do domu i siekiery na letnisko.

Jak wrzucisz do auta a nie będziesz latał z tym po mieście grożąc ludziom śmiercią, to nie będziesz musiał miec pozwolenia i dowieziesz sobie sztucce na letnisko.
As624 / 83.23.73.* / 2013-11-28 03:05
WOW człowieku jak komuś grozisz nożem to już teraz masz przerąbane niech ci uwielbienie do jakiejkolwiek partii politycznej nie przesłaniają zdrowego rozsądku...
A jak cię policja przeszuka i nóż znajdzie to dostaniesz mandat albo do ciupy bo pewnie chciałeś kogoś zadźgać...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy